Διαγωνισμός φωτογραφίας DPGR

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Το χρώμα...στο φως...

Παιδιά αποφάσισα να πάρω μέρος σ' αυτό το διαγωνισμό. Γνωρίζει πως είναι σχεδόν αδύνατο να κερδίσω. Αλλά σκέφτηκα πως αρκεί η χαρά μιας καλής θέσης που θα επιβεβαίωναι τον φωτογραφικό εγωισμό μου. Παρακάτω σας παραθέτω την φωτογραφία και το λίνκ.
Ξέρω πως δεν είναι αρκετά άρτια φωτογραφία τεχνικά όμως νομίζω πως περνάει ξεκάθαρα και έντονα το μήνυμα που θέλω. Όπως δηλώνει και ο τίτλος "Το χρώμα...στο φως..." σκοπός της είναι η υπογράμμιση της ύπαρξης χρώματος που συνεπάγεται ζωή, αγάπη μόνο στο φως που στον κόσμο μας τον πρεσβεύουν τα παιδιά. Και όλο αυτό ζεί και συνεχίζει να υπάρχει στο άχρωμο σκούρο-κενο φόντο μας δηλαδή στην μίζερη ζωή μας.
Περιμένω κριτικές και απόψεις για την τύχη μου στον διαγωνισμό(με βλέπετε έστω δεκάδα

https://www.dpgr.gr/index.php?page=diagonismoi_show_photo&pid=8115
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • dpgr-liakos.jpg
    dpgr-liakos.jpg
    298.5 KB · Εμφανίσεις: 186

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις; Προλαβαίνω να πάρω μέρος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις; Προλαβαίνω να πάρω μέρος;
Μέχρι 20 Σεπτεμβρίου δέχονται συμμετοχές και 1η Οκτωβρίου βγαίνουν τα αποτελέσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Έκανα εγγραφή. Αλλά απ' ότι είδα χρειάζεται ονοματεπώνυμο κι εγώ δεν δίνω συνήθως. Δεν την ξέρω και την ιστοσελίδα...Είναι έγκυρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Μην ανησυχεις καθόλου...δώσε και όνομα και όλα σιγά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top