Διαγωνισμοί ΕΜΕ 2011-2012

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
By the way, δείτε το 2ο θέμα της Β' Λυκείου και μετά δείτε το πρόβλημα (ii) στη σελίδα 26 του Equations & Inequalities των Herman, Kucera, Simsa...

...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naruto-nick

Νεοφερμένος

Ο naruto-nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγώ που πάω γ' γυμνασίου έλυσα το πρώτο και το δεύτερο.Λέτε να έχω περάσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demetr

Νεοφερμένος

Ο demetr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Εγώ που πάω γ' γυμνασίου έλυσα το πρώτο και το δεύτερο.Λέτε να έχω περάσει?

συνηθως με δυο θεματα στον θαλη και στον ευκλειδη περνας απο οτι καταλαβα..τα αλλα δυο τα εγραψες και τα εχεις λαθος η δεν τα εγραψες καθολου?

By the way, δείτε το 2ο θέμα της Β' Λυκείου και μετά δείτε το πρόβλημα (ii) στη σελίδα 26 του Equations & Inequalities των Herman, Kucera, Simsa...

...:whistle:


χαχαχαχ.κατι μου θυμιζει κατι μου θυμιζει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

naruto-nick

Νεοφερμένος

Ο naruto-nick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
συνηθως με δυο θεματα στον θαλη και στον ευκλειδη περνας απο οτι καταλαβα..τα αλλα δυο τα εγραψες και τα εχεις λαθος η δεν τα εγραψες καθολου?

Τα έγραψα και είναι και τα δύο έτσι και έτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

demetr

Νεοφερμένος

Ο demetr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

demetr

Νεοφερμένος

Ο demetr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εγω προβλεπω τα αποτελεσματα να βγαινουν 12 με 13 ιανουαριου..αντε καλη επιτυχια σε ολους μας!!!

βγηκανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
https://www.hms.gr/node/510
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα παιδιά! :happy:

Εγώ δεν πέρασα, αλλά δεν πειράζει. :P
Του χρόνου πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μπραβοοοοοοο :clapup:
...

και τώρα; :worry:

danke! :)
και τώρα... ανέβηκε η διάθεση (μιας και ήμουν σίγουρη πως δε θα είχα περάσει) και πάω να διαβάσω φυσική!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demetr

Νεοφερμένος

Ο demetr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
μπραβο σε εσενα και σε ολα τα παιδια που περασαν και που δεν περασαν,για την προσπαθεια τους..εγω ευχαριστω πανω απο ολα τον Θεο για την βοηθεια του να περασωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!1:clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Και εγώ πέρασα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schooliki

Δραστήριο μέλος

Ο schooliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 594 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά!!!:)
Κάποια θέματα Ευκλείδη στην ιστοσελίδα https://www.mathematica.gr/forum/viewforum.php?f=58&start=100
Δείτε και στην προηγούμενη σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demetr

Νεοφερμένος

Ο demetr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά!!!:)
Κάποια θέματα Ευκλείδη στην ιστοσελίδα https://www.mathematica.gr/forum/viewforum.php?f=58&start=100
Δείτε και στην προηγούμενη σελίδα.

ευχαριστουμε πολυ schooliki!!!παιδια εδω να ειστε να συζητησουμε και πως θα μας φανουν του ευκλειδη..επισης φιλε τασο97 εσυ τι εκανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
νταξει δεν μπορω να πω οτι στενοχωρηθηκα γιατι το περιμενα. Οχι εγω δεν περασα αλλα χαιρομαι για ολους εσας οι οποιοι περασατε σας νιωθω γιατι το εχω νιωσει κι εγω αυτο το συναισθημα με την ΕΜΕ. επίσης κι ενας φιλος μου που διναμε μαζι (οι μοναδικοι στο σχολειο απο τη Γ) δεν περασε.

Δεν ξερω για εσας αλλα εγω σας ειπα μου φανηκαν δυσκολα. Του χρονου πιστευω θα μου ειναι πιο ευκολα γιατι η φετινη την αλγεβρα και γεωμετρια μου αρεσουν περισοτερο και μπορω να τα διαβασω πιο ευκολα.

Και πάλι μπραβο σε ολους σας!! nioniosmeg περυσι μεχρι που ειχες περασει;

Επίσης θα στειλω αναφορα στη ΟΔ να σας αλλαξει το ονομα σε Διαγωνισμοι ΕΜΕ 2011-2012 για να μη σας βγαλουν τα μηνυματα του Ευκλειδη και του Αρχιμηδη ακομη και των Ολυμπιαδας και Βαλκανιαδας οφφ τοπικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

demetr

Νεοφερμένος

Ο demetr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
δεν πειραζει φιλε τασοο..ειμαι σιγουρος οτι του χρονου θα τα πας καλυτερα!παιδια εχετε να κανετε καμια προταση για βιβλια του ευκλειδη....εχει κανεις το ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ Α ή Β?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αποτι ξερω δεν ειναι βιβλια πρεπει να ναι περιοδικα . Χωρις να μαι σιγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schooliki

Δραστήριο μέλος

Ο schooliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 594 μηνύματα.
δεν πειραζει φιλε τασοο..ειμαι σιγουρος οτι του χρονου θα τα πας καλυτερα!παιδια εχετε να κανετε καμια προταση για βιβλια του ευκλειδη....εχει κανεις το ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ Α ή Β?

Αυτά είναι περιοδικά. Υπάρχουν δύο βιβλία της ΕΜΕ.
1. Θέματα διαγωνισμών και λύσεις για μεγάλους 1997-2007 (Λύκειο). Δεν ξέρω αν βγήκε νέα έκδοση. Περίπου 30 €
2. Θέματα διαγωνισμών και λύσεις για μικρούς 1997-2011(Γυμνάσιο). Περίπου 20 €
Και τα δύο έχουν τα θέματα Θαλή, Ευκλείδη, Αρχιμήδη, Προκριματικών για Εθνική, Μεσογειάδων (για μεγάλους).
Επίσης υπάρχουν βιβλία Στεργίου, Ρωμανίδη κ.λ.π.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demetr

Νεοφερμένος

Ο demetr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εγω εχω ενα του στεργιου και απο εκει προετοιμαζομαι...θα ψαξω να βρω και αλλα ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά!!:)Κυρίως για την προσπάθεια,γιατί εγώ ακόμα αυτό μετανιώνω,που δεν τόλμησα να προσπαθήσω....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top