Δέμα σε εταιρία courier

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Ααα ωραία εριφυλη,καλες δουλειές κιολας, δεν σου εχω ευχηθεί


Μετα εγω πετάω πατάτες @γιαννης_00,δεν το συνεχίζω μην ανησυχείς 😂
Αμαρτια μη εξωμολογουμενη ουκ εστιν αμαρτια.
Οτι ειπα το σβησανε.
Εσυ Πακ οτι και να κανεις απολυση δεν παιρνεις.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,363 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.
Με τέτοια προσόντα ποιος θα τολμαγε να με χάσει;
Καλα πράττεις αφεντικό
και ξέρετε πόσο περίπου κοστίζουν τα μεταφορικά με ΕΛΤΑ ταχυδρομείο? τα πληρώνω εγώ ή ο παραλήπτης? γιατί κάπου διάβασα ότι τα προπληρώνω εγώ και αν θέλω τα χρεώνω στον παραλήπτη στην αντικαταβολή
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,363 μηνύματα.
και ξέρετε πόσο περίπου κοστίζουν τα μεταφορικά με ΕΛΤΑ ταχυδρομείο? τα πληρώνω εγώ ή ο παραλήπτης? γιατί κάπου διάβασα ότι τα προπληρώνω εγώ και αν θέλω τα χρεώνω στον παραλήπτη στην αντικαταβολή
@γιαννης_00 παντογνωστη για απαντα στην κοπέλα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
και ξέρετε πόσο περίπου κοστίζουν τα μεταφορικά με ΕΛΤΑ ταχυδρομείο? τα πληρώνω εγώ ή ο παραλήπτης? γιατί κάπου διάβασα ότι τα προπληρώνω εγώ και αν θέλω τα χρεώνω στον παραλήπτη στην αντικαταβολή
3 ευρω το ενα κιλο , 3,5 τα δυο κιλα συν
4 Ευρω η αντικαταβολη
@γιαννης_00 παντογνωστη για απαντα στην κοπέλα
ε απαντησα η εριφυλη ειναι φιλη μου
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,363 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,363 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
δηλαδή για να στείλω εγώ ένα ρούχο χρεώνω στον παραλήπτη 7.50 ευρώ? ή τα προπληρώνω εγώ?
δεν εχω δει ποτε αντικαταβολη που να μην ειναι πληρωμενα τα μεταφορικα.
αν δεν παραλαβει ο παραληπτης, τα ελτα απο που θα πληρωθουν?
μαλλον τα πληρωνεις και τα χρεωνεις.
επεισει αν θελεις να του το πανε σπιτι συν 1,5 €
μεζευονται πολλα
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.
δεν εχω δει ποτε αντικαταβολη που να μην ειναι πληρωμενα τα μεταφορικα.
αν δεν παραλαβει ο παραληπτης, τα ελτα απο που θα πληρωθουν?
μαλλον τα πληρωνεις και τα χρεωνεις.
επεισει αν θελεις να του το πανε σπιτι συν 1,5 €
το πακέτο το τυλίγω σπίτι μου ή μου το τυλίγουν αυτοί?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.

Συνημμένα

  • Ell_Tim_Demata_20201111.pdf
    259.7 KB · Εμφανίσεις: 70

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
γιατί πρέπει να τα έχουν τόσο μπερδεμένα χαχαχ... εγώ τα έδινα από κοντά στην Αθήνα τώρα όμως πρέπει να μάθω να τα στέλνω ταχυδρομικώς
Μην βάλεις αντικαταβολή. Και παιδευεσαι και πολλοί κάνουν παραγγελίες για πλάκα άρα δεν παραλαμβάνουν ποτέ τα προϊόντα οπότε εσύ χρεώνεσαι
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.
Μην βάλεις αντικαταβολή. Και παιδευεσαι και πολλοί κάνουν παραγγελίες για πλάκα άρα δεν παραλαμβάνουν ποτέ τα προϊόντα οπότε εσύ χρεώνεσαι

στο σπιτι.
αν θελεις δικη τους συσκευασια τοτε 5,5+4=9 € αντι 7,5
και ξέρετε αν μπορώ να δώσω διεύθυνση παραλήπτη την διεύθυνση της ΕΛΤΑ κούριερ της περιοχής μου? δηλαδή να μη βάλω καθόλου την δική μου διεύθυνση
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
και ξέρετε αν μπορώ να δώσω διεύθυνση παραλήπτη την διεύθυνση της ΕΛΤΑ κούριερ της περιοχής μου? δηλαδή να μη βάλω καθόλου την δική μου διεύθυνση
Νομιζω οχι , θα πρεπει να εχεις ονομα , εκτος και νοικιασεις θυριδα στο ταχυδρομειο.
Αυτη ειναι γνωστη με το ονομα POB (post office box)
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.
Νομιζω οχι , θα πρεπει να εχεις ονομα , εκτος και νοικιασεις θυριδα στο ταχυδρομειο.
Αυτη ειναι γνωστη με το ονομα POB (post office box)
ονοματεπώνυμο θα βάλω, και το κινητό μου αλλά να δώσω διεύθυνση της κούριερ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Top