Δε θέλω να γίνω απουσιολόγος!

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
στο αλλο τμημα εγινε αυτο που ανεφερε το κοριστι που ανοιξε το τοπικ....

Για ποιο κορίτσι λες? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
οπα...καλα σορρυ δεν το ειχα παρει χαμπαρι...τωρα το καταλαβα...μαλιστα ειμουν ετοιμη να πω "εσενα"!
λαθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Χαχα δεν πειραζει! Δεν εισαι ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια... (ελπιζω να μην κανω εγω λαθος τωρα! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
χαχα οχι δεν κανεις...παντως το ιδιο τοπικ σκεφτομουν να ανοιξω κι εγω αλλα με προλαβες... :P:D

υπαρχει καποια εγκυκλιος ή κατι που να λεει οτι ο πρωτος μαθητης παιρνει το απουσιολογιο? και αν υπαρχει, λεει ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ??!! το γυμνασιαρχη μου παντως αδιαααφορο τον κοβω...ως συνηθως δλδ αλλα τεσπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ειχα διαβασει σε μια εγκυκλιο οτι το απουσιολογιο ανατιθεται σε μαθητη που διακρινεται στο ηθος και την αποδοση του. Δυστυχως οι περισσοτεροι καθηγητες το μεταφραζουν ως "το παιρνει ο πρωτος"... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aurora_borealis

Νεοφερμένος

Ο aurora_borealis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
και γω αυτο βρηκα https://www.theschooligans.gr/site/index.php?option=com_content&task=view&id=106&Itemid=30
...

αχα... δλδ ας πουμε δεν ειναι καθολου σοβαρο προβλημα να καταλογιζονται ευθυνες σε λαθος ατομα!! 2 μερες αποβολη εαν χαθει το απουσιολογιο. τι θα κανω εγω δλδ? θα γυρναω 7 ή και 8 ακομη ωρες αγκαλια με το απουσιολογιο μην παθει τιποτα...??


Προσεχε ε γιατι οχι μονο 2ημερη...μεχρι και φυλακη μπορουν να σε βαλουν,,ξεκολληστε γαμωτο 2α γυμνασιου πατε,χαρειτε αυτα τα χρονια ητανε τα καλυτερα για μενα..........ξεκοψτε απτα χαζοπροβληματα γαμωτο,μεγαλωστεεεεεεεε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
ξεκολληστε γαμωτο 2α γυμνασιου πατε,χαρειτε αυτα τα χρονια ητανε τα καλυτερα για μενα..........ξεκοψτε απτα χαζοπροβληματα γαμωτο,μεγαλωστεεεεεεεε:clapup:

Αυτο προσπαθουμε να κανουμε. Και το καταφερνουμε καλυτερα ΧΩΡΙΣ απουσιολογιο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aurora_borealis

Νεοφερμένος

Ο aurora_borealis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αυτο προσπαθουμε να κανουμε. Και το καταφερνουμε καλυτερα ΧΩΡΙΣ απουσιολογιο! ;)


οπως λεει και ο μεγαλος αοιδος βαλαντης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Αυτο προσπαθουμε να κανουμε. Και το καταφερνουμε καλυτερα ΧΩΡΙΣ απουσιολογιο! ;)
ακριβως!
Προσεχε ε γιατι οχι μονο 2ημερη...μεχρι και φυλακη μπορουν να σε βαλουν,,
αυτο ειναι ετσι κι αλλιως ακυρο γιατι πριν τα 15 (ή 16 ειναι τελικα?) δεν πας φυλακη.
εν πασει περιπτωσει η 2ημερη ισχυει και αλλα και να μην ισχυε, ορεξη την εχω να ακουω του φωνακλαδες καθηγητες την μια "παιδι μου περιμενε να περασουν 10 λεπτα και μετα βαλε απουσια" και την αλλη " καλα αυτος λειπει γιατι δεν του χεις βαλλει απουσια?? προσεχε λιγο"... και τους κοπαντζιδες "δεν εισαι καλη απουσιολογος γιατι βαζεις απουσιες" (ναι ναι ζησαμε να το ακουσουμε και αυτο) και να κανουν γκριματσες επειδη η απουσιολογος εβαλε απουσια πριν περασουν 10'! τις χαζομαρες που ακουγαν οι περσινες εγω δεν εχω καμια ορεξη να τις ακουω οπως επισης δεν εχω καμια ορεξη να δειξω στους καθηγητες οτι βγηκα πρωτη ή δευτερη! γιατι ουτε αυτο με νοιαζει ουτε ο βαθμος με νοιαζει ουτε τι πιστευει ο καθε κολλημενος καθηγητης και ο καθε αμορφωτος που περναει με 11!!ουτε να τους βλεπω δεν θελω ποσο μαλλον να τους ακουω... πολλα ανεχτηκα φετος απο αυτους τους μαθητες! ποσο μαλλον οταν θα μαι και απουσιολογος!!! εγω η ιδια υποστηριζω πως δεν πρεπει το απουσιολογιο να το χει μαθητης! θα το παρω εγω κι απο πανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aurora_borealis

Νεοφερμένος

Ο aurora_borealis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ε ειρωνευομουν λεγοντας για την φυλακη ρεεεεεεεεεεεε ξυπνα,και κατσε δεν καταλαβα οποιος βγαζει 11 ειναι αμορφοτος??τι νεοτροπια ειναι αυτη ρε κοριτσακι,,,,επειδη εσενα δεν σε αφηνουν να πας να πεταξεις τα σκουπιδια και διαβαζεις ολη μερα,σημαινει οτι οι αλλοι ειναι αμορφωτοι??δεν πας πουθενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ε ειρωνευομουν λεγοντας για την φυλακη ρεεεεεεεεεεεε ξυπνα
για αυτο σου ειπα "ετσι κι αλλιως ειναι ακυρο"...
επειδη εσενα δεν σε αφηνουν να πας να πεταξεις τα σκουπιδια και διαβαζεις ολη μερα,σημαινει οτι οι αλλοι ειναι αμορφωτοι??δεν πας πουθενα...
αυτο παλι καινουργιο?? και εν πασε περιπτωσει τι ειναι αυτοι που βγαζουν 11? διανοουμνοι μηπως?και το 11 τους το χαριζουν για να τους ξεφορτωθουν αλλα δεν θα επεκταθω σε αυτο...

