Δεν με καταλαβαίνει κανείς

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
johnnie2 και πολυ καλα κανεις!;) Και εγω στην σχολη μου βρηκα ατομο που αξιζει! :D

και εγω βρηκα επιτελους ατομα που εχουμε κοινα:clapup::clapup:(και δεν εννοω οτι ακουμε την ιδια μουσικη :whistle::whistle:και μας αρεσουν οι ιδιες ταινιες)εννοω ατομα που μοιραζομαστε κοινα συναισθηματα για αυτο που κανουμε...αγαπαμε αυτο που κανουμε...εχω ακουσει πολλους σαν εσενα γιαννη ...περιεργο πολυ περιεργο νομιζα....οτι ειναι ελαχιστοι ισως και μονο ενας...αλλα τελικα ειναι αρκετοι που νιωθουν ετσι...! επισης γνωρησα ατομα που θαυμασα...ατομα που με κανουν να ονειρευομαι...να θελω να γινω σαν αυτους....
γιατι ομως και παλι νιωθω μονη μου;;:( :/:σαν να μην αλλαξε και τιποτα....! περιεργο ε;;;

εσυ γιαννη δεν μας ειπες τι εγινε τελικα;; πας ακομη σχολειο;:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
γιατι ομως και παλι νιωθω μονη μου;;:( :/:σαν να μην αλλαξε και τιποτα....! περιεργο ε;;;
Μήπως δεν μοιράζεσαι πολλά μ'αυτούς ή δεν βγαίνετε πολύ συχνά..

