Δίδακτρα ΙΕΚ

DimitraA.

Νεοφερμένος

Η DimitraA. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε πόσα χρήματα είναι τα διδακτρα ανά έτος σε ένα ΙΕΚ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.

DimitraA.

Νεοφερμένος

Η DimitraA. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
ποικίλουν .... συνηθως 3000+
υπαρχουν και ακριβότερα πχ μαγειρικη ζαχαροπλαστικη le monde 4000+
Εγώ θέλω να πάω στο ΙΕΚ Δέλτα 360 για να γίνω βοηθός βρεφονηπιοκομου... Ίσως κάποιος να έχει παει εκεί και να ξέρει τιμή...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Εγώ θέλω να πάω στο ΙΕΚ Δέλτα 360 για να γίνω βοηθός βρεφονηπιοκομου... Ίσως κάποιος να έχει παει εκεί και να ξέρει τιμή...
νομιζω τα δελτα ειναι πιο φθηνα απο 3000 το χρονο.
ιδία πειρα δεν εχω και δεν προβλεπεται
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Γιατι να μην πάτε στα δημόσια ιεκ που είναι δωρεάν?
 

DimitraA.

Νεοφερμένος

Η DimitraA. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Γιατι να μην πάτε στα δημόσια ιεκ που είναι δωρεάν?
Δυστυχώς στο δημοσιο δεν έχει καμία ειδικότητα που να μου αρέσει...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στο ακμή που είχα ρωτήσει 1200 το χρόνο
Σε ευχαριστώ πολυ για την βοηθεια:prettyplz:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δυστυχώς στο δημοσιο δεν έχει καμία ειδικότητα που να μου αρέσει...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Σε ευχαριστώ πολυ για την βοηθεια:prettyplz:
Τίποτα καλή μου ... Ίδιες ειδικότητες δεν είναι σε ιδιωτικά κ δημόσια ?
 

DimitraA.

Νεοφερμένος

Η DimitraA. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Τίποτα καλή μου ... Ίδιες ειδικότητες δεν είναι σε ιδιωτικά κ δημόσια ?
Ναι αλλά είναι και θέμα τυχης τι θα σου τυχει... Στην περιοχη μου για παραδειγμα το ΔΙΕΚ δεν έχει την ειδικότητα που θελω... Αλλά υποθέτω θα υπάρχει σε κάποιο άλλο δημόσιο το οποίο θα είναι μακριά από τον τόπο κατοικίας μου...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ναι αλλά είναι και θέμα τυχης τι θα σου τυχει... Στην περιοχη μου για παραδειγμα το ΔΙΕΚ δεν έχει την ειδικότητα που θελω... Αλλά υποθέτω θα υπάρχει σε κάποιο άλλο δημόσιο το οποίο θα είναι μακριά από τον τόπο κατοικίας μου...
Αν είσαι Αθήνα και να μην έχει στην περιοχή σου θα έχει σε κάποια κοντινή . Και να μην είσαι πάλι μπορεί να ισχύει το ίδιο ... Ψάξε σε κοντινά .


Νωρίς δεν είναι όμως για να το ψάχνεις ? Είσαι τόσο σίγουρη ότι δεν θα περάσεις ?
Κι ας μην κάνεις φροντιστήριο πας σχολείο προσπάθησε το μην το αφήνεις εντελώς ...
 
Top