Δεν ανοίγει η τηλεόραση

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,622 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ

Φεύγω για το κατάστημα με την τηλεόραση παραμασχαλα ΧΑ ΧΑ ΧΑ
Θά σας πω αν θα ζήσει ο ασθενής :prettyplz:
Κανε ενα τηλεφωνο πριν . μαλλον θα σε στειλουν αλλου, Τα καταστηματα στην ελλαδα δεν ασχολουνται με σερβις σε στελνουν στον εξουσιοδοτημενο μαστορα, ο οποιος μπορει να ειναι και λαρισα. Τρικαλα λαρισα ποδαρατο ειναι μεγαλη αποσταση.
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Κανε ενα τηλεφωνο πριν . μαλλον θα σε στειλουν αλλου, Τα καταστηματα στην ελλαδα δεν ασχολουνται με σερβις σε στελνουν στον εξουσιοδοτημενο μαστορα, ο οποιος μπορει να ειναι και λαρισα. Τρικαλα λαρισα ποδαρατο ειναι μεγαλη αποσταση.
Και όμως την παρέλαβαν στο κατάστημα αρχικής αγοράς,θα σταλεί Θεσσαλονίκη μου είπαν, έχει πρόβλημα το ματάκι,ο αισθητήρας της τηλεόρασης, επειδή την είχα στην πρίζα ένα χρόνο που έλειπα
Από εδώ και πέρα όλες οι συσκευές οφ όταν φεύγω
Σας ευχαριστώ όλους
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,622 μηνύματα.
Και όμως την παρέλαβαν στο κατάστημα αρχικής αγοράς,θα σταλεί Θεσσαλονίκη μου είπαν, έχει πρόβλημα το ματάκι,ο αισθητήρας της τηλεόρασης, επειδή την είχα στην πρίζα ένα χρόνο που έλειπα
Από εδώ και πέρα όλες οι συσκευές οφ όταν φεύγω
Σας ευχαριστώ όλους
Αυτα δεν χωνεβω στους ηλεκτρονικους , τα ψεματα. Και εγω ψευτης θα γινω?
Οκ καλη εξελιξη αλλα θα περιμενεις. Τις βγαζεις δεν τις βγαζεις την ζημια θα την κανουν, αμα θελουν.
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
μου είπαν, έχει πρόβλημα το ματάκι,ο αισθητήρας της τηλεόρασης, επειδή την είχα στην πρίζα ένα χρόνο που έλειπα
Από εδώ και πέρα όλες οι συσκευές οφ όταν φεύγω
Σας ευχαριστώ όλους

ναι ε? χάλασε ο υπέρυθρος αισθητήρας? seriously πεστους?
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
ναι ε? χάλασε ο υπέρυθρος αισθητήρας? seriously πεστους?
Μου είπαν ψέματα?????
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτα δεν χωνεβω στους ηλεκτρονικους , τα ψεματα. Και εγω ψευτης θα γινω?
Οκ καλη εξελιξη αλλα θα περιμενεις. Τις βγαζεις δεν τις βγαζεις την ζημια θα την κανουν, αμα θελουν.
Αλήθεια μου είπαν ψέματα;;;
Εγώ το είχα μια χαρά,αμασητο, ΧΑΧΑ
Εσύ παιδί μου μόνο αλήθειες λες, έχεις σώσει κόσμο με τις αλήθειες σου
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Μου είπαν ψέματα?????

Αλήθεια μου είπαν ψέματα;;;
Εγώ το είχα μια χαρά,αμασητο, ΧΑΧΑ

εφόσον η επισκεύη δεν μπορεί να γίνει επιτόπου, πρέπει κάτι να σου πουν που να εξηγεί αυτό
που είχες διαπιστώσει και εσυ για να φύγεις με μια απάντηση.

τώρα σημασία δεν εχει η βλάβη σημασία έχει οτι λογικά θα στην φτιάξουν.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,864 μηνύματα.
Κανε ενα τηλεφωνο πριν . μαλλον θα σε στειλουν αλλου, Τα καταστηματα στην ελλαδα δεν ασχολουνται με σερβις σε στελνουν στον εξουσιοδοτημενο μαστορα, ο οποιος μπορει να ειναι και λαρισα. Τρικαλα λαρισα ποδαρατο ειναι μεγαλη αποσταση.
Νομικά υπεύθυνα τα καταστήματα για το service των προϊόντων εντός εγγύησης. Δεν μπορούν να σου πουν δεν το αναλαμβάνουν. Απλώς για να γλυτώσεις χρόνο και για να είσαι σίγουρος μπορείς να πας κατευθείαν στο εξουσιοδοτημένο σερβις.

