Δουλειά στον ΟΤΕ

Ο αναγνώστης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ο αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Παιδια καλημερα. Προσφατα εληξαν οι αιτησεις για θεσεις εργασιας στον ΟΤΕ. Ηθελα να ρωτησω οσους εχουν δουλεψει ποσος χρονος περιπου περναει απο τη ληξη των αιτησεων μεχρι να αρχισουν να προσλαμβανουν τους πρωτους. Ειχα απολυτηριο με 19,7 κ ειμαι κ πολυτεκνη οποτε φανταζομαι θα ειμαι στους πρωτους σχετικα, και επειδη επειγει το θεμα θα ηθελα αν καποιος μπορει να μου πει τι περιπου να περιμενω. Αν ειναι δηλαδη Μαρτιος οκ, αν ομως ειναι Ιουνιος, ε να ψαξω καποια αλλη δουλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_ap

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Δεν ξέrω να σου δώσω απάντηση, αλλά μπορείς να πάρεις και να ρωτήσεις στο 134 και να σε παραπέμψουν κατάλληλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_apost

Νεοφερμένος

Η maria_apost αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
θα ηθελα αν καποιος εχει ηδη ξεκινησει να μας πει τι απολυτηριο εχει κ αν ειχε ξαναδουλεψει γιατι ακουσα μετραει κ αυτο. εγω εχω 18,3 κ εχω ξαναδουλεψει..υπαρχουν ελπιδες να με παρουν φετος?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο αναγνώστης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ο αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
εμενα με πηραν στην πρωτη φουρνια, κανονικα δηλαδη θα επιανα δουλεια σε μια βδομαδα, αλλα δεν πηγα. Ομως δεν παιζει ρολο το αν εχεις ξαναδουλεψει γιατι πηραν κ μια γνωστη μου μαζι με εμενα, εγω ειχα απολυτηριο 19,7 κ αυτη 19,6 νομιζω, μας πηραν στην ιδια φουρνια. Αν ομως εχουν ηδη παρει την πρωτη φουρνια κ δεν ησουν μεσα, δυσκολο να σε παρουν μεχρι το τελος του εξαμηνου (εκτος κ αν εννοεις μεσα στο 2010 οταν λες φετος, οποτε μαλλον ναι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
παιδια καθε ποτε παιρνουν ατομα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_apost

Νεοφερμένος

Η maria_apost αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εξαρταται απο τις αναγκες του καθε τμηματος! Συνηθως καθε 1-2 μηνες.. τουλαχιστον παλαιοτερα που δουλευα ετσι γινοταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Παιδιά, επειδή είχα ακούσει ότι σου στέλνουν mail ή τέλος πάντων σε ειδοποιούν με κάποιο τρόπο, μήπως έχει ειδοποιηθεί κάποιος από εσάς που δήλωσε; Από φίλο μου έμαθα ότι έναν γνωστό του με απολυτήριο 19,8 θα τον παίρνανε Απρίλιο ή Μάϊο,δεν θυμάμαι..αλλά πως θα ξέρουμε η σειρά που έχουμε σε πόσο καιρό αντιστοιχεί; Πρέπει μόνοι μας να πάρουμε τηλέφωνο να ρωτήσουμε ή απλά περιμένουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο αναγνώστης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ο αναγνώστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
δεν μπορεις να ξερεις ποτε θα προσληφθεις με βαση τη σειρα που εχεις. Την πρωτη φουρνια μας ειδοποιησανε με τηλεγραφημα πριν απο κανα μηνα περιπου. Τα ατομα που πηγαν (γιατι εγω τελικα δεν πηγα) ξερω πως πιανουν δουλεια απο βδομαδα. Νομιζω πρεπει απλα να περιμενεις. Μπορεις να μαθεις τι αριθμος εισαι παντως αν μπεις στο σιτε κ βαλεις εναν κωδικο που μας ειχαν δωσει οταν καναμε αιτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ξέρει κανείς τι γίνεται φέτος με τον οτε:):);;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakaros

