Γ' Λυκείου 2022 - πως μετράμε τις απουσίες;

Anonymo21

Νεοφερμένος

Η Anonymo21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας. Είμαι καινούργια εδώ. Θα ηθελα να ρωτήσω μήπως κάποιος ξέρει. Θα μου πειτε που ζεις; Αλλά ακόμα και η υπεύθυνη του τμήματος δε ξέρει. Δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι γίνεται με τις απουσίες. Σε τι ωφελεί να έχουμε δικαιολογημένες και αδικαιολόγητες απουσίες; Παω γ λυκείου και θέλω να κάτσω να διαβασω. Αλλά δε ξέρω πως ακριβώς να μετρήσω. Μπορεί κάποιος να μου πει λίγο για τις απουσίες; Σας ευχαριστώ…
 

Appolon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Appolon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
114 vrew apoysiaw dikaioysai
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,588 μηνύματα.
Πόσες έχεις αυτή τη στιγμή;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Γεια σας. Είμαι καινούργια εδώ. Θα ηθελα να ρωτήσω μήπως κάποιος ξέρει. Θα μου πειτε που ζεις; Αλλά ακόμα και η υπεύθυνη του τμήματος δε ξέρει. Δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι γίνεται με τις απουσίες. Σε τι ωφελεί να έχουμε δικαιολογημένες και αδικαιολόγητες απουσίες; Παω γ λυκείου και θέλω να κάτσω να διαβασω. Αλλά δε ξέρω πως ακριβώς να μετρήσω. Μπορεί κάποιος να μου πει λίγο για τις απουσίες; Σας ευχαριστώ…
Δεν υπάρχουν πλέον δικαιολογημένες και αδικαιολόγητες. 114 είναι συνολικά . Ρώτα τον υπεύθυνο καθηγητή του τμήματος σου ποσες έχεις.
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν πλέον δικαιολογημένες και αδικαιολόγητες. 114 είναι συνολικά .
Δεν ισχύει πλέον το bonus των 50 επιπλέον που μπορούσες να φτάσεις τις 154;

Πάντως μην ανησυχείτε. Και το όριο αν περάσετε (αλλά όχι υπερβολικά) θα σας χαρίσουνε.


1651679677526.png
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν πλέον δικαιολογημένες απουσίες, υπάρχουν απουσίες που προσμετρώνται και κάποιες που δεν προσμεντρώνται (π.χ. όταν κάποιος είχε covid οι απουσίες μετρούσαν σαν απουσίες από την τάξη αλλά δεν συμπεριλαμβάνονταν στο σύνολο τον απουσιών που είχε) άρα μετράνε μόνο οι απουσίες που προσμετρώνται (δηλαδή κάποιος μπορεί να έχει κάνει τυπικά 120 απουσίες από τις οποίες μπορεί να προσμετρώνται οι 37 άρα έχει κάνει 37 απουσίες)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top