Δεν είναι απαραίτητη η Χημεία της Β για της Πανελλήνιες;

Basiliki.kiki

Νεοφερμένος

Η Basiliki.kiki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Θα μπούμε αμέσως στην ύλη της Γ στο φροντιστήριο,άρα θα μου πεις λογικά δεν χρειάζεται και της β, απλά με παραξενεύει :/:
 

denjerwtithelwhelp

Νεοφερμένος

Η denjerwtithelwhelp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Θα μπούμε αμέσως στην ύλη της Γ στο φροντιστήριο,άρα θα μου πεις λογικά δεν χρειάζεται και της β, απλά με παραξενεύει :/:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα μπούμε αμέσως στην ύλη της Γ στο φροντιστήριο,άρα θα μου πεις λογικά δεν χρειάζεται και της β, απλά με παραξενεύει :/:

Βασικά δεν απαραίτητη μόνο της β αλλά τησ πρώτης λυκείου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στην αρχή θα ξεκινήσεις με οργανική χημεία όπου εντάξει εννοείτε ότι θα σας κάνει τα βασικά απλά το να ξερεισ τι γίνεται στην δευτερα λυκείου αλλά και στην πρώτη θα σε βοηθήσει πολύ ,όμως μην απελπίζεται με διάβασμα και εξάσκηση θα τα καταφερεισ μια χαρά
 

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Η Δευτέρα είναι το αλφαβηταρι της οργανικής.

Η πρώτη όλης της Χημείας.

Να καλυψετε κενά σε βασικές εννοιες πρώτης το συντομότερο.

Ο καθηγητής σου σε ξεκινάει από Τρίτη γιατί έχει τεράστια ύλη. Όταν έδινα εγώ, η μισή ύλη ήταν στην δευτέρα.

Εμπιστευσου τον καθηγητή σου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top