Αν το σέρβις βρίσκεται εκτός πόλης δεν αξίζεις να μπλέξεις με μεταφορικά κ.λπ.

Οι ηλεκτρονικοί έχουν γνώσεις στο αντικείμενο. Το πρόβλημα είναι για τους υπόλοιπους που δεν είναι ηλεκτρονικοί και το μόνο που κάνουν είναι να βγάζουν και να βάζουν πλακέτες.

Μου είπαν ψέματα?????
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αλήθεια μου είπαν ψέματα;;;
Εγώ το είχα μια χαρά,αμασητο, ΧΑΧΑ
Εσύ παιδί μου μόνο αλήθειες λες, έχεις σώσει κόσμο με τις αλήθειες σου
Σαχλαμάρες λέει. Μην δεχθείς ότι έγινε από δικό σου λάθος γιατί μετά μπορεί και να σε χρεώσει. Και ανοιχτή να είναι 1 χρόνο και να παίζει mega πάλι δεν είναι δικιά σου ευθύνη αν χαλάσει.
 

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ

Φεύγω για το κατάστημα με την τηλεόραση παραμασχαλα ΧΑ ΧΑ ΧΑ
Θά σας πω αν θα ζήσει ο ασθενής :prettyplz:
η f@u exei 3 χρονια εγγυηση.Για αυτο οταν αγοραζουμε τετοια μαρκα για τα πρωτα 3 χρονια ΔΕΝ ΠΕΤΑΜΕ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΟΥΤΙ!!!ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΓΟΡΑΣ!!Διοτι θα μας χρειαστουν σιγουρα.Η αντιπροσωπεια της και το service της ευτυχως ειναι αψογοι και πολυ εξυπηρετικοι.Κακως την πηγες στο μαγαζι που την πηρες.Θα σε καθυστερησει!!Λοιπον ακου τι κανεις,παιρνεις τηλεφωνο στον ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ-ΣΑΒΙΔΗΣ Κεντρικά γραφεία και τεχνικό τμήμα Κτήριο MORRIS, πάροδος 17ης Νοεμβρίου 87, Ζώνη ΕΜΟ, Πυλαία,Θεσσαλονίκη
Τηλ: 2316006600 ,τους λες το μοντελο και το προβλημα, την βαζεις στο κουτι της,και τη στελνεις με SPEEDEX με δικη τους χρεωση στην παραπανω διευθυνση,βαζοντας μεσα μια φωτοτυπια της αποδειξης και σε μια κολα χαρτι γραφεις το προβλημα .Σε 3 μερες την εχεις πισω επισκευασμενη χωρις παλι να πληρωσεις τιποτα!!!Βασικα απο οτι καταλαβα απο τα γραφομενα σου ,ενα ξαναπερασμα το soft θελει!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Λοιπον ακου τι κανεις,παιρνεις τηλεφωνο στον ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ-ΣΑΒΙΔΗΣ Κεντρικά γραφεία και τεχνικό τμήμα Κτήριο MORRIS, πάροδος 17ης Νοεμβρίου 87, Ζώνη ΕΜΟ, Πυλαία,Θεσσαλονίκη
Τηλ: 2316006600 ,τους λες το μοντελο και το προβλημα, την βαζεις στο κουτι της,και τη στελνεις με SPEEDEX με δικη τους χρεωση στην παραπανω διυθυνση,βαζοντας μεσα μια φωτοτυπια της παοδειξης και σε μια κολα χαρτι γραφεις το προβλημα .Σε 3 μερες την εχεις πισω επισκευασμενη χωρις παλι να πληρωσεις τιποτα!!!Βασικα απο οτι καταλαβα απο τα γραφομενα σου ,ενα ξαναπερασμα το soft θελει!!!

