Δουλειά (το καλοκαίρι)

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,848 μηνύματα.
Oι μισές κοπέλες στο facebook εργάζονται στην AVON, στην Ξαπλώπουλος και στην Durex..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
ψαχνω δουλεια για το χαρτζιλικι μου μωρε ...καταλαβαινεις...
Θελω να παω μια επιδαυρο,καμια συναυλια,να γιορτασω τα γενεθλια μου που γινομαι 18!
Δεν γινεται να ζηταω λεφτα απ τους γονεις μου...
18 γινομαι ακομα και αν βαλω στην ακρη τα οικονομικα ζητηματα απο ενα σημειο και μετα ντρεπομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
ψαχνω δουλεια για το χαρτζιλικι μου μωρε ...καταλαβαινεις...
Θελω να παω μια επιδαυρο,καμια συναυλια,να γιορτασω τα γενεθλια μου που γινομαι 18!
Δεν γινεται να ζηταω λεφτα απ τους γονεις μου...
18 γινομαι ακομα και αν βαλω στην ακρη τα οικονομικα ζητηματα απο ενα σημειο και μετα ντρεπομαι

Καλα κοριτσι εισαι στην AVON πηγαινε.... εμενα το 90% απο τις φιλες και γνωστες μου εκει δουλευει εδω και 2 χρονια μην πω και περισσοτερα... Αν δεν θες μονο εξ αποστασεως ψαξου για PR σε μαγαζι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Γενικα εχω ψαξει αρκετα μαγαζια και για πωλητρια,σε βιβλιοπωλεια κλπ κλπ κλπ
Εχετε ακουσει τιποτα για κομποστα?
Απλα ειναι 6-2 με πολλες υπερωριες που δεν πληρωνονται και πολυ κουραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,848 μηνύματα.
ψαχνω δουλεια για το χαρτζιλικι μου μωρε ...καταλαβαινεις...
Θελω να παω μια επιδαυρο,καμια συναυλια,να γιορτασω τα γενεθλια μου που γινομαι 18!
Δεν γινεται να ζηταω λεφτα απ τους γονεις μου...
18 γινομαι ακομα και αν βαλω στην ακρη τα οικονομικα ζητηματα απο ενα σημειο και μετα ντρεπομαι

Λόγω ανεργίας που υπάρχει, γιατί θεωρείται ντροπή να καλύπτεις έξοδά σου με τη βοήθεια των γονιών σου; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Στην avon παίρνεις λίγα χρήματα αφού είναι δύσκολο να πλασάρεις τόσο μεγάλες ποσότητες καλλυντικών..πρέπει να έχεις πάρα πολλούς γνωστούς και πάλι δε σημαίνει πως θα πουλήσεις..και εγώ ψάχνομαι για δουλειά part time αλλά είναι δύσκολο αφού τα 18 τα κλείνω σε 5 μήνες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
εγω βρηκα σε διαφημιστικη εταιρια,φυλλαδια,προωθηση προιοντων σε σπιτια..τη παρασκευη το πρωτο μου μεροκαματο σ αυτη τη δουλεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ πέρσι δούλευα ντελιβεράς στο σουβλατζίδικο ενός θείου μου. Φέτος στο ίδιο σουβλατζίδικο θα κάνω το γκαρσόνι. Νταξ για χαρτζιλίκι καλά είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
εγω κανω PR σε μαγαζια στην πολη μου και εχω χτυπησει και 200 ευρω σε μια βδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Λόγω ανεργίας που υπάρχει, γιατί θεωρείται ντροπή να καλύπτεις έξοδά σου με τη βοήθεια των γονιών σου; :confused:
Ακριβώς λόγο της ανεργίας και της δυσμενείς οικονομικής κατάστασης θα έπρεπε να προσπαθούμε να καλύπτουμε κάπως τα έξοδά μας.
εγω κανω PR σε μαγαζια στην πολη μου και εχω χτυπησει και 200 ευρω σε μια βδομαδα
Για PR πρέπει να είσαι και λίγο κοινωνικός, για εμάς τους loners τι παίζει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
εγω κανω PR σε μαγαζια στην πολη μου και εχω χτυπησει και 200 ευρω σε μια βδομαδα

τι ειναι το PR?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
τι ειναι το PR?

PUBLIC RELATIONS!!!

Είμαι και σίγουρος πώς αν την ρωτήσεις κιόλας τι είναι το "Πί - Άρ", θα σου πει βγαίνει από την "Πό-Ρτα". Μάλιστα βγαίνει και σε αρσενική έκδοση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ειχα βρει δουλεια σε μοιρασμα φυλλαδιων,αλλα ρε φιλε δεν θα καθομαι να πηγαινω απο αμαξι σε αμαξι,μεσα στον ηλιο για κατι ψωροευρω.Αντε και γεια.Λεω να ψαξω σε βιβλιοπωλειο,αλλα δεν υπαρχουν και πολλα που ζητανε πωλητες :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
γραμματειακη υποστηριξη ιατρειου για το διάστημα από μεσα Ιουλίου μέχρι μέσα Αυγούστου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Public relations sorry ξεχασα να το διευκρινισω

Για PR πρέπει να είσαι και λίγο κοινωνικός, για εμάς τους loners τι παίζει; :P

πορτα σε μαγαζι αν βρεις ειναι καλα. επισης βοηθος η ακομα και κανονικος barman ( αν ξερεις).. σ μας εδω πανω ο βοηθος παιζει πολυ και δεν κανει κατι τρομερο, δινει τα μπουκαλια, ανοιγει καμια μπυρα, στη χειροτερη πλενει κανα ποτηρι.. Παντως οσοι ειστε κοινωνικοι/ εχετε παρεες ειναι πολυ καλο το PR γιατι συνηθως δινουν ποσοστα ( τι συνηθως, σχεδον παντα) και αμα τους πηγαινετε παρα πολυ κοσμο εχει και πριμ.... στα συν ειναι οτι ουσιαστικα πας τον κοσμο και μετα καθεσε και μπορεις να βγαλεις καλα λεφτα δουλευοντας λιγο καιρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
PR βγαζεις πολυ χρημα αλλα πρεπει να γνωριζεις και πολλα ατομα.
Εγω παιδες δουλεψα για 1 βδομαδα που με χρειαζονταν ως πωλητης σε ενα μαγαζι με τουριστικα προιοντα και απο δευτερα και για 2 βδομαδουλες θα μοιρασω κανα φυλλαδικη μπας και βγαλω τιποτα για τις διακοπες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
εγω κανω PR σε μαγαζια στην πολη μου και εχω χτυπησει και 200 ευρω σε μια βδομαδα

ειχα δουλεψει κι εγω ως PR,στη πρωτη βδομαδα τους βαρεθηκα και εφυγα.πολυ ψωνια και καγκουρες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Η καλύτερη δουλειά για 3μηνη "αρπαχτή" είναι μακράν του ναυαγοσώστη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roz vraki

Νεοφερμένος

Η roz vraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 73 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ειχα δουλεψει κι εγω ως PR,στη πρωτη βδομαδα τους βαρεθηκα και εφυγα.πολυ ψωνια και καγκουρες..

πολυ ωραια δουλεια.
απλα θελει πολυ μπλα μπλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Η καλύτερη δουλειά για 3μηνη "αρπαχτή" είναι μακράν του ναυαγοσώστη...

Και αμα πνιγει κανενας στα παπ_ρια σου :P
Σιγα μωρε ενας λιγοτερος..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top