Διοικηση πολιτισμ μοναδων

rorry

Νεοφερμένος

Η rorry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλημέρα, Το συγκεκριμένο πτυχίο είναι 34 business admin. Που σημαίνει τι; είναι MBA?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Καλημέρα, Το συγκεκριμένο πτυχίο είναι 34 business admin. Που σημαίνει τι; είναι MBA?
Καλημερα
Αυτο που αναφερεις ''34 business admin'' μου ειναι αγνωστο.
Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ μπορει να ειναι :
1) Μεταπτυχιακο προγραμμα στο Εαπ διαρκειας 2,5 ετων και δεκτοι ειναι οι αποφοιτοι τριτοβαθμιας, οπου αποκτας γνωσεις και τιτλο μεταπτυχιακου

2 ) Σεμιναριο στο εκπα 7 μηνων οπου γινονται δεκτοι και αποφοιτοι λυκειου, οπου αποκτας χρησιμες γνωσεις


Kανενα απο αυτα δεν εινα MBA.
 

rorry

Νεοφερμένος

Η rorry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλημερα
Αυτο που αναφερεις ''34 business admin'' μου ειναι αγνωστο.
Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ μπορει να ειναι :
1) Μεταπτυχιακο προγραμμα στο Εαπ διαρκειας 2,5 ετων και δεκτοι ειναι οι αποφοιτοι τριτοβαθμιας, οπου αποκτας γνωσεις και τιτλο μεταπτυχιακου

2 ) Σεμιναριο στο εκπα 7 μηνων οπου γινονται δεκτοι και αποφοιτοι λυκειου, οπου αποκτας χρησιμες γνωσεις


Kανενα απο αυτα δεν εινα MBA.
Κι όμως στο ΕΑΠ λέει: 34 busines administrator. Τι σημαίνει; Και πιο κάτω Social and cultural studies. Μπορείς να μου εξηγήσεις; Λες οτι σου είναι αγνωστο. Τώρα που πήγες και το διάβασες, μήπως έχεις ιδεα;
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Κι όμως στο ΕΑΠ λέει: 34 busines administrator. Τι σημαίνει; Και πιο κάτω Social and cultural studies. Μπορείς να μου εξηγήσεις; Λες οτι σου είναι αγνωστο. Τώρα που πήγες και το διάβασες, μήπως έχεις ιδεα;
Τωρα τι εχει στο μυαλο του το ΕΑΠ με το ''34 busines administrator'' μονο αυτο ξερει και οι μυημενοι σε αυτο..εγω δεν ειμαι.
Μπα δεν το ειδα να καταλαβω..αν εσυ το βλεπεις βαλτο εδω να το δουμε..
Μην εστιαζεις στην αγγλικη μεταφραση ..αυτη υπαρχει ετσι για να υπαρχει.
Εστιασε στην ελληνικη εξηγηση που δινουν.... διοτι το προγραμμα αυτο σχεδιαστηκε με ελληνικη σκεψη. Και δινει αρκετη εξηγηση το τι κανει ασχετα αν δεν λεει κατι πρακτικο. Ετσι ειναι τα ελληνικα πανεπιστημια τους αρεσει η '' θεωρητικη μπουρδολογια''
 

rorry

Νεοφερμένος

Η rorry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τωρα τι εχει στο μυαλο του το ΕΑΠ με το ''34 busines administrator'' μονο αυτο ξερει και οι μυημενοι σε αυτο..εγω δεν ειμαι.
Μπα δεν το ειδα να καταλαβω..αν εσυ το βλεπεις βαλτο εδω να το δουμε..
Μην εστιαζεις στην αγγλικη μεταφραση ..αυτη υπαρχει ετσι για να υπαρχει.
Εστιασε στην ελληνικη εξηγηση που δινουν.... διοτι το προγραμμα αυτο σχεδιαστηκε με ελληνικη σκεψη. Και δινει αρκετη εξηγηση το τι κανει ασχετα αν δεν λεει κατι πρακτικο. Ετσι ειναι τα ελληνικα πανεπιστημια τους αρεσει η '' θεωρητικη μπουρδολογια''
Κατάλαβα.
Η "αποτύπωση και τεκμηρίωση μνημείων κ αρχ χώρων" του εαπ είναι μεταπτυχιακο αρχαιολογιας, εχει κανενα αντίκρισμα? Είναι ας πούμε έξτρα ενισχυτικό των αρχαιολογων?
 

rorry

Νεοφερμένος

Η rorry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κατάλαβα.
Η "αποτύπωση και τεκμηρίωση μνημείων κ αρχ χώρων" του εαπ είναι μεταπτυχιακο αρχαιολογιας, εχει κανενα αντίκρισμα? Είναι ας πούμε έξτρα ενισχυτικό των αρχαιολογων?
Ερώτηση ήταν, αν είναι αρχαιολογιας ενισχυτικό μεταπτυχιακο.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Κατάλαβα.
Η "αποτύπωση και τεκμηρίωση μνημείων κ αρχ χώρων" του εαπ είναι μεταπτυχιακο αρχαιολογιας, εχει κανενα αντίκρισμα? Είναι ας πούμε έξτρα ενισχυτικό των αρχαιολογων?
Ναι σωστα αυτο ειναι ενα καλο και ωφελιμο μεταπτυχιακο του εαπ αλλα και σεμιναριο του ΑΠθ που ειναι χρησιμο στους αρχαιολογους , στην αναστήλωση του παδα , τους αρχιτεκτονες και τους πολιτικους μηχανικους... αυτοι οπου σκαβουν βρισκουν αρχαια.
Δεν σου δινει επαγγελμα ..σε βοηθα στο επαγγελμα σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top