Διακοπές: Camping

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
θεϊκα ειναι, αμμουδιες, φωτιες, παραλιες, σκηνες , κιθαρες , τι αλλο θελουμε...
και γω θελω σε κανα δυο χρονακια να παω, γνωριζεις κοσμο, ειναι πολυ ωραια εμπειρια...
με φιλους παντα! με την οικογενεια δεν εχει το ιδιο γουστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misel

Νεοφερμένος

Ο misel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά έχει κανείς σας άποψη για το συγκεκριμένο camping στην Σίφνο ή γενικά για το νησί;
www.makiscamping.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Παιδιά αν και δεν έχω πάει ποτέ κάμπινγκ, αποφάσισα να πάω φέτος! :clapup:
Υπάρχει κάποιος σχετικά έμπειρος να με συμβουλέψει τι πρέπει να έχω μαζί μου απαραίτητα σαν εξοπλισμό και πόσο πάει και από κόστος;
(πχ μια σκηνή 2-3 ατόμων, υπνόσακος κλπ;) :redface:
ευχαριστώ πολύ!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Το σκεφτόμαστε με κάτι φίλους να πάμε ποσείδι. Εχω 3 φίλους που είναι στο ΑΠΘ. Μέχρι πόσα άτομα μπορεί να καλέσει ο καθένας; Αν δε σε καλέσει κάποιος και θες να πας, πόσα ευρώ πληρώνεις τη μέρα; Αν σε καλέσει, είναι τζάμπα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top