Δίπλωμα οδήγησης - κόστος

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Γεια σας !
Μετά από καιρό αποφάσισα να πάρω δίπλωμα οδήγησης και πάνω στην έρευνα αγοράς μου για το που να πάω ώστε να βγει φτηνότερα αντιμετώπισα κάποιες δυσκολίες
Αρχικά είπα να ρωτήσω ένα γνωστό μου στην περιοχή όπου μένω όπου είναι εγγύηση είχε παρά πολλούς μαθητές και όλα καλά
Όμως μου τα είπε κάπως περίεργα
Αρχικά το ρωτάω ποσό θα μου κοστίσει και μου είπε 350το μάθημα , 150 παράβολα με γιατρούς και επιπλέον 150 για την παράσταση
Έχοντας ρωτήσει φίκους μου έχουν πει πως η παράσταση δεν υπάρχει πλέον και απλά θέλει να τα τσεπώσει
Και εδώ έρχεται μια φίλη που μου σύστησε μια σχολή οδηγών βέβαια όχι τόσο γνωστή στην πόλη μου με λίγη εμπειρία νομίζω όπου ζητάει μόνο 500 € και στο τηλέφωνο φάνηκε ευγενικός
Είμαι σε δίλλημα
Ποια σχολή να προτιμήσω ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Γεια σας !
Μετά από καιρό αποφάσισα να πάρω δίπλωμα οδήγησης και πάνω στην έρευνα αγοράς μου για το που να πάω ώστε να βγει φτηνότερα αντιμετώπισα κάποιες δυσκολίες
Αρχικά είπα να ρωτήσω ένα γνωστό μου στην περιοχή όπου μένω όπου είναι εγγύηση είχε παρά πολλούς μαθητές και όλα καλά
Όμως μου τα είπε κάπως περίεργα
Αρχικά το ρωτάω ποσό θα μου κοστίσει και μου είπε 350το μάθημα , 150 παράβολα με γιατρούς και επιπλέον 150 για την παράσταση
Έχοντας ρωτήσει φίκους μου έχουν πει πως η παράσταση δεν υπάρχει πλέον και απλά θέλει να τα τσεπώσει
Και εδώ έρχεται μια φίλη που μου σύστησε μια σχολή οδηγών βέβαια όχι τόσο γνωστή στην πόλη μου με λίγη εμπειρία νομίζω όπου ζητάει μόνο 500 € και στο τηλέφωνο φάνηκε ευγενικός
Είμαι σε δίλλημα
Ποια σχολή να προτιμήσω ;
μην ασχολεισαι με την αναλυση.. τα 650 που ειπε ειναι πολυ πολυ καλη τιμη, παρε αυτη.
δεν τσεπωνει τιποτα ,ουτε μεροκαματο δεν βγαζει ο ανθρωπος
 

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
μην ασχολεισαι με την αναλυση.. τα 650 που ειπε ειναι πολυ πολυ καλη τιμη, παρε αυτη.
δεν τσεπωνει τιποτα ,ουτε μεροκαματο δεν βγαζει ο ανθρωπος
Και αν ζητήσει και αλλά για λάδωμα ;
Το ρωτάω αυτό γιατί μετά αν ζητήσει θα βγω φουλ εκτός μπατζετ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Και αν ζητήσει και αλλά για λάδωμα ;
Το ρωτάω αυτό γιατί μετά αν ζητήσει θα βγω φουλ εκτός μπατζετ
το βασικο ισμηνη ειναι να σε φροντισει και να νιωσεις σιγουρια,
οι εξετασεις ειναι αλλο θεμα , δεν μαθαινεις αυτοκινητο εκει. ψυχοφθορα διαδικασια ειναι.
ε αν οι εξεταστες εκει εχουν αναγκες τι να κανουμε θα τα δωσεις ( 200) . Ξερεις το λαδι ειναι ανεξαρτητο των ικανοτητων σου.
εγω σταθηκα τυχερος . Ο εξεταστης ειθελε να παει στην παρανομη σχεση του και με εκανε εξεταση ξεπετα. Να σκεφτεις μισο παρκαρισμα εκανα.
 

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
το βασικο ισμηνη ειναι να σε φροντισει και να νιωσεις σιγουρια,
οι εξετασεις ειναι αλλο θεμα , δεν μαθαινεις αυτοκινητο εκει. ψυχοφθορα διαδικασια ειναι.
ε αν οι εξεταστες εκει εχουν αναγκες τι να κανουμε θα τα δωσεις ( 200) . Ξερεις το λαδι ειναι ανεξαρτητο των ικανοτητων σου.
εγω σταθηκα τυχερος . Ο εξεταστης ειθελε να παει στην παρανομη σχεση του και με εκανε εξεταση ξεπετα. Να σκεφτεις μισο παρκαρισμα εκανα.
Α τέλεια
Τώρα που ρίχνω ένα ακόμα ψάξιμο βλέπω και σε άλλες σχολές αλλά πως θα ξέρω ότι θα νιώσω σίγουρα με τον δάσκαλο ;
Επίσης δεν ξέρω αλλά παίζετε στα Γιάννενα λάδωμα ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Α τέλεια
Τώρα που ρίχνω ένα ακόμα ψάξιμο βλέπω και σε άλλες σχολές αλλά πως θα ξέρω ότι θα νιώσω σίγουρα με τον δάσκαλο ;
Επίσης δεν ξέρω αλλά παίζετε στα Γιάννενα λάδωμα ;
ε που να ξερεις .. μονο απο προηγουμενους και απο φημη.
ειναι μεγαλο ατου να εχει υπομονη ο δασκαλος γιατι ο μαθητης ..ολοι οι μαθητες ειναι αγχωμενοι και κανουν χαζα λαθει.
να ξερεις η οδηγηση ειναι αυτοπεποιθηση τιποτα αλλο. ποιος θα στην τονωσει?
Εγω επεσα σε καλους. PR του μπαμπα. Η αντριανα εκει με ελιωσε στα θεωρητηικα και εγω ακου να δεις με την 3η τα περασα.
Το λαδι ειναι δημοφιλες πανελληνιως , τωρα στα γιαννενα δεν ξερω... αλλα μαλλον. Οι δασκαλοι ξερουν
 

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ε που να ξερεις .. μονο απο προηγουμενους και απο φημη.
ειναι μεγαλο ατου να εχει υπομονη ο δασκαλος γιατι ο μαθητης ..ολοι οι μαθητες ειναι αγχωμενοι και κανουν χαζα λαθει.
να ξερεις η οδηγηση ειναι αυτοπεποιθηση τιποτα αλλο. ποιος θα στην τονωσει?
Εγω επεσα σε καλους. PR του μπαμπα. Η αντριανα εκει με ελιωσε στα θεωρητηικα και εγω ακου να δεις με την 3η τα περασα.
Το λαδι ειναι δημοφιλες πανελληνιως , τωρα στα γιαννενα δεν ξερω... αλλα μαλλον. Οι δασκαλοι ξερουν
Ευχαριστω !
Λέω να πάρω και αλλά τηλέφωνα να δω πως θα πάει
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Πάντως όσον αφορά το λαδωμα δεν ξέρω για Γιάννενα αλλα κάποιες σχολές οδηγών στην Αθήνα που είναι πιο ακριβές το έχουν μέσα στην τιμή στάνταρ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

Panos_02

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Panos_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Τσοτίλι (Κοζάνη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
650 δεν το λές και τοσο καλή τιμή, μετρια θα έλεγα περισσότερο. Προσεξε αυτους που λένε 500 αν έχουν μέσα τα παράβολα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top