το ίδιο θα κάνουν και αυτοί :)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,622 μηνύματα.
Μου είπαν ψέματα?????
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αλήθεια μου είπαν ψέματα;;;
Εγώ το είχα μια χαρά,αμασητο, ΧΑΧΑ
Εσύ παιδί μου μόνο αλήθειες λες, έχεις σώσει κόσμο με τις αλήθειες σου
Καλη μου Ναλα , τωρα επανεξετασα τα πραγματα ψυχραιμοτερα και ο πωλητης σωστα στα ειπε. Ειδε το στινθηροβολο πνευμα σου και ειπε οτι εδω πρεπει να δωσουμε και καποια εξηγηση μια οποια εξηγηση.
Ειπε λοιπον οτι το ματακι εχει προβλημα αλλα δεν εννουσε το ματακι ματακι αλλα ολη την γραμμη επικοινωνιας απο τον αισθητηρα μεχρι το επεξεργαστη. Μπορει το προβλημα να ειναι στην rom του επεξεργαστη αλλα δεν εχει καμια σημασια γιατι ειναι και αυτο κομματι της συγκεκριμενης γραμμης επικοινωνιας. Οποτε ας μεινουμε στο ευχαριστο γεγονος οτι ειχε ολη την καλη διαθεση να αναλαβει ολη την φασαρια μεταφορας και επισκευης.
Τωρα σε σχεση με αυτο με το ρευμα ειναι κατι σαν αυτο που θα λες και εσυ μεθαυριο στους ασθενεις σου, μην καπνιζεται γιατι θα παθεται στεφανιαια νοσο,
και θα τα τιναξετε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Νομικά υπεύθυνα τα καταστήματα για το service των προϊόντων εντός εγγύησης. Δεν μπορούν να σου πουν δεν το αναλαμβάνουν. Απλώς για να γλυτώσεις χρόνο και για να είσαι σίγουρος μπορείς να πας κατευθείαν στο εξουσιοδοτημένο σερβις.

Αν το σέρβις βρίσκεται εκτός πόλης δεν αξίζεις να μπλέξεις με μεταφορικά κ.λπ.

Οι ηλεκτρονικοί έχουν γνώσεις στο αντικείμενο. Το πρόβλημα είναι για τους υπόλοιπους που δεν είναι ηλεκτρονικοί και το μόνο που κάνουν είναι να βγάζουν και να βάζουν πλακέτες.


Σαχλαμάρες λέει. Μην δεχθείς ότι έγινε από δικό σου λάθος γιατί μετά μπορεί και να σε χρεώσει. Και ανοιχτή να είναι 1 χρόνο και να παίζει mega πάλι δεν είναι δικιά σου ευθύνη αν χαλάσει.
Όχι το ανέλαβε το κατάστημα χωρίς χρέωση, είναι μέσα στην εγγύηση
Ευχαριστώ πολύ!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

