Δίδακτρα ιδιωτικών κολλεγίων

Aurora Ambrosia

Νεοφερμένος

Η Aurora Ambrosia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Με ενδιαφερει να σπουδασω παιδαγωγικα (συγκεκριμενα προσχολικη αγωγη) σε ιδιωτικο κολλεγιο ομως κανενα δεν γραφει ποιο ειναι το υψος των διδακτρων. Ξερει κανενας ποσο κοστιζουν τα διδακτρα για τα κολλεγια:

- Mediterranean college
- Aegean college
- Μητροπολιτικο κολλεγιο
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Εγώ ξέρω πως γνωστή καρτοκινητή δίνει στο ντιλς φορ γιου -50% στο Μεντιτεράνιαν. Κάνε ό,τι θες με αυτή την πληροφορία 😁
 

!georgitsa!

Νεοφερμένος

Η !georgitsa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Με ενδιαφερει να σπουδασω παιδαγωγικα (συγκεκριμενα προσχολικη αγωγη) σε ιδιωτικο κολλεγιο ομως κανενα δεν γραφει ποιο ειναι το υψος των διδακτρων. Ξερει κανενας ποσο κοστιζουν τα διδακτρα για τα κολλεγια:

- Mediterranean college
- Aegean college
- Μητροπολιτικο κολλεγιο
Δεν ξέρω πόσα, άλλα ξέρω ότι είναι πάρα πολλά.
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Yπολογισε 6000 το χρονο.Τα χρηματα αυτα θα τα εδινες ετσι κι αλλιως αν πηγαινες να σπουδασεις σε μια επαρχιακη πολη.Το θεμα ειναι ομως οτι θα επερνες και αναγνωρισμενο πτυχιο.Τα κολεγια ολο αναγνωριζονται και ποτε δεν αναγνωριζονται.Μακρια!!
 

Panos_02

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Panos_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Τσοτίλι (Κοζάνη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Εγώ ξέρω πως γνωστή καρτοκινητή δίνει στο ντιλς φορ γιου -50% στο Μεντιτεράνιαν. Κάνε ό,τι θες με αυτή την πληροφορία 😁
Λογικά η ιδία εταιρεία καρτοκινητής μας λέει και τα δίδακτρα:

Η έκπτωση εφαρμόζεται στο αρχικό κόστος ετήσιων διδάκτρων που ανέρχονται από 3.570 € έως 6.500 €. Η προσφορά ισχύει για τις εγγραφές στα νέα τμήματα Σεπτεμβρίου.

Τα οποία ειναί αρκετα απ' οτι βλέπω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top