Διαγώνισμα στα Καλλιτεχνικά

dinoszisis

Νεοφερμένος

Ο costas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
χαχα ναι το ακουσα και γω πριν λιγες μερες... εκει π ειχαμε κενο περναω απο μια τα3η και βλεπω την καλλιτεχνικων... Ως γνωστων οτι δν μας κανει τπτ πηγα στο παραθυρο και επιασα κουβεντα με ενα φιλο κ μ ειπε οτι γραφανε τεστ... εγω βεβαια εσκασα στ γελια... γτ δν την ειχα ικανη για τεστ! φανταστειτε ειχα ρι3ει αμπουλα βρωμας και δν μ ειπε τπτ(μυριζε πλ εντονα π παραλιγο μια κοπελα να κανει εμετο xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwrgosnafplio

Νεοφερμένος

Ο giwrgosnafplio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Και μας μας βαλανε δεν ηταν τιποτε το σημαντικο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εμάς ο καθηγητής μας,μας έβαλε!!!!Απίστευτο!!!!Εσάς σας έχει βάλει?Α,επίσης μας λέει συνέχεια: -Προσέχτε,θα βάλω και τεστ!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betoni

Νεοφερμένος

Η Bέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις,έτσι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Καθόλου μα καθόλου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betoni

Νεοφερμένος

Η Bέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Α!!!! Τότε ο καθηγητής σου είναι για δέσιμο:tongue::blink::wall::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Έλεος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelst95

Νεοφερμένος

Ο αγγελος... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Για απαντήστε μου κι εμένα σε ένα ερώτημα: Με ποιο κριτήριο αξιολογούν οι καθηγητές καλλιτεχνικών μια ζωγραφιά?
βασικα οι περισοτεροι βαθμολογουν με βαση τισ συμπαθιεσ τους και φισικα τα κευχια που θα χουν εκεινη την ωρα αλα κυριωσ βαση των επιδοσεων στα αλα μαθηματα.......το μονο που σε εξασφαλιζει ειναι οταν εχεισ γονιο καθηγητη.....;);)αν συμφωνεισ η διαφωνεισ απαντα μου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Αλήθεια πόσο πήρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dinoszisis

Νεοφερμένος

Ο costas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μετα απο καιρο μιας και ειδα το μαιλ μου με notification ξαναμπηκα στο φορουμ...Λοιπον που λετε λυκειο φετος...δυστιχως/ευτιχως η ιδια καθηγητρια για 3 συνεχομενη χρονια... για ακομα μια φορα... και για πρωτη φορα αυτην την σχολικη χρονια της καναμε την ζωη κολαση...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Για απαντήστε μου κι εμένα σε ένα ερώτημα: Με ποιο κριτήριο αξιολογούν οι καθηγητές καλλιτεχνικών μια ζωγραφιά?
Την αξιολογούν τη ζωγραφιά με βάση τα σχήματα που έχεις φτιάξει,τις αντιθέσεις που έχεις βάλει μέσα σε αυτήν και γενικά την όλη εμφάνιση.
Εμάς ο καθηγητής μας,μας έβαλε!!!!Απίστευτο!!!!Εσάς σας έχει βάλει?Α,επίσης μας λέει συνέχεια: -Προσέχτε,θα βάλω και τεστ!!!:whistle:
Μα στα Καλλιτεχνικά που θα βάλει τεστ,εκτός όμως αν σας παραδίδει θεωρία πράγμα το οποίο συμβαίνει στην Α΄ Γυμνασίου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
διαγωνισμα τσου.
τεστ ναι. περυσι σε κατι βασικα-συμπληρωματικα χρωματα (πφφ την τυφλα μου τπτ δεν θυμαμαι!)......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
χαχα XD εγω που εγραφα στη γυμναστικη τι να πω?? καθε τριμηνο αυτο το αρχαιο που ειχαμε για γυμναστρια μας εβαζε να μαθαινουμε ιστορια του αθληματος, τους κανονες και τις διαστασεις του γηπεδου στο οποιο παιζοταν...:P οχι πως διαβασα ποτε δηλαδη..... γι αυτο και μου εβαζε ολο 15 :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nic0le

Νεοφερμένος

Η nic0le αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
μου είχε τύχει στην 1η γυμνασίου
μας έβαλε να ζωγραφίσουμε ένα βάζο με λουλούδια
και μου έβαλε 15 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athena141

Νεοφερμένος

Η athena141 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ναι και εμενα μου εχει τυχει μια φορα στην πρωτη γυμνασιου και σχεδον καθε μερα στην δευτερα χαχαχα οσο και να μην το πιστευετε ειναι αληθεια αλλα ειναι μεγαλη ιστορια γιατι εμεις ζητουσαμε το διαγωνισμα !!! αυτο το εχετε ξανακουσει;;; δεν νομιζω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redsky

Νεοφερμένος

Η Ελπινίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Χαααααχαα, ναι, κι εμάς μας είχανε βάλει διαγώνισμα στα καλλιτεχνικά. Αν και εγώ διάβασμα στα καλλιτεχνικά, είπα άστο να πάει στο... Δεν πήρα όμως και τόσο κακό βαθμό, κάτι ήξερα γιατί "πρόσεχα" στην τάξη... :P Στη γυμναστική όμως ποτέ.. Ε, έλληνες είμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthie95

Νεοφερμένος

Η Anthie95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Λοιπόν φίλε μου,

το Γυμνάσιο το έχω αφήσει πίσω μου και προσωρώ πανηγυρικά αλλά έχω μια παρόμοια εμπειρία που δεν θα ξεχάσω όσα χρόνια κι αν περάσουν! Μας έβαλε να δούμε ένα DVD με θέμα την τέχνη και στο επόμενο μάθημα μας έβαλε διαγώνισμα πάνω στον Leonardo Da Vinci. Ήξερα αρκετά πράγματα να γράψω, αλλά επειδή μου την έσπασε σαν κίνηση και μόνο το διαγώνισμα στα καλλιτεχνικά, έγραψα στην αρχή "Ο Leonardo Da Vinci γεννήθηκε στις 15 Απριλίου 1452 και στο ζώδιο ήταν σίγουρα Κριός, για τον ωροσκόπο τώρα δεν γνρίζω γιατί χρειάζομαι και ώρα γέννησης.." και συνέχισα το γραπτό μου. Φυσικά το ζώδιό του το ξερα γιατί είμαι γεννημένη στις 14 Απριλίου, οπότε μου έκατσε ωραία :) Και έγραψα, και δούλεψα κανονικά την πανέξυπνη αυτή καθηγήτρια που σκέφτηκε να μας βάλει διαγώνισμα στα καλλιτεχνικά!!! Απλά όταν βάζουνε τέτοια κουλά φρόντιζε να το διασκεδάζεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
ρε παιδιά και διαγώνισμα να σας βάζουν, στα @ρχιδι@ σας , τι σας νοιάζει, και μηδέν να πάρετε στα καλλιτεχνικά σκασίλα σας,με αυτό θα μπείτε στο πανεπιστήμιο ή θα καθορίσει τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
τι άλλο θα διαβάσω σε αυτό το φόρουμ...:stunned: :stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwrg98

Νεοφερμένος

Ο giwrg98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σας εχει τυχει να γραψετε διαγωνισμα στα καλλιτεχνικα;Γιατι σε εμας ναι!Ενταξει δεν ηταν και τοποτα σημαντικο(να κανουμε μια ζωγραφια που να εχει την κινηση),αλλα διαγωνισμα και σ'αυτο το μαθημα;Δηλαδη,ελεος:!:
Ελεινό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top