Δέσμες : Βάσεις και θέματα

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τις βάσεις εισαγωγής με το σύστημα των δεσμών; Με ενδιαφέρει κυρίως το διάστημα 1990-2001.

Επίσης ψάχνω να βρω θέματα γενικών εξετάσεων για όλες δέσμες που να μπορώ να τα κατεβάσω εκτός από μαθηματικά 1ης και 4ης δέσμης.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Εκανα ενα μικρο search στο google "βασεις δεσμες" πχ για το 2000 και μου εβγαλε ενα site μονο με του 2000 ομως. Νομιζω με λιγακι ψαξιμο θα μπορεσεις να τα βρεις σιγα σιγα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τις βάσεις εισαγωγής με το σύστημα των δεσμών; Με ενδιαφέρει κυρίως το διάστημα 1990-2001.

Επίσης ψάχνω να βρω θέματα γενικών εξετάσεων για όλες δέσμες που να μπορώ να τα κατεβάσω εκτός από μαθηματικά 1ης και 4ης δέσμης.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Ως πάλιουρας έχω τις βάσεις με τις Δέσμες των ετών 1991-2001. Ακόμα και τις δύο διαφορετικές του 1996 (ω ναι, έχει γίνει και αυτό)!
Τα αρχεία word όμως είναι μερικά ΜΒ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω καπου ειχα πετυχει τις βασεις του '93 (παιζει να ηταν κι εδω) και τα θεματα μαθηματικων Α' και Δ' Δεσμης. Εχω ριξει πολυ ψαξιμο στο Google αλλα δεν εχω βρει κατι αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Εγω καπου ειχα πετυχει τις βασεις του '93 (παιζει να ηταν κι εδω) και τα θεματα μαθηματικων Α' και Δ' Δεσμης. Εχω ριξει πολυ ψαξιμο στο Google αλλα δεν εχω βρει κατι αλλο...

Όντως παίζει στο ischool, γιατί τις είχα φορτώσει hool πριν από αρκετό στο thread που περιέγραφα συνοπτικά το σύστημα των Δεσμών.

Με μία μικρή αναζήτηση... το βρήκα και το παραθέτω και εδώ: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=41287
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top