Δικαίωμα φορητού υπολογιστή στους πρωτεύσαντες πρωτοετείς

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Δεν είπα ότι παίζει ρόλο η βαθμολογία, αυτό το ξέρω. Ρώτησα αν γνωρίζει κανείς το ποσοστό των φοιτητών που θα πάρουν φέτος την επιδότηση για laptop.

Σίγουρα είναι το 25% των πρώτων σε κάθε σχολή-Δηλαδή στη δική μας σχολή είναι οι 27 πρώτοι..Δυστυχώς δεν έχει βγει ακόμη ανακοίνωση και ανησυχώ... Adri δικαιούσαι κι εσύ laptop?? Τι σειρά έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
εγραψε ο valkyrie απο ενα αρθρο οτι θα ισχυει κ φετος...

Οριστε και η πηγη : https://www.espressonews.gr/default.asp?pid=79&catID=1&artID=1069047
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
εγραψε ο valkyrie απο ενα αρθρο οτι θα ισχυει κ φετος...

Οριστε και η πηγη : https://www.espressonews.gr/default.asp?pid=79&catID=1&artID=1069047


Ευχαριστώ για την πληροφορία!! Αν και θα αργήσει η επιδότηση για laptop,θα γίνει από ό,τι φαίνεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Μπηκα 8η στην ιταλικη φιλολογια.Δικαιουμαι την επιδοτηση?στη σχολη μου ειπαν οτι δεν δινουν καμια υποτροφια στους σπουδαστες.Εχει σχεση η επιδοτηση με τη πολιτικη καθε σχολης???

www.destinpsifiaka.gr

βάλε τον κωδικο σου να μαθεις αν εχεις δικαιωμα για επιδοτηση λαπτοπ (λογικα παιρνεις)
η επιδοτηση αυτη δενε χει καμια σχεση με την πολιτικη της εκαστοτε σχολης

:)
-----------------------------------------
Εγω δικαιουμαι λαπτοπ...αλλα δεν εχω καταλαβει κτ...απο που θα μαθουμε τον κωδικο συτο??Γτ στο σαιτ λεει για περισυ...Στη γραμματεια της σχολης θα μου πουν κτ??Βασικα εχω παρει λαπτοπ αλλα θα παρω αλλο ενα και θα το δωσω της αδερφης μου μαλλον

ειναι ο κωδικος υποψηφιου που ειχες στις πανελληνιες...το γραφει πανω στην ταυτοτητα υποψηφιου που σου δωσαν απο το σχολειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
www.destinpsifiaka.gr

βάλε τον κωδικο σου να μαθεις αν εχεις δικαιωμα για επιδοτηση λαπτοπ (λογικα παιρνεις)
η επιδοτηση αυτη δενε χει καμια σχεση με την πολιτικη της εκαστοτε σχολης

:)
-----------------------------------------


ειναι ο κωδικος υποψηφιου που ειχες στις πανελληνιες...το γραφει πανω στην ταυτοτητα υποψηφιου που σου δωσαν απο το σχολειο

απο το site δε μπορεις να δεις αν δικαιουσαι γιατι κανει ελεγχο για τους περσινους φοιτητες...Επισης δε γραφει πουθενα στη σελιδα οτι ισχυει το προγραμμα φετος αρα ειναι λογικο να μην σου βγαζει τιποτα...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
απο το site δε μπορεις να δεις αν δικαιουσαι γιατι κανει ελεγχο για τους περσινους φοιτητες...Επισης δε γραφει πουθενα στη σελιδα οτι ισχυει το προγραμμα φετος αρα ειναι λογικο να μην σου βγαζει τιποτα...:iagree:


Ακριβώς.......Επρεπε να το χαν ανανεωσει....αλλα τελοσπαντων.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Ακριβώς.......Επρεπε να το χαν ανανεωσει....αλλα τελοσπαντων.......

https://www.hellenicbusiness.gr/index.php/permalink/15885.html θα ισχυει και φετος αλλα ειναι περιεργο που δεν το εχουν βαλει ακομα στην επισημη ιστοσελιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
https://www.hellenicbusiness.gr/index.php/permalink/15885.html θα ισχυει και φετος αλλα ειναι περιεργο που δεν το εχουν βαλει ακομα στην επισημη ιστοσελιδα


Πάλι καλα που θα βαλουν και κτ παραπανω...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Πάλι καλα που θα βαλουν και κτ παραπανω...!!

τι εννοεις οτι θα βαλουν κατι παραπανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Λεει οτι θα προσφερουν επιπλεον ηλεκτρονικες υπηρεσιες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.

matina 18

Νεοφερμένος

Η ματίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ποτε θα ειδοποιηθούμε???δικαιουμαι και γω αλλα θελω τωρα να παρω...πρεπει να περιμενω μεχρι να βγει η επιδοτηση και να παρω κωδικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
ποτε θα ειδοποιηθούμε???δικαιουμαι και γω αλλα θελω τωρα να παρω...πρεπει να περιμενω μεχρι να βγει η επιδοτηση και να παρω κωδικο?


Χώρις να είμαι σίγουρος,νομίζω ότι μπορείς να πάρεις και μετά όταν βγουν οι επιδοτήσεις,να δηλώσεις ότι πήρες και να πάρεις λεφτά πίσω ή κάτι τέτοιο.

Επαναλαμβάνω,χωρίς να είμαι σίγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Καθε χρονο γινεται αυτο..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Καθε χρονο γινεται αυτο..?

μεχρι το 2013 ειναι σιγουρο
απλα εξαρτατε απο το εκαστοτε υπουργειο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RaZZoR

Νεοφερμένος

Ο RaZZoR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
και εγώ είμαι μέσα στο 25% των εισαχθέντων (2009) στη σχολή μου και προσπαθώ να δω τι θα κάνω... πάω στη σελίδα του υπουργείου παιδείας (www.ypepth.gr) και στα links που έχει στην αρχική σελίδα πατάω στο "Επιδότηση φορητών Υπολογιστών για Πρωτοετείς φοιτητές" αυτό μου ανοίγει τη σελίδα "δες την ψηφιακά" και στην φόρμα για να δεις άμα είσαι δικαιούχος μου λέει ότι δεν υπάρχει αυτός ο υποψήφιος. προφανώς αυτό γίνετε γιατί η σελίδα έχει να ενημερωθεί 1 χρόνο.
ξέρει κανένας τι θα γίνει ή πότε θα την ενημερώσουν? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Οκ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalida

Νεοφερμένος

Η dalida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τι χρειάζεται να κάνει κανείςγια να πάρει την επιδότηση, αν είναιβέβαια μέσα στο 25 τοις εκατο??
Χρειάζεται να έχει κάποιον κωδικό???
ας μ ενημερώσει κάποιος παρακαλώ πολύ πολύ πολύυυυυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σοφιαgr

Νεοφερμένος

Η σοφιαgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
μια ερωτηση παρακαλω.το 25% αφορα φοιτητες που μπηκαν και απο ενιαιο και απο επαλ και απο τεε?'η ειναι ξεχωριστα για καθε λυκειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gas_

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τίποτα καινούριο???Τελικα τι γινεται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top