Και εγώ παθών είμαι.. Οι γονείς αν δουν ότι το παιδί τους δεν βγαίνει έξω αρχίζουν και απορούν.. Στη δική μου περίπτωση και όταν δεν βγαίνω απορούν, αλλά όταν βγαίνω αρχίζει αυτός ο έλεγχος που μου σπάει τα νεύρα.. Και τι ήπιες; Και που πήγες; ΕΛΕΟΣ!
Αν είναι να αγχώνεστε έτσι κάθε φορά καλύτερα να κάτσω μέσα..
Επίσης, κάτι άλλο που δεν καταλαβαίνουν οι γονείς είναι ότι μερικά παιδιά διασκεδάζουν είτε παίζοντας βιντεοπαιχνίδια, είτε γράφοντας σε fora.. Αφού δεν είχαν τέτοια στην ηλικία τους μου φαίνεται απολύτως λογικό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
μη σε νοιαζει αν οι αλλοι λενε ασχημα λογια για σενα. δεν αξιζει να ασχολεισαι μαζι τους!!
Βάζω στοίχημα, όσοι σκεφτονται έτσι εχουν κάποιο πρόβλημα υγείας με τα μάτια τους........:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Βάζω στοίχημα, όσοι σκεφτονται έτσι εχουν κάποιο πρόβλημα υγείας με τα μάτια τους........:hmm:
Πως το ξέρεις αυτό;;
Πάντως, τώρα που το'πες, πριν τελειώσουμε τις εξετάσεις ήρθε ένας φίλος μου και μου είπε "Είπα στον τάδε να'ρθει για μπάλα το Σάββατο και μου είπε ότι δεν ξέρει.. Έλεος ρε.. Σπάνια βγαίνει από το σπίτι του παρά μόνο για σχολείο και για φροντιστήριο" και μου ερχόταν να του πω ότι και εγώ έτσι είμαι, αλλά δεν το είπα γιατί μετά θα το έλεγε και αλλού και ... Που το ξέρεις όμως ότι φοράει γυαλιά;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.
μήπως φιλοσοφείτε περισσότερο την φιλία αντί να την ζείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Γιατί όποτε λέω μια αλήθεια μου ρίχνεται αρνητικά ρε παιδιά;
Πως το ξέρεις αυτό;;
Πάντως, τώρα που το'πες, πριν τελειώσουμε τις εξετάσεις ήρθε ένας φίλος μου και μου είπε "Είπα στον τάδε να'ρθει για μπάλα το Σάββατο και μου είπε ότι δεν ξέρει.. Έλεος ρε.. Σπάνια βγαίνει από το σπίτι του παρά μόνο για σχολείο και για φροντιστήριο" και μου ερχόταν να του πω ότι και εγώ έτσι είμαι, αλλά δεν το είπα γιατί μετά θα το έλεγε και αλλού και ... Που το ξέρεις όμως ότι φοράει γυαλιά;; :confused:
μύρισα τα δάχτυλα μου:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
μήπως φιλοσοφείτε περισσότερο την φιλία αντί να την ζείτε;
Μα όταν βλέπεις ότι δεν σε ολοκληρώνει αυτό που έχεις για φιλία, πρέπει να κάτσεις να το φιλοσοφήσεις και λίγο..
Να σκεφτείς .. Να μιλήσεις του εαυτού σου και να τους πεις "Περνάω πολύ ωραία με τα παιδιά, αλλά μόνο η βόλτα, ο καφές και το προ είναι φιλία; Φιλία δεν είναι να ξέρεις κάποια πράγματα για τον άλλον και να καταλαβαίνεις πότε έχεις τα κάτω σου, τα πάνω σου κ.α;".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
οτι ναναι λες, συγγνωμη κιολας. Στα 13 ενα κοριτσι ειναι παιδακι ακομη και δεν ξερω εσυ με τι ατομα κανεις παρεα, παντως στα 13 και στα 14 το να λες ολα τα κοριτσια τσουλες ειναι εντελως ανεγκεφαλο.
Και συμφωνα με την λογικη σου μετα τα 16 ποιος παραγοντας αλλαζει και καταργειται αυτος ο χαρακτηρισμος για μια κοπελα?:confused:
Λαθος μου!
1.)Και πως το αιτιολογείς αυτό?Δεδομένου ότι το πετάς έτσι,δε θα πρέπει όλες οι κοπέλες του φόρουμ 13 εως 16 ετών αλλά και όλοι οι μαντράχαλοι που έχουν κοπέλες/φίλες 13 εως 16 ετών ή δεν είναι σεξιστές να σ'αρχίσουν στα γαμ*σταυρίδια?Επίτηδες αντέγραψα αυτούσια την προηγούμενή μου απάντηση για να καταλάβεις πόσο ανούσιο ήταν αυτό που είπες.Για παράδειγμα εγώ που έχω μια ξαδέρφη 16 ετών και μία πολύ κοντινή μου παιδική φίλη 15 ετών τώρα δε θα πρέπει να αισθανθώ ενοχλημένος?
2.)Στατιστικολόγος είσαι?
Τοτε ειχα λανθασμενες αποψεις και ζητω συγνωμη για τις λεξεις που χρησιμοποιησα και ειπα πραγματα ο,τι να ναι οντως!
ποιες ολες ρε ανθρωπε μου? εγω στα 13 επαιζα στην αλανα του χωριου μου ολη μερα και εβλεπα pokemon, μη σου πω σε ολο το γυμνασιο τα κοριτσια ασχολουμασταν με παιχνιδια και χαζομαρες παρα με εμφανιση και αγορια. Οπως σου ειπα, αλλαξε τις παρεες σου και μην γενικευεις. Δεν υπαρχει περιπτωση να εισαι σε ενα γυμνασιο οπου ολες πανε βαμενες και με 12ποντο. Αν ειναι δυνατον δηλαδη, κοιτα λιγο καλυτερα γυρω σου
Δεν ξερω τι με ειχε πιασει ειλικρινα δεν ειχα καθολου δικιο και δεν ειναι ολες ετσι.Ουτε μπορω να παω οι περισσοτερες .Δεν ημουν ο εαυτος μου τοτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
μήπως φιλοσοφείτε περισσότερο την φιλία αντί να την ζείτε;
οταν καποιος εχει κατι ευκολα μιλαει για αυτον που δεν το εχει....(αναφερομαι γενικα για οποιαδηποτε κατασταση)οταν καποιος εχει κατι πολυ ευκολα θα αναρωτηθει...μα γιατι δεν το εχουν οι αλλοι...περιεργα μου ακουγονται αυτα...?!? επισης ευκολα θα καταλογισει ευθυνες ...(καποτε και εγω τα ιδια ελεγα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.
Μα όταν βλέπεις ότι δεν σε ολοκληρώνει αυτό που έχεις για φιλία, πρέπει να κάτσεις να το φιλοσοφήσεις και λίγο..
Να σκεφτείς .. Να μιλήσεις του εαυτού σου και να τους πεις "Περνάω πολύ ωραία με τα παιδιά, αλλά μόνο η βόλτα, ο καφές και το προ είναι φιλία; Φιλία δεν είναι να ξέρεις κάποια πράγματα για τον άλλον και να καταλαβαίνεις πότε έχεις τα κάτω σου, τα πάνω σου κ.α;".

