Διατροφή

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
τωρα δεν ειμαι σιγουρος αν ταιριαζει εδω το θεμα αλλα μετα απο μια συζυτηση με ενα φιλο μου εχω μια απορια,


1.ισχυει οτι η coca cola LIGHT παχαινει περισσοτερο απο οτι η κανονικη διοτι μπορει μεν να δινει μολις 1 θερμιδα αλλα γινεται κατευθείαν λιπος???
2.ισχυει οτι η lIght ειναι πιο βλαβερη απο την κανονικη και αν ναι γιατι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
τωρα δεν ειμαι σιγουρος αν ταιριαζει εδω το θεμα αλλα μετα απο μια συζυτηση με ενα φιλο μου εχω μια απορια,


1.ισχυει οτι η coca cola LIGHT παχαινει περισσοτερο απο οτι η κανονικη διοτι μπορει μεν να δινει μολις 1 θερμιδα αλλα γινεται κατευθείαν λιπος???
2.ισχυει οτι η lIght ειναι πιο βλαβερη απο την κανονικη και αν ναι γιατι???
το μονο που γνωριζω πανω στο θεμα ειναι οτι η κοκα κολα light περιέχει πολλα γλυκαντικα και χρωστικες ουσιες.παντως το καλύτερο είναι αμα θες να πιεις,πιες κανονική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top