Διάβασμα στην φοιτητική ζωή

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Είναι δυνατόν να είσαι στο πανεπιστήμιο και ο καθηγητής να σε ρωτάει γιατί δεν έκανες άσκηση??wtf τρελάθηκα!!:mad:
*να σημειωθεί ότι δεν μιλάμε για εργαστήριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Είναι δυνατόν να είσαι στο πανεπιστήμιο και ο καθηγητής να σε ρωτάει γιατί δεν έκανες άσκηση??wtf τρελάθηκα!!:mad:
*να σημειωθεί ότι δεν μιλάμε για εργαστήριο
ε? Τι ακριβώς άσκηση να έκανες που ήταν υποχρεωτική?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
ε? Τι ακριβώς άσκηση να έκανες που ήταν υποχρεωτική?:P
Προαιρετική ήταν ρε και ο μαλάκας ρωτούσε όλο το αμφιθέατρο. Άμα γουστάρει έτσι, να πάει στο γυμνάσιο να κάνει μάθημα.πφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Προαιρετική ήταν ρε και ο μαλάκας ρωτούσε όλο το αμφιθέατρο. Άμα γουστάρει έτσι, να πάει στο γυμνάσιο να κάνει μάθημα.πφφφ
χαχα λες και είστε παιδάκια ρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
να δουμε αυτο το διαβασμα στην φοιτιτικη ζωη...μεχρι τωρα τπτ δεν εχω διαβασει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
καλά χαλάρωσε εσύ μικρός είσαι:P
έχεις χρόνια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Εγω εχω ξεκινησει...αλλα απο σημειωσεις καθηγητη που ειναι 2 ωρες δουλεια....αλλα δεν ειναι καλυτερο να εχω και μια αποψη απο τα βιβλια? Παντως ακομα δεν εχω βρει τον τροπο να διαβαζω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγω εχω ξεκινησει...αλλα απο σημειωσεις καθηγητη που ειναι 2 ωρες δουλεια....αλλα δεν ειναι καλυτερο να εχω και μια αποψη απο τα βιβλια? Παντως ακομα δεν εχω βρει τον τροπο να διαβαζω....

Απολύτως λογικό.
Δεν έχεις βιβλία, και δεν έχεις ούτε μήνα που ξεκίνησε η σχολή, προσπαθείς να προσαρμοστείς. Relax, δεν είσαι λύκειο.
Άντε για κανένα καφέ, όλα θα στρώσουν. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εγω εχω ξεκινησει...αλλα απο σημειωσεις καθηγητη που ειναι 2 ωρες δουλεια....αλλα δεν ειναι καλυτερο να εχω και μια αποψη απο τα βιβλια? Παντως ακομα δεν εχω βρει τον τροπο να διαβαζω....
Αχχχ εσεις τα νιατα,ορεξη που εχετε για διαβασμα...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αχχχ εσεις τα νιατα,ορεξη που εχετε για διαβασμα...:P:P
το θέμα είναι για πόσο θα κρατήσει:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
το θέμα είναι για πόσο θα κρατήσει:whistle:

Μέχρι την απομυθοποίηση της πρώτης εξεταστικής. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ο σκοπος καθε φοιτητη θα πρεπει να ειναι η γνωση και τιποτα αλλο.Για αυτο το διαβασμα ειναι συνυφασμενο με την ιδιοτητα του καθε φοιτητη,προπτυχιακου ή μεταπτυχιακου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ο σκοπος καθε φοιτητη θα πρεπει να ειναι η γνωση και τιποτα αλλο.Για αυτο το διαβασμα ειναι συνυφασμενο με την ιδιοτητα του καθε φοιτητη,προπτυχιακου ή μεταπτυχιακου!:)
Δεν νομίζω να διαφωνεί κανείς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αχχχ εσεις τα νιατα,ορεξη που εχετε για διαβασμα...:P:P

το θέμα είναι για πόσο θα κρατήσει:whistle:

Γεράσατε!!! :P Τόπο στα νιάτα!!

Αισθάνομαι ότι μας πιέζουν να διαβάζουμε. :worry: Αν δε διαβάσουμε κάτι, έστω μια ανάγνωση, πολλές φορές δεν μπορούμε να παρακολουθήσουμε τη συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μπορεί να κρατήσει και για πολύ πάντως! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ενας καθηγητης μας λεει οτι αν δε διαβαζουμε αργα ή γρηγορα θα κατσουμε στον αξονα z...μαλιστα κανει και αναπαρασταση των αξονων με τα δαχτυλα (μαντεψτε ποιο χρησιμοποιει για να δειξει τον z :whistle:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Ενας καθηγητης μας λεει οτι αν δε διαβαζουμε αργα ή γρηγορα θα κατσουμε στον αξονα z...μαλιστα κανει και αναπαρασταση των αξονων με τα δαχτυλα (μαντεψτε ποιο χρησιμοποιει για να δειξει τον z :whistle:).
Δηλαδη το κλειδι ειναι να διαβαζουμε σιγα?Δεν ξερω πως θα κρατησω τοσα πολλα...δεν ξερω τον τροπο να διαβαζω...αλλο το λυκειο...αλλα εδω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Δηλαδη το κλειδι ειναι να διαβαζουμε σιγα?Δεν ξερω πως θα κρατησω τοσα πολλα...δεν ξερω τον τροπο να διαβαζω...αλλο το λυκειο...αλλα εδω?

Άμα βρεις το «κλειδί» πες το και σε μένα. Η ύλη είναι τεράστια, τα βιβλία τόμοι ολόκληροι και σημειώσεις δεν έχω ακόμη κρατήσει τόσες ώστε να με βοηθήσουν στο διάβασμα. Περιμένω στις 22 του μήνα που θ' ανοίξει ο εύδοξος να πάρω τα βιβλία, να δω τι θα μπορέσω να κάνω. Ξέρετε πόσο του Φλεβάρη είναι η πρώτη εξεταστική;:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Αχχχ εσεις τα νιατα,ορεξη που εχετε για διαβασμα...:P:P

Μπα,μετά τον πρώτο μήνα,μας πέρασε. :P

Γενικά,αυτή η χαλαρότητα με αποσυντονίζει. Δεν σε πιέζει κανείς,δεν σε υποχρεώνει κανείς. Μερικοί ήδη άρχισαν να χάνουν την μπάλα. Να δούμε τι θα κάνουμε τον Φεβρουάριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Μπα,μετά τον πρώτο μήνα,μας πέρασε. :P

Γενικά,αυτή η χαλαρότητα με αποσυντονίζει. Δεν σε πιέζει κανείς,δεν σε υποχρεώνει κανείς. Μερικοί ήδη άρχισαν να χάνουν την μπάλα. Να δούμε τι θα κάνουμε τον Φεβρουάριο.
Σε ολους το ιδιο γινεται.Εδω ο καθηγητης μας μασ ζητησε(με σκοπο να ξεκολλησουμε απο τη νοοτροπια του λυκειου)να βρουμε καποιο βιβλιο που να λεει για τον τροπο μελετης στο πανεπιστημιο και να του το πουμε...αλλα δεν ξερω κανενα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top