Δικαίωμα φορητού υπολογιστή στους πρωτεύσαντες πρωτοετείς

jasondiavatis

Νεοφερμένος

Ο jasondiavatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εξ αρχής,έχει κανείς πληροφορίες αν θα ισχύσει το πρόγραμμα επιδότησης και για τους εισακτέους του 2009?Γιατί βλέπω πως αργούνε να ανανεώσουν το site του προγράμματος,ίσως λόγω εκλογών.Παρ'όλα αυτά ξέρει κανείς κάτι επικυρωμένο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Εξ αρχής,έχει κανείς πληροφορίες αν θα ισχύσει το πρόγραμμα επιδότησης και για τους εισακτέους του 2009?Γιατί βλέπω πως αργούνε να ανανεώσουν το site του προγράμματος,ίσως λόγω εκλογών.Παρ'όλα αυτά ξέρει κανείς κάτι επικυρωμένο?

https://www.espressonews.gr/default.asp?pid=79&catID=1&artID=1069047
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasondiavatis

Νεοφερμένος

Ο jasondiavatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Απ' ό,τι διάβασα σε μια ανακοίνωση, λόγω των εκλογών το πρόγραμμα "Δες την ψηφιακά" θα γίνει τον Νοέμβριο και όχι τον Οκτώβριο όπως πέρσυ.
Ας περιμένουμε λοιπόν!

https://www.e-foititis.gr/news.php?id=53
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stiv

Νεοφερμένος

Ο stiv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε παιδια εγω ειμαι απο επαλ και εχω περασει στην κρητη αλλα ειμαι θεσσαλονικη απο μεταγραφη.εχω δικαιωμα να παρω λαπτοπ και αν ναι αυτον τον κωδικο πως τον παιρνω?? ας με βοηθησει καποιος να καταλαβω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΙΚΑΚΙ36421

Νεοφερμένος

Η Βίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανείς πως μπορώ να βρω πόσα παιδιά πέρασαν στο τμήμα ελληνικής φιλολογίας στη Θράκη(Κομοτηνή) το έτος 2009;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανείς πως μπορώ να βρω πόσα παιδιά πέρασαν στο τμήμα ελληνικής φιλολογίας στη Θράκη(Κομοτηνή) το έτος 2009;;;
δες εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΙΚΑΚΙ36421

Νεοφερμένος

Η Βίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

tcixlof00ska

Νεοφερμένος

Η tcixlof00ska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω που ειμαι 87 στους 130 δεν παιρνω επιδοτηση ε? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
εγω που ειμαι 87 στους 130 δεν παιρνω επιδοτηση ε? :'(

Οχι δε θα παρεις επιδοτηση...Κατσε να δουμε αν θα παρουν και αυτοι που το δικαιουνται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frank16

Νεοφερμένος

Ο Frank16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδια εχουμε κανα νεο για την επιδοτηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
παιδια εχουμε κανα νεο για την επιδοτηση?

Τα ιδια...Φανταζομαι καποια στιγμη μεχρι τα μεσα Νοεμβριου θα γινει καποια επισημη ανακοινωση...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tcixlof00ska

Νεοφερμένος

Η tcixlof00ska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγω που ειμαι 87η στους 130 δεν δικαιουμαι ε?΄:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
εγώ που μπήκα στη σχολή μου με σειρα επιτυχίας 90 στους 90, δικαιούμαι επιδότηση, έτσι δεν είναι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, εσύ ειδικά δικαιούσαι και 100% επιδότηση, οχι μόνο 80...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Ναι, εσύ ειδικά δικαιούσαι και 100% επιδότηση, οχι μόνο 80...

Αλήθεια;;;;Και είχα αγχός αν δικαιούμε ή όχι την επιδότηση τελικά.
Στην περιπτωση μου δηλαδη η επιδότηση είναι παραπάνω απο 400 Ε , έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Στην περίπτωσή σου ειναι 4000 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χάθηκα λιγο:p
το 25% των επιτυχοντων δεν ειναι;
αρα το παιδι που ηταν 90/90 δεν δικαιουτε...σωστα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Όχι.Πλάκα κάνουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top