συμφωνώ ότι η σκέψη είναι το ουσιαστικό βήμα πριν την απόφαση, αλλά σκέψου ότι λόγω πολλής φιλοσοφίας σε αυτονόητα καθημερινά πράγματα, χάνουμε τον αυθορμητισμό και μένουμε θεατές στην ζωή μας...σκέψου ότι δεν θα ξαναείσαι 17 ετών ;)

εξάλλου ποιος σου είπε ότι πρέπει να ψάξεις για "τέλειους" φίλους; :hmm:
δεν ξέρω αν στο έχουν πει, αλλά τέλειοι φίλοι δεν υπάρχουν
η ζωή έχει ομορφιά αν υπάρχει συχνή εναλλαγή από πρόσωπα, συναισθήματα,...

προσωπικά δεν πιστεύω σε πολυετείς φιλίες γιατί τις βαριέμαι και εγώ..επειδή δεν γουστάρω τα καραβάνια και τις βδέλλες
πιστεύω ότι όλα τα πράγματα υπόκεινται στην στοχαστική διαδικασία γέννησης-φθοράς, οπότε μέσα στην ζωή είναι να μην βρίσκες εύκολα κατάλληλα άτομα για φίλους (κατά τα δικά σου υποκειμενικά κριτήρια επιλογής)

βέβαια σκέψου ότι πολλοί άνθρωποι (και των 2 φύλων) είναι πολύ εσωστρεφείς και μια απλή προσέγγιση με προοπτικές φιλίας δεν την καλωσορίζουν πάντα...(είναι ένα από τα αρνητικά σημεία της εποχής μας, βλ. τάσεις απομόνωσης σε κοινωνικά ψηφιακά δίκτυα, κλεισοσπιτίαση, αδυναμία επικοινωνίας, παράλογη καχυποψία,...κ.α.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
οταν καποιος εχει κατι ευκολα μιλαει για αυτον που δεν το εχει....(αναφερομαι γενικα για οποιαδηποτε κατασταση)οταν καποιος εχει κατι πολυ ευκολα θα αναρωτηθει...μα γιατι δεν το εχουν οι αλλοι...περιεργα μου ακουγονται αυτα...?!? επισης ευκολα θα καταλογισει ευθυνες ...(καποτε και εγω τα ιδια ελεγα)
Συμφωνω αν και οταν λες κατι πρεπει να εισαι αντικειμενικος.Εγω προσωπικα ειμαι ατυχος στο θεμα των φιλων και πιστευω πως δεν πρεπει να το φιλοσοφεις γενικα πολυ.Ειναι μονο οι βολτες,ο καφες,καθολου μυστικα,καθολου εμπιστοσυνη; Απλα κατι δεν παει καλα.Ή προσπαθεις να δειξεις πως αυτος εισαι και τον αλλον τον γουσταρεις για φιλο ή αν δεις πως δεν εχετε κοινα ενδιαφεροντα και δεν σε καταλαβαινει και σε κανει να νιωθεις ασχημα για τις συνηθειες και τα θελω σου τοτε οπως ειπα byee!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.
οταν καποιος εχει κατι ευκολα μιλαει για αυτον που δεν το εχει....(αναφερομαι γενικα για οποιαδηποτε κατασταση)οταν καποιος εχει κατι πολυ ευκολα θα αναρωτηθει...μα γιατι δεν το εχουν οι αλλοι...περιεργα μου ακουγονται αυτα...?!? επισης ευκολα θα καταλογισει ευθυνες ...(καποτε και εγω τα ιδια ελεγα)

καταλαβαίνω πως το λες, αλλά μήπως και εσύ (γενικά απευθύνομαι στην οποιαδήποτε γιολάντα που αισθάνεται το ίδιο με σένα), ζητάς πολλά; ή ζητάς πολύ ιδιαίτερα πράγματα;

συνήθως οι φίλοι σου τι ζητάνε και παρ' όλο που είστε μαζί, αισθάνεσαι μόνη;


