Δε θέλω να γίνω απουσιολόγος!

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ακόμα δε βρήκατε άκρη;
Λοιπόν, θα αρνηθείς αφού δεν το θέλεις και δε θα σε ενδιαφέρει αν το θέλουν ή όχι οι άλλοι. Υπόθεση του γυμνασιάρχη σου είναι. Αν πάλι γυρίσει σε εσένα, ok και εμείς που το είχαμε δεν πεθάναμε.

τραβάτε με κι ας κλαίω...μέχρι το τέλος της χρονιάς το θέμα active θα 'ναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Στην τελικη αμα αναγκαστεις να το παρεις ,πες το παιρνω εγω ενα τριμηνο,ο επομενος αλλο ενα και ο μεθεπομενος αλλο ενα.Καλυτερα απο ολοκληρο χρονο.Μπορει και να πιασει.Αλλα ,ειλκρινα,καταλαβαινω οτι δεν σου αρεσει ,αλλα απολαυσε το καλοκαιρι σου και οταν ερθει η ωρα αγχωσου (μαλλον αδικως) και γι'αυτο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
επισης θα ηθελα να ρωτησω εαν μονο σε περιπτωση απουσιας του πρωτου απουσιολογου μπαινει ο δευτερος.
οσους εχω δει, τα βρισκουν μεταξυ τους και στο τελος μονο αυτο δεν γινεται...
σε εμας περυσι η δευτερη απουσιολογος το χε μεχρι που ελειψε, ε και τοτε αναγκαστικα το πηρε η πρωτη... αλλα τελικα τι ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
επισης θα ηθελα να ρωτησω εαν μονο σε περιπτωση απουσιας του πρωτου απουσιολογου μπαινει ο δευτερος.
οσους εχω δει, τα βρισκουν μεταξυ τους και στο τελος μονο αυτο δεν γινεται...
σε εμας περυσι η δευτερη απουσιολογος το χε μεχρι που ελειψε, ε και τοτε αναγκαστικα το πηρε η πρωτη... αλλα τελικα τι ισχυει?

τπτ δν ισχύει επίσημα...απλά οι καθηγητές το δίνουν σε ένα εμπιστεύσιμο άτομο όπως είναι συνήθως ο μαθητής που έβγαλε το μεγαλύτερο βαθμό στην τάξη..ίσως το βλέπουν και σαν επιβράβευση...αλλά αν ο τελευταίος δν γουστάρει τότε απλά δν το παίρνει..απλά τα πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
τραβάτε με κι ας κλαίω...μέχρι το τέλος της χρονιάς το θέμα active θα 'ναι :D

Λες, ε? :P Θα το δουμε σε λιγο :P

και εμείς που το είχαμε δεν πεθάναμε.

Αλλο εσεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
λες δε το θελω στον υπευθυνο του τμηματος.
μετά πας στο διευθυντη. αν αυτος αρνηθεί, λες ενα, οκ, εγώ το παίρνω, αλλά δεν θα έχω καμία ευθύνη αν ξεχνάω ονόματα στο απουσιολόγιο...
μπορείς απ΄πισης με τον δευτερο να το εχετε εναλλαξ
δηλαδή μια ενδομαδα εσύ μια αυτός,
ή
μία εβδομάδα το μεταφέρει και το γραφεις και την αλλη αντιστροφα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
αν αυτος αρνηθεί

Δεν υπαρχει περιπτωση να αρνηθει, αφου περυσι οταν η απουσιολογος που ειχαμε ειπε οτι δε το ηθελε, ηρθε κατευθειαν ο διευθυντης στο τμημα μας και το εδωσε σε αλλον. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
αχχ αυριο θα δουμε!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
ειδαμε!!! :D :D :D δεν το πηρα!! τελεια!!! αχχχ!! ευτυχως που το πα στην αρχη οτι δεν το θελα γιατι η 1η και η 3η που το πανε μετα δεν καταφεραν τιποτα και το πηραν με το ζορι γιατι και απο τους επομενους κανεις δεν το ηθελε!! just perfect!! yeaa..!! :clapup::clapup:
μου φυγε ενα βαρος ρε παιδι μου!!
Asura97, με εσενα τι εγινε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ουτε εγω θα το εχω!!! :D :D :D Ηρθε με μεταγραφη ενα κοριτσι που οχι μονο δεν εχει προβλημα, αλλα το θελει κι ολας!!! :D :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΓ