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
ειχα κανει περυσι αιτηση στον οτε αλλα δεν με ενημερωσανε..Η σειρα μου μετραε ακομα?εχω χασει τον κωδικο(ριν) μου πως θα τον βρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ειχα κανει περυσι αιτηση στον οτε αλλα δεν με ενημερωσανε..Η σειρα μου μετραε ακομα?εχω χασει τον κωδικο(ριν) μου πως θα τον βρω?
Αν πας στον οτε και τον ζητήσεις?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ειχα κανει περυσι αιτηση στον οτε αλλα δεν με ενημερωσανε..Η σειρα μου μετραε ακομα?εχω χασει τον κωδικο(ριν) μου πως θα τον βρω?

Παίζει ρόλο ο βαθμός απολυτηρίου, όσο με πιο μικρό βαθμό τελείωσες το λύκειο, τόσο πιο πολύ θα αργήσουν να σε πάρουν! Για να καταλάβεις, εγώ είχα κάνει αίτηση στην αρχή του δεύτερου έτους και με πήραν μετά από 2 χρόνια και είχα απολυτήριο λυκείου 17,9!
Δεν χρειάζεται να έχεις τον κωδικό, θα σε πάρουν εκείνοι τηλέφωνο όταν σε χρειαστούν! Τουλάχιστον έτσι είχε γίνει σε εμάς την προηγούμενη φορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω......που ανακοινωνονται οτι θελουν τηλεφωνητες ετσι ωστε να παει καποιος να κανει αιτηση????βγαινει σε ιστοσελιδα σε καποια εφημεριδα????ενημερωστε με please!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εγώ κοιτάζω στην ιστοσελίδα του οτε εκεί που λέει σταδιοδρομία και μετά νέες θέσεις εργασίας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω......που ανακοινωνονται οτι θελουν τηλεφωνητες ετσι ωστε να παει καποιος να κανει αιτηση????βγαινει σε ιστοσελιδα σε καποια εφημεριδα????ενημερωστε με please!!!!!!!!!!!

Μέσω της ιστοσελίδας του Οτε, αλλά η προθεσμία για τις αιτήσεις έχει τελειώσει! Μην περιμένεις να ανακοινωθεί νέα σύντομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tyrex

Νεοφερμένος

Η tyrex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
ναι εγω εκανα περισυ τον ιανουαριο και με καλεσανε 16 νοεμβριου 2010 , προσληψη 1 δεκεμβρη 2010 και με τετραμηνη συμβαση :mad:...αστα να πανε...απολυτηριο 19,6....και μαλλον το τμημα πατρων κλεινει...ή τουλαχιστον ετσι λεγεται:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Δηλαδη καποιος με απολυτηριο μικροτερο του 15 δεν μπορει να μπει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Εγω με 16,8??? Εχω ελπιδες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mike_Oh

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εμένα η μεγαλύτερη αδερφή μου με μέσον της οικογένειας του αγοριού της μπήκε. Παίζει πολύ μεγάλο ρόλο το τι μέσον έχεις. Ελπίζω να με πάρουν! Απολυτήριο 19.9 και έχω δουλέψει στον Χρυσό οδηγό 4 μήνες με σύμβαση. Του πο*στη δηλαδή! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,236 μηνύματα.
Εμένα η μεγαλύτερη αδερφή μου με μέσον της οικογένειας του αγοριού της μπήκε. Παίζει πολύ μεγάλο ρόλο το τι μέσον έχεις. Ελπίζω να με πάρουν! Απολυτήριο 19.9 και έχω δουλέψει στον Χρυσό οδηγό 4 μήνες με σύμβαση. Του πο*στη δηλαδή! :P
Το πολύ-πολύ τα φτιάχνεις και συ με το αγόρι της αδερφής σου. Τουλάχιστον θα μπεις. :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top