υ.σ. παιδιά, μιλάτε λίγο πιο συγκεκριμένα και μην αβραμοπουλίζετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
μια στιγμη ρε παιδια....! να εξηγησω καλυτερα τι εννοω....γιατι ειδα λεξεις οπως αυτες και με φρικαραν προς στιγμην:"τάσεις απομόνωσης σε κοινωνικά ψηφιακά δίκτυα, κλεισοσπιτίαση, αδυναμία επικοινωνίας, παράλογη καχυποψία,...κ.α.)" να βρεις ενα ατομο να πας για καφε...να πειτε 5 χαζομαρες να περασει η ωρα ειναι το μονο ευκολο... αμα θελω τωρα στελνω ενα μνμ και κανονιζω...(αλλο αν θα περασω καλα) αλλα τι να το κανεις;;παει ο καιρος που μου αρκουσε απλως να ακουω την ιδια μουσικη και να μενω στην ιδια γειτονια με την φιλη μου...
δεν ειπα εγω να ειμαστε ολοι ιδιοι ...μονοτονοι....απλα θελω -περιμενω ο /η φιλος/η μου να σεβεται τις ιδεες μου και να μην τις θεωρει γελοιες και χαζες...δεν χρειαζεται απαραιτητα να αγαπαει και να του αρεσει αυτο που μου αρεσει,.(στο κατω κατω δεν εχουμε ολοι τα ιδια γουστα) αλλα τουλαχιστον να το σεβεται...να καταλαβαινει τι εννοω...να μην με κοιταει περιεργα οταν του λεω..
θα σας πω ενα πχ: ειχα πει σε μια γνωστη μου :"αμα μια μερα γινω καθηγητρια στο δημοσιο ή στον ιδιωτικο τομεα(φροντιστηρια,ιδιαιτερα κτλ)θα βαλω τα δυνατα μου να γινω πολλη καλη...να βοηθω τους μαθητες μου οσο μπορω ,να τους φερνω σημειωσεις ,και να τους φερθω πολυ καλα ακομη και οταν δεν θα προλαβαινουν να διαβασουν ...γτ και εμενα καποιοι καθηγητες μου φερθηκαν υπεροχα και ξερω οτι ειναι πολυ σημαντικο για εναν μαθητη να τον στηριζει ο καθηγητης του...:P και μου λεει:" α καλααα εσυ εισαι ανοητη dreamer ,πετας στον κοσμο σου...εγω θελω να βολευτω στο δημοσιο για να καθομαι...να τους εχω σουζα και βαραω μυγες στο μαθημα" και εμεινα παγωτο...! ΔΕΝ ΘΕΛΩ! τι να την κανω εγω μια τετοια φιλη;; εντωμεταξυ αυτο ειναι μονο ενα παραδειγμα...ειναι ομως παρα πολλα.....και μιλαμε για χασμα...τεραστιο...με τετοια ατομα δεν νιωθω και εγω καλα...προσεχω τι τους λεω για να μην μου ξεφυγει τιποτα και με κοροιδεψουν: Ε ΟΧΙ!ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΤΣΙ! φιλια με το ζορι;; δεν θελω πολλα...ενα ατομο που να με σκεφτεται πιο συχνα αποτι καθε χριστουγεννα...να γελαμε ....να κανουμε απλες καθημερινες συζητησεις...να ξερω οτι οταν ακουει την λεξη φιλη να με εχει σε μια γωνια του μυαλου της...ας μην ειμαι τελεια και πρωτη στο μυαλο της...να ξερω μονο οτι αμα με χασει θα της λειψω...οτι σημαινα κατι για αυτην!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.
γαμώτο όλο τα άτυχα πρόσωπα συναντάτε...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
γαμώτο όλο τα άτυχα πρόσωπα συναντάτε...:worry:

:'(:'( εντωμεταξυ εχω προσεξει κατι παραλογο..."στο ιντερνετ βρησκω αρκετα ατομα με τα οποια συμφωνουμε...ενω στην καθημερινοτητα μου....ειναι σαν να ψαχνεις ψυλλο στα αχυρα....:eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
:'(:'( εντωμεταξυ εχω προσεξει κατι παραλογο..."στο ιντερνετ βρησκω αρκετα ατομα με τα οποια συμφωνουμε...ενω στην καθημερινοτητα μου....ειναι σαν να ψαχνεις ψυλλο στα αχυρα....:eek::eek::eek:

