Ιστορία - Διαγώνισμα: Ποια σημεία πρέπει να προσέξω περισσότερο;

SotJake

Νεοφερμένος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Μαθηματικών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γράφουμε Ιστορία αύριο στις 5 πρώτες ενότητες...μπορείτε να μου πείτε κάποια SOS? Σας παρακαλώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
απ οσο εχω κανει εμας επεσαν σελ 24 κινηματα.......ο ρηγας σελ 25 σελ 26 το τρια ρευματα και σελ 30 πρωτη παραγραφος.πως εβαλες φωτογραφια?πες μου σε παρακαλω δεν μου λεει κανεις.τωρα βαριεμαι να δω αν αυτα ειναι στις πεντε πρωτες.παντως αυτα επεσαν!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SotJake

Νεοφερμένος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Μαθηματικών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!! Φωτογραφία? Το "σήμα κινδύνου (!)" εννοείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Επειγον!!!Αυριο γραφω διαγωνισμα Ιστοριας (σελ16-32)Γ γυμνασιου.
Αν ξερει καποιος καποιες ΣΟΣ ερωτησεις μπορει να μου πει????plzzzzzzzz...:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Φιλε μου, εμεις γραψαμε στις σελιδες 10-27 και μας εβαλε κυριως γαλλικη και αμερικανικη επανασταση, σελ.19-ασκηση 3.επισης εβαλε γτ η γαλλικη επανσταση ειναι σταθμος στην ιστορια και γτ η 4 και 14 Ιουλιου ειναι συμαντικες...να της γραψουμε χωρις λεπτομερειες πως ξεσπασε η αμερικανικη επανασταση και ολη την 1η φαση της γαλλικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
τι φωτογραφια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Οι καθηγητες εχουν το δικαιωμα να σας βαλουν πανω στο μαθημα τους τεστ και τεστ-διαγωνισμα.
με τρομαζει αυτη η λεξη!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
με τρομαζει αυτη η λεξη!!:P


Και μενα αλλα στο δικο μας τεστ-διαγωνισμα στην ιστορια εγραψα καλα...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Φιλε μου, εμεις γραψαμε στις σελιδες 10-27 και μας εβαλε κυριως γαλλικη και αμερικανικη επανασταση, σελ.19-ασκηση 3.επισης εβαλε γτ η γαλλικη επανσταση ειναι σταθμος στην ιστορια και γτ η 4 και 14 Ιουλιου ειναι συμαντικες...να της γραψουμε χωρις λεπτομερειες πως ξεσπασε η αμερικανικη επανασταση και ολη την 1η φαση της γαλλικης
thx ρε, ελλαδα δεν ειχε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Αύριο γράφω τεστ ιστορία από τον Καποδίστρια μέχρι το Κρητικό ζήτημα.... Θα μου πει κανείς που έγραψε τι έπεσε;

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά! :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
ελπίζω να έγραψες καλά! εμείς τώρα είμαστε στον Καπποδίστρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MpampisG

Νεοφερμένος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εγώ Παρασκευή.Από Καποδίστρια έως την ανάληψη εξουσίας από το Βενιζέλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Τέλεια έγραψα!!! Ή 20 ή 19!!
Τον Μαρτιο θα σας πω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Μπράβο! Τι έπεσε; Πότε παίρνουμε βαθμούς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Μας έβαλε για την εκπαιδευτική πολιτική του Καποδίστρια, ζήτημα αυτοχθόνων - ετεροχθόνων, αρχή της δεδηλωμένης και δικομματισμό. Επίσης μακεδονικό και κρητικό ζήτημα, οργανικό νόμο, το ολοκαύτωμα την μονής Αρκαδίου.Από παραθέματα το πρώτο παράθεμα στο κριτικό ζήτημα, ένα άλλο που μιλούσε ο Ευνάρδος και ο Κωλλέτης για τον Καποδίστρια και κάτι άλλα που δεν θυμάμαι! Αυτά!

Όλα τους πανεύκολα δεδομένου ότι διάβαζα 4 μέρες! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MpampisG

Νεοφερμένος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Κι εγώ κάπου 20 πρέπει να έχω γράψει.Έπεσε εξωελλαδικό κεφάλαιο,αρχή δεδηλωμένης,εθνικός διχασμός,διαμάχη Καποδίστρια με την αντιπολίτευση,σύνταγμα 1843 και 1864.Γενικά η φετινή ιστορία μου αρέσει πολύ σε αντίθεση με την περσινή γιατί το Βυζάντιο δε μου άρεσε και πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Κι εγώ κάπου 20 πρέπει να έχω γράψει.Έπεσε εξωελλαδικό κεφάλαιο,αρχή δεδηλωμένης,εθνικός διχασμός,διαμάχη Καποδίστρια με την αντιπολίτευση,σύνταγμα 1843 και 1864.Γενικά η φετινή ιστορία μου αρέσει πολύ σε αντίθεση με την περσινή γιατί το Βυζάντιο δε μου άρεσε και πολύ.

+10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Γράφω διαγώνισμα την Τετάρτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
19.5!!!!!! :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top