Νεοφερμένος

Ο ΔημήτρηςΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ πηγαίνω 2α γυμνασίου και δέν θέλω να γίνω απουσιολόγος .Φοβάμαι οτι θα με αποκαλούν φύτουκλα ...
τι να κάνω ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Αν ο μονος λογος για να μη το εχεις ειναι οι γνωμες των αλλων, τοτε απλως ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΣ! Και αν καποιος σε πει ετσι τοτε ή θα ζηλευει ή θα ψαχνει αφορμη για να κοροϊδεψει...

Αν ομως δε θες να εισαι απουσιολογος και για αλλους λογους, τοτε πες το στον υπευθηνο καθηγητη ή στον διευθηντη και θα το παρει ο επομενος που θα το θελει. Αν τωρα εισαι πρωτος και δε το θελει κανενας, περιμενε για ενα θαυμα! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΓ

Νεοφερμένος

Ο ΔημήτρηςΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
οχι το πραγμα ειναι λιγο περιεργο.εγω εβγαλα 17/8 και κανενας δεν ηθελε το απουσιολογιο .απο το 19 κανεις δεν το ηθελε και εφτασε στο 17/8 οποτε να παω να το πω.. σε ευχαριστω παρα πολλλλυυυυυυυυυυ!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
παντως δεν νομιζω πως αν βγαλεις ενα υψηλο βαθμο πρεπει να εισαι φυτουκλας... Αυτοι κρινουν συσχετιζονταν την αποδοση με τις ωρες διαβασματος. Ομως πραγματικα δεν εχουν καμια σχεση..!! τελοσπαντων. και γω αυτο πιστευω. εαν ο λογος που δεν το θες ειναι μονο αυτος και κατα τα αλλα θα ηθελες να το χεις να το παρεις. Αλλιως πες απλα οτι δεν το θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Χαχαχα κι εμας αυτη που θα το παρει εχει 17 και 9! :P Αλλα οπως ειπαμε, αν το θες παρ'το!!! Μη σε νοιαζουν οι αλλοι!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paparounas

Νεοφερμένος

Ο paparounas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Παιδια, οποιος δεν θελει να γινει απουσιολογος, απλα παει στον διευθυντη και του λεει οτι δεν θελει το απουσιολογιο, απλα τα πραματα...
Δεν ειναι και αναγκαστικο να εχεις το απουσιολογιο, μπορει καποιος να μην θελει να εχει τετοια ευθυνη ή οπως λετε παραπανω να σας θεωρουν φυτουκλες (τωρα μεταξυ μας, το να εχεις το απουσιολογιο εχει καποια συν, γιατι μπορει να ανεβεις στα ματια των συμμαθητων σου αν χειριστεις καποια πραγματα σωστα, πχ να τους χαριζεις μερικες απουσιες οταν μπορεις), και αν καποιος δεν θελει το απουσιολογιο απλα παει στον δευτερο μεγαλυτερο βαθμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Κοίτα να δεις!!! Ήθελα τόσο να ανοίξω αυτό το θέμα και μόλις μπήκα το είδα στα hot!!!!! Τυχαίο δεν νομίζω!
Να σας πω λοιπόν το πρόβλημά μου γιατί ακόμα δεν το χω χονέψει αν και πέρασαν 6 ώρες!
Κι εγώ έβγαλα πέρυσι το μεγαλύτερο βαθμό αλλά δεν θέλω το απουσιολόγιο μόνο και μόνο επειδή είναι μεγάλη ευθύνη και επιπλέον έχω πολύ καλές σχέσεις με τα παιδιά από το τμήμα μου, μια παρέα είμαστε όλοι που δεν θέλω να βρίσκομαι στη δύσκολη θέση πολλές φορές. Το είπα στον υπεύθυνο και πρότεινα να το πάρει ο αμέσως επόμενος αλλά κανείς δεν το ήθελε και το θέμα εφτασε στον διευθυντή! Ο διευθυντής με κάλεσε στο γραφείο μου λεγε κάτι ακαταλαβίστικα που άμα σας τα πω θα τραβάτε τα μαλλιά σας και τεσπα περιμένει απάντησή μου αύριο το πρωί! Έχω κατααγχωθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Παιδια, οποιος δεν θελει να γινει απουσιολογος, απλα παει στον διευθυντη και του λεει οτι δεν θελει το απουσιολογιο, απλα τα πραματα...
οχι και τοσο. αυτες οι δυο που το πηρανε τελικα δεν το θελανε και του το πανε (εγω το χα πει πιο πριν και με ειχε αφησει ησυχη) και τους ειπε "τερμα εσεις θα το παρετε τι θα πει δεν το θελω?" ... και μετα το πανε και στην φιλολογο μας και ειπε "ε αφου ειπε τερμα λυθηκε το θεμα"... :confused:
αλλαααα.... δεν με νοιαζει... να το λεγανε απο την αρχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paparounas