Πες το ψέμματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
:'(:'( εντωμεταξυ εχω προσεξει κατι παραλογο..."στο ιντερνετ βρησκω αρκετα ατομα με τα οποια συμφωνουμε...ενω στην καθημερινοτητα μου....ειναι σαν να ψαχνεις ψυλλο στα αχυρα....:eek::eek::eek:

Αυτο ακριβως ηθελα να πω και εγω ! Ομολογω πως σκεφτηκα πανω απο 3 φορες καθως διαβαζα τα μηνυματα μηπως καποια απο αυτα τα ατομα μου συμφωνω τοσο πολυ μαζι τους ειναι η αδελφη ψυχη μου (:P)?!! Ετσι ακριβως ειμαι και εγω !Πολλοι με λενε αντικοινωνικη αλλα εγω δεν νιωθω οτι ειμαι ! Ξερετε ποσους "φιλους" ειχα και ποσες φορες απογοητευκα?
Ακομα και φετος που θα ειναι τελευταια χρονια στο σχολειο ξερω οτι τα ιδια θα περασω.. Τα περισσοτερα κοριτσια να σκεφτονται μονο τα αγορια και να λενε η μια στην αλλη με ποσους τα ειχανε και με ποσους φασωθηκαν κλπ. Και να με ρωτανε εμενα γιατι δεν εχεις σχεση??????:confused::confused::confused: Πρεπει δηλαδη οπωσδηποτε να εχεις?? Καποτε ειχα γιατι σκεφτομουν και εγω ανωριμα αλλα τωρα ψαχνω κατι που να αξιζει.. θελω να νιωθω εγω καλα με τον ευατο μου.. και γι'αυτο αναζητω μονο ατομα που θα με κανουν πραγματικα ευτυχισμενη..που θα νοιαζονται για 'μενα και θα ειναι αληθινοι ! Δεν θελω να ειναι ιδιοι με εμενα αλλα να ειναι αληθινοι σαν και εμενα.. Να εχουν στοχους στην ζωη ,να ειναι ηθικοι,δικαιοι και να εχουν ΨΥΧΗ !Να μην κοιτανε μονο το συμφερον τους...Ισως ειμαι υπερβολικα ρομαντικη αλλα πιστευω οτι ολοι στον κοσμο εχουμε ανθρωπους που μας ταιριαζουν και περιμενω πως και πως να τους βρω η να με βρουν αυτοι ! Κα επειδη στην επαρχια εδω δεν βρηκα κανενα ατομο τετοιο ατομο ελπιζω να βρω του χρονου οταν με το καλο φυγω..Ελπιζω να εχω αυτη την τυχη γιατι η ζωη γινεται πολυ ομορφοτερη , με μεγαλυτερη αξια οταν εχεις ανθρωπους που αγαπας και σ'αγαπουν διπλα σου (αναφερομαι σε φιλους η ακομα κ στον ερωτα γιατι δοξα το ΘΕΟ εχω την οικογενεια μου ,τους συγγενεις μου που σημαινουν παρα πολλα για 'μενα)!!!!! :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Τα περισσοτερα κοριτσια να σκεφτονται μονο τα αγορια και να λενε η μια στην αλλη με ποσους τα ειχανε και με ποσους φασωθηκαν κλπ.
ποπο τι μου θυμησες τωρα...τα κοριτσακια του γυμνασιου που πρωτοκανουν σχεσεις με αγορια και σε ζαλιζουν....τι τους εκανε ο ενας ,τι τους ειπε,τι τους ζητησε....και εγω να λεω...ελεος ρε κοπελα μου με τα γκομενικα σου....!:mad::mad::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
ποπο τι μου θυμησες τωρα...τα κοριτσακια του γυμνασιου που πρωτοκανουν σχεσεις με αγορια και σε ζαλιζουν....τι τους εκανε ο ενας ,τι τους ειπε,τι τους ζητησε....και εγω να λεω...ελεος ρε κοπελα μου με τα γκομενικα σου....!:mad::mad::/::/:

σαν την ελεεινη σειρα που δειχνει ο αντ1 με την εφηβη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.
γιολάντα, το φαινόμενο αυτό παρατηρείται και στο fb όπου υπάρχει μια επιδειξιομανιακή τάση των προσωπικών θεμάτων με δόσεις υπερβολής..λες και ο υπόλοιπος κόσμος δεν έχει ερωτευτεί στην ζωή του! ή δεν έχει κάποια ερωτική σχέση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top