η f@u exei 3 χρονια εγγυηση.Για αυτο οταν αγοραζουμε τετοια μαρκα για τα πρωτα 3 χρονια ΔΕΝ ΠΕΤΑΜΕ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΟΥΤΙ!!!ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΓΟΡΑΣ!!Διοτι θα μας χρειαστουν σιγουρα.Η αντιπροσωπεια της και το service της ευτυχως ειναι αψογοι και πολυ εξυπηρετικοι.Κακως την πηγες στο μαγαζι που την πηρες.Θα σε καθυστερησει!!Λοιπον ακου τι κανεις,παιρνεις τηλεφωνο στον ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ-ΣΑΒΙΔΗΣ Κεντρικά γραφεία και τεχνικό τμήμα Κτήριο MORRIS, πάροδος 17ης Νοεμβρίου 87, Ζώνη ΕΜΟ, Πυλαία,Θεσσαλονίκη
Τηλ: 2316006600 ,τους λες το μοντελο και το προβλημα, την βαζεις στο κουτι της,και τη στελνεις με SPEEDEX με δικη τους χρεωση στην παραπανω διευθυνση,βαζοντας μεσα μια φωτοτυπια της αποδειξης και σε μια κολα χαρτι γραφεις το προβλημα .Σε 3 μερες την εχεις πισω επισκευασμενη χωρις παλι να πληρωσεις τιποτα!!!Βασικα απο οτι καταλαβα απο τα γραφομενα σου ,ενα ξαναπερασμα το soft θελει!!!
Τώρα την πήρε το κατάστημα,ναι μου είπε ότι θά κάνει κάποιες μέρες
Τέλος πάντων ας γίνει με το καλό γιατί η αδερφή μου τη χρειάζεται
Δεν είχε κρατημένη την εγγύηση αλλά επειδή πληρώθηκε με κάρτα την βρήκαν στο κατάστημα
Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό, τοπικό κατάστημα ηλεκτρικών είναι, μπράβο τους
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλη μου Ναλα , τωρα επανεξετασα τα πραγματα ψυχραιμοτερα και ο πωλητης σωστα στα ειπε. Ειδε το στινθηροβολο πνευμα σου και ειπε οτι εδω πρεπει να δωσουμε και καποια εξηγηση μια οποια εξηγηση.
Ειπε λοιπον οτι το ματακι εχει προβλημα αλλα δεν εννουσε το ματακι ματακι αλλα ολη την γραμμη επικοινωνιας απο τον αισθητηρα μεχρι το επεξεργαστη. Μπορει το προβλημα να ειναι στην rom του επεξεργαστη αλλα δεν εχει καμια σημασια γιατι ειναι και αυτο κομματι της συγκεκριμενης γραμμης επικοινωνιας. Οποτε ας μεινουμε στο ευχαριστο γεγονος οτι ειχε ολη την καλη διαθεση να αναλαβει ολη την φασαρια μεταφορας και επισκευης.
Τωρα σε σχεση με αυτο με το ρευμα ειναι κατι σαν αυτο που θα λες και εσυ μεθαυριο στους ασθενεις σου, μην καπνιζεται γιατι θα παθεται στεφανιαια νοσο,
και θα τα τιναξετε.
Απαιχτος!!!!
Είσαι φοβερός για κάθε θέμα
Και δεν πέφτει και το φόρουμ μας όπως σήμερα έγινε στα παγκόσμια μέσα κοινωνικής δικτύωσης :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,622 μηνύματα.
Οι καλοι ανθρωποι ολα καλα τα βλεπουν.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Οι καλοι ανθρωποι ολα καλα τα βλεπουν.
Άσε Γιάννη, γυρνώντας από Τρίκαλα σήμερα, πήγαμε με τους γονείς μου νά δούμε την ιατρική στην Λάρισα
Πω πω σχολαρα,Ευρώπη, τέλεια!!!
Πολύ θα ήθελα να μπορούσαν οικονομικά οι γονείς μου να με στείλουν εκεί
Ξετρελαθηκα, για τό κτίριο και το περιβάλλον
Τώρα για τα υπόλοιπα δεν ξέρω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,622 μηνύματα.
Άσε Γιάννη, γυρνώντας από Τρίκαλα σήμερα, πήγαμε με τους γονείς μου νά δούμε την ιατρική στην Λάρισα
Πω πω σχολαρα,Ευρώπη, τέλεια!!!
Πολύ θα ήθελα να μπορούσαν οικονομικά οι γονείς μου να με στείλουν εκεί
Ξετρελαθηκα, για τό κτίριο και το περιβάλλον
Τώρα για τα υπόλοιπα δεν ξέρω
Ειναι γνωστο στους σκεπτομενους οτι πολλες σχολες της επαρχιας ειναι αξιολογοτερες των 2 κεντρων.
Θελεις η νοικοκοιροσυνη τους, η ελλειψη ισχυρων παραταξεων , το οτι οι καθηγητες μιλανε στα παιδια με τα μικρα τους . Οι καθηγητες αναλαμβανουν μερος της ευθυνης να προχωρησουν τον φοιτητη και δεν αποτελουν απλως ενα αγνωστο αριθμο μητρωου με οτι συναπαγεται αυτο.
Εγω εχω μια διαστροφη να μελετω την επαρχια . Τωρα τελευταια μου τα χαλαει το κρητης με καποια αυταρχικη συμπεριφορα αλλα θα το αποκωδικοποιησω.
Μεχρι στιγμης η ζυγαρια λεει οτι καποια στην επαρχια ειναι πιο πανεπιστημια.
Εν πασει περιτωση το 10χιλιρο και οι ανεσεις του σπιτιου ειναι ανυπερβλητες και νοιώθουμε ευλογημενοι εμεις οι σπουδαζοντες οικαδε. Ε ,δεν κανει να τα εχουμε και ολα, θα ανεχθουμε και κατι παραπανω λερωμενους τοιχους.

Μεχρι στιγμης παντως η λαθεμενη κατ' εμε γκλαμουρια του κεντρου υπερισχύει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top