Νεοφερμένος

Ο paparounas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Κοιταξτε, αν καποιος δεν θελει το απουσιολογιο, δεν μπορουν να του το φορτωσουν, ουτε ο διευθυντης ουτε ο υπουργος ο ιδιος, απλα κανει ο διευθυντης την φατσα "ειμαι σοβαρος και λεω μερικες ακαταλαβιστικες μ@λ@κιες για να μη μου πας κοντρα" και τα περισσοτερα παιδια, ειδικα στο γυμνασιο, φοβουνται και τελικα κανουν οτι θελει ο διευθυντης...
Εγω θυμαμαι στο λυκειο την διευθυντρια την καναμε οτι θελαμε και δεν τη φοβομασταν ουτε λιγο, αλλοστε δεν ηταν ως δεσμοφυλακας εκει αλλα για τη διευθυνση του σχολειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Κοιταξτε, αν καποιος δεν θελει το απουσιολογιο, δεν μπορουν να του το φορτωσουν, ουτε ο διευθυντης ουτε ο υπουργος ο ιδιος, απλα κανει ο διευθυντης την φατσα "ειμαι σοβαρος και λεω μερικες ακαταλαβιστικες μ@λ@κιες για να μη μου πας κοντρα" και τα περισσοτερα παιδια, ειδικα στο γυμνασιο, φοβουνται και τελικα κανουν οτι θελει ο διευθυντης...
Εγω θυμαμαι στο λυκειο την διευθυντρια την καναμε οτι θελαμε και δεν τη φοβομασταν ουτε λιγο, αλλοστε δεν ηταν ως δεσμοφυλακας εκει αλλα για τη διευθυνση του σχολειου.

Αυτό ακριβώς έγινε και σε μένα σήμερα, μόνο που ο διευθυντής ήρθε μέσα στο τμήμα αφού δεν το παιρνε κανένα παιδί κι άρχισε να μου λέει ακαταλαβίστικες μα@λ@κίε$, με στίμωξε κανονικά όμως!!! Και ο βλάκας τι μου έλεγε; Δεν σε πιέζω ούτε σου βάζω το μαχαίρι στο λαιμό αλλά σκέψου καλά αυτά που σου είπα και έλα αύριο το πρωί στο γραφείο να μου δώσεις μια απάντηση.(που αυτή η απάντηση έτσι όπως την εννοούσε αυτός ήταν να πάρω το απουσιολόγιο και να κόψω το λαιμό μου και να πω κι ένα τραγούδι) Τι να κάνω τώρα; Οσο περνάν οι ώρες αγχώνομαι όλο και πιο πολύ! Αν του πω όχι μετά αποκλείεται να βρεθεί λύση γιατί κανεις δεν το θέλει στο τμήμα,αν του πω πάλι ναι, θα με σκυλοβρίσει που του δημιούργησα πρόβλημα μέχρι να του πω τελικά ναι και θα νομίζει ότι παίζω!!! Βοηθήστε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top