ΔΕΤ

Stavros o Arkas

Νεοφερμένος

Ο Stavros o Arkas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα! Με ενδιαφέρει το τμήμα της ΔΕΤ αλλά επειδή υπάρχει ένας φόβος από τους γονείς μου γενικά για την Αθήνα και την εγκληματικότητα εκεί (μαλακίες) είμαι μεταξύ του τμήματος ΔΕΤ στην Τρίπολη και στην Πάτρα. Εσείς ποιο από τα 2 θα πρoτιμούσατε και γιατί?
 

angela_k

Νεοφερμένος

Η angela_k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλησπέρα! Με ενδιαφέρει το τμήμα της ΔΕΤ αλλά επειδή υπάρχει ένας φόβος από τους γονείς μου γενικά για την Αθήνα και την εγκληματικότητα εκεί (μαλακίες) είμαι μεταξύ του τμήματος ΔΕΤ στην Τρίπολη και στην Πάτρα. Εσείς ποιο από τα 2 θα πρoτιμούσατε και γιατί?
Δεν έχω πολλές γνώσεις επι του θέματος αλλά θα σου πρότεινα την Πάτρα. Καθαρά από άποψη επιπέδου σχολής (προσωπική μου άποψη δεν έχω κάνει κάποια μεγάλη έρευνα για τη σχολή). Δεν νομίζω να έχει μεγάλη σημασία το ποια πόλη θα επιλέξεις εφόσον έχεις αποκλείσει την Αθήνα. Δεν καταλαβαίνω επίσης αυτό με την εγκληματικότητα που λένε οι γονείς σου. Στη θέση σου θα προσπαθούσα να τους πείσω διότι δεν είναι η πρωτεύουσα ακριβώς όπως παρουσιάζεται.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top