Δικαίωμα φορητού υπολογιστή στους πρωτεύσαντες πρωτοετείς

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Καλησπερα, θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς τι παίζει με τις επιδοτήσεις για λάπτοπ στα άτομα που έδωσαν φέτος πανελλήνιες.
Σε ποιες σχολές δίνεται?
Σε πόσους?
Πόσα φράγκα?

Ευχαριστώ..!

Σε όλες νομίζω.
Στο 25% των πρώτων εισαχθέντων.
Επιδότηση maximum 400 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
στο εμπ περσυ τους εδωσαν ολους !!!! 3ερω για το τμημα ημμυ για τα αλλα δν 3ερω ομως γιαυτο ειμαι σιγουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nathalie

Νεοφερμένος

Η nathalie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
στο εμπ περσυ τους εδωσαν ολους !!!! 3ερω για το τμημα ημμυ για τα αλλα δν 3ερω ομως γιαυτο ειμαι σιγουρος
Σοβαρα μιλας,εισαι σιγουρος???:jumpy:καλα πως γινεται αυτο,δεν ειναι μονο για το 25%?εχεις ακουσει αν θα γινει και φετος?γιατι το pc μου τα χει ψιλοπαιξει!για ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ ρωταω παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο, μπορεί να είναι πρωτοβουλία του συγκεκριμένου τμήματος μόνο και δεν επιβάλλεται οτι θα γινει και φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
maybe :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
ναι τα hp ειναι μια χαρα!!στο eshop εχει ενα με 419Ε!!!!!!!!!
παιδια μηπως ξερετε ποτε θα βγει η ανακοινωση για να παμε να παρουμε τα λαπτοπ?επισης εγω θελω να παρω μεταγραφη μηπως χανω την επιδοτηση??

οχι δεν την χανεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω περασα 1ος στη φιλοσοφικη ρεθυμνου αλλα στο destopsifiaka.gr δεν βρισκω το ονομα μου στη αναζητηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω περασα 1ος στη φιλοσοφικη ρεθυμνου αλλα στο destopsifiaka.gr δεν βρισκω το ονομα μου στη αναζητηση.

ναι γτ αν κοιταξεις καλα λεει 2008 δεν εχει ανανεωθει ακομα το site
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερετε πως παιρνουμε την επιδοτηση?μας το λενε στν γραμματεια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki2006

Νεοφερμένος

Η elenaki2006 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδιά..λέτε να μην δώσουν φέτος λάπτοπ;Δεν έχει ακουστεί τίποτα μέχρι τώρα και έχω αρχίσει να ανησυχώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
θα δωσουν!!!!!!!!! μετα τις 20 του μηνος η ανακοινωση!!!! και περσι ετσι εγινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
οσοι περασαν με το συστημα ποθ μπαινουν οι κυπροιο εδω δικαιουνται??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAKARIOS

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ξερετε ποτε θα πραγματοποιηθει φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
κατά τον Απρίλιο το βλέπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερετε πως παιρνουμε την επιδοτηση?μας το λενε στν γραμματεια??

Από το site του υπουργείου που σου δίνει έναν κωδικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gas_

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζει κανείς τιποτα καινούριο?Τελικα που εχει τους δικαιούχους στο ιντερνετ το destinpsifiaka.gr ακομα δεν ανανεώθηκε.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki2006

Νεοφερμένος

Η elenaki2006 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κάπου πρέπει να πάρουμε τηλέφωνο και να ρωτήσουμε αν θα δώσουν και φέτος μου φαίνεται.
Αλλά που;Έχει κανένα σχετικό τηλέφωνο το ΥΠΕΠΘ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Αν ισχύει και φέτος το μέτρο τότε όσοι είστε δικαιούχοι θα σας στείλουν γράμμα.Σε μας πέρσι έτσι έγινε.Καπου τον οκτωμβριο αν θυμάμαι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adri

Νεοφερμένος

Η adri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Γνωρίζετε αν φέτος ισχύει η επιδότηση για το 20 ή το 25% των επιτυχόντων με τη μεγαλύτερη βαθμολογία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Γνωρίζετε αν φέτος ισχύει η επιδότηση για το 20 ή το 25% των επιτυχόντων με τη μεγαλύτερη βαθμολογία?

δεν παιζει ρολο η βαθμολογια αλλα η σειρα εισαγωγης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top