Διοίκηση Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων (Πάτρα)

ΓιάννηςΞάνθη

Νεοφερμένος

Ο ΓιάννηςΞάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ξέρει κανένας τίποτα γι'αυτ'ην εδώ τη σχολή?


Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogo1k

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
δν το λεω με σιγουρια αλλα νομιζω απο το αγρινιο μονο η δασολογια απεκτησε απο το κρατος επαγγελματικα δικαιωματα περυσι.αν κανω λαθος σορι αλλα κατι τετοιο εχω ακουσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
απ οσο ξερω, δν υπαρχει δασολογια στο αγρινιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
απ οσο ξερω, δν υπαρχει δασολογια στο αγρινιο:P

Το Τμήμα στο thread δεν είναι "Δασολογία". Από αυτό το τμήμα εγγράφεσαι στο Οικονομικό Επιμελητήριο (ΠΕ-Οικονομολόγος δηλαδή)...

"Δασολογία" υπάρχει στη Θεσσαλονίκη και Ορεστιάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexander_r

Νεοφερμένος

Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μολις περασα στο συγκεκριμενο τμημα.Υπαρχει καποιος εδω που να ειμαστε συμφοιτητες φετος;:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teopaok

Νεοφερμένος

Ο teopaok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
και εγω περασα εκει φιλε το μειλ μ ειναι fragoulis1@gmail.com στειλε οπτε μπορεσεισ να τα πουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexander_r

Νεοφερμένος

Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
okkkkkk:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexander_r

Νεοφερμένος

Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
teopaok με πόσα μόρια πέρασες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teopaok

Νεοφερμένος

Ο teopaok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
14486 μορια φιλε εσυ??
στειλε μειλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexander_r

Νεοφερμένος

Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ξέρει κανένας τίποτα γι'αυτ'ην εδώ τη σχολή?


Ευχαριστώ
ναι φιλε εγω εχω περασει εκει.. λοιπον το τμημα ειναι πολυ καλο.. οι αποφοιτοι εγγραφονται στο οικονομικο επιμελητηριο και αποκτουν ολα τα δικαιωματα οικονομολογου!!! οτι αλλο θες ρωτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konnag

Νεοφερμένος

Η Konnag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα. Εγω φετος εδωσα πανελληνιες και περναω σιγουρα σε αυτο το τμημα και με βασεις του 2014 και με τις βασεις του 2013 και ηθελα να ρωτησω γενικα πως ειναι το τμημα, οι καθηγητες ειναι καλοι; Σαν πολη ειναι καλη; Και τα σχετικα...ευχαριστω πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akis_k7

Νεοφερμένος

Ο Akis_k7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπερα κι απο μενα παιδια.Περασα κι εγω σε αυτη την σχολη αν μπορειτε δωστε μου μερικες πληροφοριες για αυτην και γενικα για το αγρινιο.Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Αννα17

Νεοφερμένος

Η Αννα17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Και εγώ πέρασα σε αυτή τη σχολή ...Στην αρχή το πήρα πολύ κατακαρδα αλλά είσαι κανονικα οικονομολόγος και εξειδικευεσαι στα γεωργικά Προϊόντα .... Αυτά ξέρω και εγώ ελπίζω να σε βοήθησα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akis_k7

Νεοφερμένος

Ο Akis_k7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και γω το ίδιο αλλά έμαθα ότι γράφεσαι στο οικονομικό επιμελητηριο κανονικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννα17

Νεοφερμένος

Η Αννα17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ναι αυτό με παρηγορησε κι εμένα .... Το Αγρίνιο είναι μια Γενικά μουντή πόλη κι δν έχει και πολλά πράγματα .... Έχεις πάει να βρεις σπιτι γτ εγώ ακόμα σκέφτηκα να ξανά δώσω αλλά δν άξιζε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konnag

Νεοφερμένος

Η Konnag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Και εγώ εκεί μπήκα με σειρα 57...ουτε εγώ ήθελα το συγκεκριμένο τμήμα...αλλά το εψαξα και μου άρεσε... Και πήρα τηλέφωνο και μου ειπαν οτι με το που τελειωνουμε εγγραφομαστε στο οικονομικό επιμελητηριο...!!! Εγώ ψάχνω για σπίτι αλλά ακόμα δεν έχω ανέβει...απο το ίντερνετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννα17

Νεοφερμένος

Η Αννα17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Και εγώ τα ίδια με εσένα τελικά το μόνο που μας παρηγορεί είναι ότι είμαστε κανονικότατα οικονομολόγοι .... ούτε εγώ έχω ανέβει περιμένω να δω τι θα γινει με τις εγγραφές !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konnag

Νεοφερμένος

Η Konnag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ναι...διάβασα στην ιστοσελίδα της σχολής οτι μετα μπορούμε να δουλεψουμε και σε υπουργεία, και ως τραπεζικοί υπάλληλοι και γενικά εχεις καλες προοπτικές... Μακάρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννα17

Νεοφερμένος

Η Αννα17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι να πανε ολα καλα γιατι κανεις δν ηθελε να παει σε αυτο το τμημα απο οτι βλεπω και πιο πανω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konnag

Νεοφερμένος

Η Konnag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μακάρι...θα μπορούμε να κρίνουμε και εμείς σε κάτι μήνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top