Διόρθωση γραπτών Πανελληνίων

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
ρε σοβαρα μιλαμε τωρα.... εσυ τι λες να μου ειπαν ψεματα??? ισα ισα το πιομευκολο ηταν να μου πουν ξερεις εγω πανω απο 80 δεν εχω βαλει ετσι για να μου δειξουν οτι ειναι δυσκολοι. Εξαλλου δεν εχουν βαλει σε ολους τοσο. Μεμονωμενες περιπτωσεις ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από ποιες περιοχές είναι τα γραπτά που διορθώνουν; :) (πες Μεσσηνία!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μεσσηνια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Ιωαννινα και Σερρες ειναι νομιζω σ εμας ( Καστορια). BTW ξερει κανεις που πανε της Καστοριας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Μαστουρωμενοι ειναι οταν διορθωνουν;Ακομα και ενας ικανος συγγραφεας ειναι δυσκολο να παρει 100 στην εκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
εμενα παντως καθηγητες μου που διορθωνουν εκθεση ειπαν οτι εχουν βαλει 90, 92, 95, 97, 98 και ενας μου ειπε οτι εβαλε και 100

Σε ποιο μέρος;;
Ελπίζω μεταξύ αυτών να συγκαταλέγεται και το δικό μου!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
παιδια νομιζω οτι ειναι ψυχοφθορο αυτο που κανετε...οταν ανακοινωθουν τα αποτθα μαθουμε τι ισχυει και τι οχι....εως τοτε χαλαρωστε και ξεκουραστειτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Μηπως ξερετε τα γραπτα απο κορωπι σε ποια περιοχη σταλθηκαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αυτο για το απο που διορθωνουν δεν το ρωτησα,αλλα σιγουρα διορθωνουν απο Γιαννενα.Αυριο θα ξαναρωτησω.Θα με βρισουν,αλλα υγεια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Στο Βόλο ο φυσικός του σχολείου μας βρήκε 100αρι στη Φυσική Κατ. από Τεχνολογική 2!
Και 3-4 γραπτά πάνω απο 95 από τη θετική!

Για εκθέσεις, βρέθηκε και 97αρι κι εδώ! :Ρ

Σημείωση: Το μήνυμα προήλθε από το θέμα "Πανελλήνιες 2012".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Στο Βόλο ο φυσικός του σχολείου μας βρήκε 100αρι στη Φυσική Κατ. από Τεχνολογική 2!
Και 3-4 γραπτά πάνω απο 95 από τη θετική!

Για εκθέσεις, βρέθηκε και 97αρι κι εδώ! :Ρ
Δηλαδη βρηκαμε τον Αϊντσάιν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Με την ανακοίνωση των βαθμών στέλνονται ταυτόχρονα στα σχολεία το 1/2 των εξωφύλλων των τετραδίων σας όπου αναγράφονται αναλυτικά οι βαθμοί στα υποερωτήματα. Εσείς μπορείτε να δείτε τον τελικό βαθμό, ενώ αν θελήσει παράτυπα ο διευθυντής σας μπορεί να σας δείξει και τα αποκόμματα. Τον Σεπτέμβρη (αν τηρηθεί η περσινή διαδικασία) θα έχετε δικαίωμα έναντι ενός χρηματικού αντιτίμου να δείτε ολόκληρα τα γραπτά σας χωρίς όμως να έχετε δικαίωμα να τα φωτοτυπήσετε/φωτογραφήσετε.
Επίσης στα βαθμολογικά κέντρα που είναι στα αστικά κέντρα συνεχίζεται η βαθμολόγηση και δεν αναμένεται να ολοκληρωθεί τελείως πριν από τις εκλογές. Σε κάποια μεμονωμένα μαθήματα βέβαια όπως π.χ. ΑΟΔΕ έχει ολοκληρωθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shiv

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Σε 5 μερουλες θα ξερουμε περιπου πως θα κυμανθουν οι βασεις και σε 7 θα φυγει ενα βαρος απο ολους τους τεχνολογικους!

Στο Βόλο ο φυσικός του σχολείου μας βρήκε 100αρι στη Φυσική Κατ. από Τεχνολογική 2!
Και 3-4 γραπτά πάνω απο 95 από τη θετική!

Για εκθέσεις, βρέθηκε και 97αρι κι εδώ! :Ρ
Νομίζω,πως τα γραπτά από την Κοζάνη,στέλνονται στον βόλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αυτο το οτι τα γραπτα μας πανε Βολο το ξερω και γω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
και τα γραπτά απο Αθήνα πού βαθμολογούνται; κάτι χρονιές άκουγα για Θεσσαλονίκη...
και κάτι άλλο ....μου λεγαν κάτι φίλοι απο άλλα σχολεία οτι μερικές φορές οι βαθμολογητές μπορούν λανθασμένα να θεωρήσουν οτι το γραπτό σου έχει συνθήματα...κάτι σαν πχ.σας έχει τύχει κ;θηγητής ή και μαθητής ενώ γράφει στον πίνακα ή στο τετράδιο,ανεξάρτητα απο το αν είναι πρόταση ή όχι,να βάζει μια τελεία;
ε λοιπόν μου είχαν πει οτι μπορεί οι βαθμολογητές να το πάρουν στραβά και το ξαναβαθμολογούν και γίνεται ένας μπελάς τελοσπάντων..
και κάτι τελευταίο ... εδώ και αρκετό καιρό αναρωτιέμαι: πού φυλλάσουν τα γραπτά μας ( τα τετράδια εννοώ) και για πόσο καιρό;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω ειχα ακουσει ενα περιστατικο που μπηκαν κλεφτες σε ενα ταχυδρομειο και κλεψανε μια τσαντα οι οποια ειχε γραπτα πανελληνιων(βεβαια αυτοι νομιζαν οτι ηταν λεφτα :P ) οποτε δνε νομιζω να φυλασσονται και πολυ καλα!

Δεν ειναι ξενερα να ανοιγεις την τσαντα και να περιμενεις να δεις τα 500αρικα και να βλεπεις lnx :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Φυλλασονται στα βαθμολογικα κεντρα αρχικα,κλειδαμπαρωμενα,με 24ωρη φυλαξη απο αστυνομια.Τα κλειδια τα χει μονο ο Προεδρος του Βαθμολογικου.
Επειτα μεταφερονται στα βαθμολογικα συχνα με συνοδεια αστυνομιας.

Αν χαθει μεμονωμενο γραπτο στο βαθμολογικο,ο νομοθετης προβλεπει οτι ο μαθητης πρεπει να βαθμολογηθει με 100/100.Πραγμα απιθανο βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Φυλλασονται στα βαθμολογικα κεντρα αρχικα,κλειδαμπαρωμενα,με 24ωρη φυλαξη απο αστυνομια.Τα κλειδια τα χει μονο ο Προεδρος του Βαθμολογικου.
Επειτα μεταφερονται στα βαθμολογικα συχνα με συνοδεια αστυνομιας.

Αν χαθει μεμονωμενο γραπτο στο βαθμολογικο,ο νομοθετης προβλεπει οτι ο μαθητης πρεπει να βαθμολογηθει με 100/100.Πραγμα απιθανο βεβαια.

Δε ξέρω τα δικά σας, πάντως τα δικά μας με το ΚΤΕΛ φύγανε από το σχολείο. Ασφάλεια και αξιοπιστία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Τα δικά μας με την ΕΛΤΑ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εμας με μπατσους παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top