Δεν έχω υπολογιστή. Μπορώ να συνδεθώ μέσω κινητού στην εξεταστική;

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,522 μηνύματα.
Σε περίπτωση κάποιου λάθους με τα έγγραφα που στείλαμε , η γραμματεία θα μας ενημερώσει ;
Διότι σήμερα βγήκε ανακοίνωση για την διαδικασία ολοκλήρωση της εγγραφής (η οποία ξεκινάει αύριο ) αλλά ακόμα δν με έχει ενημερώσει η γραμματεία.
Κωστακη μαλλον μιλας για τις μετεγγραφες. Σπανια η γραμματεια ενημερωνει με προσωπικα emails για το ΟΚ, το κανει μονο οταν καποιο παιδι εχει θεμα με τα χαρτια του. Σε εσενα ολα καλα. Ακολουθεις οτι λεει η ανακοινωση της.
Αν θες λες σχολη για να παιρνουν κουραγιο απο το καλο νεο οι αγωνιουντες των αλλων σχολων.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostakis26

Νεοφερμένος

Ο Kostakis26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δηλαδή απλά θα μπω στο link και θα ολοκληρώσω την διαδικασία ;
Εγώ άγχος γιατί στην ανακοίνωση λέει ότι όσα παιδιά ενημερώθηκαν από την γραμματεία του τμήματος να συνεχίσουν στην ολόκληρων της διαδικασίας !
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

είναι το τμήμα αγροτικής οικονομίας και ανάπτυξης του ΓΠΑ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και σε περίπτωση που όντως έχει συμβεί κάποιος λάθος , είναι σίγουρο ότι θα με ενημέρωναν;
( συγνώμη για το σπαμ)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μήπως υπάρχει κάποιο άλλο παιδί που είναι στην ίδια κατάσταση ;
Δν θα κοιμηθώ από το άγχος μου τη νύχτα ! 😅
 
Τελευταία επεξεργασία:

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Σε περίπτωση κάποιου λάθους με τα έγγραφα που στείλαμε , η γραμματεία θα μας ενημερώσει ;
Διότι σήμερα βγήκε ανακοίνωση για την διαδικασία ολοκλήρωση της εγγραφής (η οποία ξεκινάει αύριο ) αλλά ακόμα δν με έχει ενημερώσει
 

Chris 21

Νεοφερμένος

Ο Chris 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Παιδιά ούτε έχω έχω υπολογιστή ούτε λαπτοπ και δεν ξέρω τι θα κάνω με την εξεταστική
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι να σκανάρουμε πλάκα μας κάνουν ; Ας τα κάνουν όλα προφορικά να τελειώνουμε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και δεν λένε τι θα γίνει με το voucher αργεί πολύ και ούτε τα χρήματα αρκούν
 
Τελευταία επεξεργασία:

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Παιδιά ούτε έχω έχω υπολογιστή ούτε λαπτοπ και δεν ξέρω τι θα κάνω με την εξεταστική
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι να σκανάρουμε πλάκα μας κάνουν ; Ας τα κάνουν όλα προφορικά να τελειώνουμε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και δεν λένε τι θα γίνει με το voucher αργεί πολύ και ούτε τα χρήματα αρκούν
Δεν μπορείς να δανειστεις λαπτοπ ή ταμπλετ απο καποιον;
 

Chris 21

Νεοφερμένος

Ο Chris 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ταμπλετ έχω αλλά δοκίμασα να γράψω από το word και δεν γράφει τίποτα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μου είπαν μόνο λαπτοπ ή υπολογιστή
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Απαντησε χειρογραφες τις ερωτησεις και κατεβασε ενα προγραμμα που λεγεται mobile scanner παιρνεις φωτο το χαρτι και στο βγαζει σε ψηφιακη μορφη σαν να περασε απο σκανερ κανονικο
 

Chris 21

Νεοφερμένος

Ο Chris 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Δεν είναι περίπλοκο δηλαδή ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εμάς οι καθηγητές μας είπαν ότι θέλουν να τα γράψουμε σε word και να τα κάνουμε μετά υποβολή
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Ε θα πρεπει να επικοινωνησεις μαζι τους αναγκαστικα. Αυτο που σου ειπα αν ξερεις τι κανεις δεν ειναι πολυπλοκο απλα καντο προπονηση λιγες μερες πριν να δεις ποως δουλευει περιπου. Και παιξε λιγο με την εναλλαγη των εφαρμογων στο κινητο απο browser στο προγραμματακι αυτο και αναποδα κλπ γιατι θα σου χρειαστει αναγκαστικα. Εναλλακτικα ζητα να δανειστεις καποιο λαπτοπ φιλου η πηγαινε σπιτι του στην αναγκη.
 

Chris 21

Νεοφερμένος

Ο Chris 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ok ευχαριστώ πολύ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα επικοινωνήσω με τη γραμματεία και θα μου πούνε για περισσότερα πληροφορίες
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Ok ευχαριστώ πολύ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα επικοινωνήσω με τη γραμματεία και θα μου πούνε για περισσότερα πληροφορίες
camscanner , ειναι πολυ απλη διαδικασια απλως εισαγεις την φωτογραφια σου και στην σκαναρει .. μπορεις επισης να κανεις merge πολλες φωτογραφιες και να τις κανεις και pdf
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Τσέκαρε αυτό.
κλείσε 1 μήνα

cloud windows.
 

Chris 21

Νεοφερμένος

Ο Chris 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Άλικο Σε εμενα το έγραψες ; Μπορώ έτσι από κινητό ή ταμπλετ να γράψω ;
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Άλικο Σε εμενα το έγραψες ; Μπορώ έτσι από κινητό ή ταμπλετ να γράψω ;

έχει client για android. Μπορεις να το δοκιμάσεις. Έχει try for free.

 

Chris 21

Νεοφερμένος

Ο Chris 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Εσυ γράφεις εξεταστικη με κινητό ταμπλετ ;
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Chris 21

Νεοφερμένος

Ο Chris 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Θα μπορέσω σίγουρα ; Τι διαφορά έχει με το word που έχω κατεβάσει στο κινητό και στο ταμπλετ γιατί δοκιμάσα και δεν στέλνονταν κανένα κείμενο γραμμένο . Με αυτό θα είναι εντάξει ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω ρωτήσει σε τεχνικό μου λέει μόνο με λαπτοπ ή υπολογιστή για αυτό ρωτάω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top