διαβαζεις ολη μερα
και να το! αυτο που μου την δινει περισσοτερο απ ολα...(ας πουμε) για να βγει κανεις δευερος ή πρωτος στο τμημα του (οτι και να βγηκα) δεν χρειαζεται να διαβαζει ολη μερα (κατι το το οποιο εκανε αυτη που μαλλον βγηκε πρωτη λογω του οτι δεν διαβαζε με αποδοτικο τροπο και μαθαινε παπαγαλια αλλα δεν θα επεκταθω ουτε σε αυτο)....
ΕΥΤΥΧΩΣ ξερω πως να διαβασω και ποτε δεν εμαθα κατι (οτιδηποτε) παπαγαλια. και παντα καταλαβαινα οτι ελεγα. ολοι συνδεουν τις ωρες διαβασματος με την αποδοση. καπου κανουν λαθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Πριν λιγο εμαθα οτι αυτος που το ειχε "φορτωθει" περυσι δε το θελει φετος!!! :cry_x: :cry_x: :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aurora_borealis

Νεοφερμένος

Ο aurora_borealis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
για αυτο σου ειπα "ετσι κι αλλιως ειναι ακυρο"...

αυτο παλι καινουργιο?? και εν πασε περιπτωσει τι ειναι αυτοι που βγαζουν 11? διανοουμνοι μηπως?και το 11 τους το χαριζουν για να τους ξεφορτωθουν αλλα δεν θα επεκταθω σε αυτο...


και να το! αυτο που μου την δινει περισσοτερο απ ολα...(ας πουμε) για να βγει κανεις δευερος ή πρωτος στο τμημα του (οτι και να βγηκα) δεν χρειαζεται να διαβαζει ολη μερα (κατι το το οποιο εκανε αυτη που μαλλον βγηκε πρωτη λογω του οτι δεν διαβαζε με αποδοτικο τροπο και μαθαινε παπαγαλια αλλα δεν θα επεκταθω ουτε σε αυτο)....
ΕΥΤΥΧΩΣ ξερω πως να διαβασω και ποτε δεν εμαθα κατι (οτιδηποτε) παπαγαλια. και παντα καταλαβαινα οτι ελεγα. ολοι συνδεουν τις ωρες διαβασματος με την αποδοση. καπου κανουν λαθος.

Κοπελια,εισαι απαραδεκτη,σκεψου λιγο τι μαλακιες λες, η μαλλον βρες κανα γκομενο....προσεχε ε να εχει πανω απο 11 για να βρει και ο γυφτος τη γενια του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Πριν λιγο εμαθα οτι αυτος που το ειχε "φορτωθει" περυσι δε το θελει φετος!!! :cry_x: :cry_x: :cry_x:
αυτος φετος τι βγηκε?? τουλαχιστον αυτος που βγηκε δευτερος το θελει??
λοιπον εγω θα τους το πω καταμουτρα και ας κοψουν το λαιμο τους...

Κοπελια,εισαι απαραδεκτη,σκεψου λιγο τι μαλακιες λες, η μαλλον βρες κανα γκομενο....προσεχε ε να εχει πανω απο 11 για να βρει και ο γυφτος τη γενια του....
μαλακιες δεν λεω και ομιλειτε κοσμιως.
μια φορα αυτοι που περνανε την ταξη με τον ζορι με μια απουσια κατω απο το οριο και μετεξετασταιοι σε 4 μαθηματα αμορφωτοι ειναι φυσικα και ακομα πιο πολυ αυτοι που εμειναν... που ακριβως εχουν μορφωθει αυτοι?
μαλακιες ειναι αυτες που λες εσυ με τον γκομενο... δουλεια δεν ειχαμε δουλεια βρηκαμε!

και ας ληξει το οφφτοπικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
αυτος φετος τι βγηκε?? τουλαχιστον αυτος που βγηκε δευτερος το θελει??

Λοιπον....

1ος (εγω) = ΔΕ ΤΟ ΘΕΛΩ!!!
2η = Δε το θελει
3ος = Δε το θελει
4ος = Δε το θελει
5ος(αυτος που το ειχε περυσι) = Δε το θελει

Παρακατω δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
οοοοοοχχχ καλα τοτεε... ο 5ος ποσο βαθμο εβγαλε?
εγω παλι δεν εχω ιδεα ποιος το θελει και ποιος οχι... μονο για τον 4ο ξερω... οτι ΔΕΝ το θελει... οι περσινες παλι λογικα δεν θα το παρουν με αυτα που περασαν... αν και ικανες τις εχω αλλα ενταξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Καπου στο 18...
αα.... τοτε ενταξει το πιθανοτερο ειναι αμα τελικα σας αφησουν να μην το παρεται να το παρει καποιος καλος μαθητης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
χμ... κι αν δε το θελει κανενας καλος μαθητης? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Με το που θα στο δωσουν το απουσιολογιο πες στους συμμαθητες σου "Να ξερετε, δεν χαριζω απουσιες σε ΚΑΝΕΝΑΝ!" και θα δεις που θα βρεθουνε αλλα δεκα ατομα απο πισω να σου πουνε "α, τελικα μαλον το θελω..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top