Γ' Λυκείου: Τι αλλάζει στη ζωή μου;

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Ελα τελειωνετε και εσεις:clapup: .... Αντε οι επομενοι:eek::eek::P
Παντως, πιστευω οτι το αγχος για τα παιδια της β λυκειου ερχεται οταν ανακοινωθουν οι βαθμοι των παιδιων της προηγουμενης χρονιας..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μη σου απο τωρα...:/:
Στο σχολειο με τους καθηγητες συνεχεια για σχολες και μορια μιλαμε, πώς να μην αγχωθουμε τα καημενα...:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
xaxaxax!!!!!!!!!!!!τεσσερις μερουλες μεινανε βρε!!!


γουσταρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Παιδιά ξέρω προσωπικά άτομο που εβγαλε στο 3ο πεδιο 19.803 μόρια και ήταν ΚΑΘΕ Σάββατο έξω το βραδυ μεχρι πρωινές ώρες και μια φορά την εβδομάδα για καφέ..Δηλαδή,τι να πω;;;;;; Και την ύλη της την είχε βγαλει μετα την πενθήμερη...Δηλαδη αναρωτιεμαι πως ειναι δυνατον;;;;;;

Φυσικά. Χρειάζεται ισορροπία πάντα για να αποδίδεις. Μη νομίζεις ότι με 15 ώρες την ήμερα θα γράψεις. Το πιο πιθανό είναι ότι θα εξουθενωθείς. Θέλει οργάνωση, συστηματικό διάβασμα και ξεκούραση.

Κι εγώ κάθε Σάββατο έξω ήμουν που μεθούσα από τις μπύρες, 5ήμερη πήγα, κοπάνες για Left 4 Dead έκανα και πέρασα την καλύτερη σχολική χρονιά του Λυκείου. (Σε ποιον αναφέρεσαι με τα 19803; Κι εγώ από Λάρισα είμαι.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ολη τη χρονια ειμαι απιστευτα χαλαρη, αγχος με επιανε μονο με τα διαγωνισματα του σχολειου (????) και σπανια. :P
Χτες που ελαβα μια τεραστια δοση αυτοπεποιθησης (ειρωνικο) απο αυτον που μου κανει εκθεση, με επιασε κριση πανικου και το βραδυ δεν μπορουσα να κοιμηθω. Οσο αγχος δεν ειχα ολη τη χρονια, μου βγηκε μεσα σε ελαχιστα λεπτα.
Σημερα παλι κουλ ευτυχως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λευτέρης

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Φοβερό το κειμενάκι στο πρώτο ποστ!

Λοιπόν, κατά τα άλλα πέρασα όλη τη δευτέρα διαβάζοντας πολύ λιγότερο από όσο είχα σκοπό. Δεν έχω παρ' όλα αυτά κανένα κενό, με εξαίρεση τα τελευταία κεφάλαια της Φυσικής Κατεύθυνσης που απλά δεν την άνοιγα μετά το Πάσχα.
Αυτό που με προβληματίζει είναι που δεν αγχώνομαι για τις πανελλήνιες του χρόνου! Προσπαθώ να κάνω τα πάντα, να γεμίζω το 24ωρο και παρ' όλα αυτά παραμένω χαλαρός, και αυτό μπορεί να γυρίσει μπούμερανγκ όσο καλό και αν ακούγεται τώρα.
Λένε αρκετοί ότι το καλοκαίρι πριν την τρίτη είναι ουσιαστικά σαν να έχεις κανονικά σχολείο... δεν το πιστεύω αυτό, θα κάνω φροντιστήρια κτλ αλλά και πολύς κόσμος που ξέρω πέρασε τα ίδια και όλο το καλοκαίρι αυτό το διασκέδασε... Με εξαίρεση τις πρωινές ώρες που είναι τα φροντιστήρια και κάνα δυο(τρεις; άντε τρεις) ώρες για διάβασμα, η υπόλοιπη μέρα είναι ελεύθερη, μακάρι να περνούσε έτσι και η κανονική χρονιά.
Από Σεπτέμβρη θέλω να στρωθώ κανονικά όμως, να τσεκάρω ότι κενά μπορεί να μου άφησε το καλοκαίρι, να τα καλύψω από νωρίς, μέχρι Χριστούγεννα να έχω βγάλει την ύλη και από κει και πέρα ασκήσεις, πολλές ασκήσεις από όλη την ύλη και όχι από τα τελευταία κεφάλαια κάθε φοράς.

Καλή επιτυχία σε όσους δίνουν φέτος, και καλή προετοιμασία στους υπόλοιπους..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Τι αλλάζει? Απλά γεμίζει...πρωί-σχολείο "πρώτες ώρες σοβαρά κατεύθυνση και μετά η ώρα του παιδιού", μετά "καμία ώρα ύπνος για να στανιάρουμε λίγο" (τι να κάνω..είμαι και night owl), στη συνέχεια "μάθημα", έπειτα "πάλι σπίτι βραδινό και τηλεόραση (κανένα next top model ή καμιά παταγωνία)" και τέλος "διάβασμα μέχρι τις 3 (μέσο όρο)"...

ΥΓ: Λυσμονώ ήδη την περσινή χρονιά...(Αν δν είχα την κωλοέκθεση για την οποία αγχωνόμουν από την α' λυκείου θα την χαρακτήριζα ως ιδανική)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχαλης Κα

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
ρε παιδια πολυ αισιοδοξες απαντησεις εχω δει μεχρι τωρα,εγω τα βλεπω απο αλλη οπτικη γωνια.λοιπον για πρωτη φορα ο νεος αντιμετωπιζει μια πολυ σημαντικη κατασταση,εγω προσωπικα οταν εδινα,για πρωτη φορα προσπαθησα τοσο πολυ για κατι στη ζωη μου.μιλαμε για πολυ διαβασμα δεν υπαρχει χρονος για τιποτα αλλο,για να τα καταφερεται θα ιδρωσει ο κωλος σας,οι μαγκες στις πανελληνιες δεν περνανε!!! δεν διαβαζεις δε γραφεις οσο ευκολα θεματα και αν πεσουν.και αν πεσουν δηλαδη θα γραψουν ολοι,σημασια εχει πως γραφουν οι υπολοιποι.οι μερες σας θα ειναι γεματες,θα πρεπει να αξιοποιησετε και την καθε ωρα αλλα παντα οχι ακρωτητες,συστηματικο μεθοδικο διαβασμα,ετσι θα ειστε πιο αποτελεσματικοι!!! παντως η γενικη ιδεα ειναι,πολυ διαβασμα,κουραση,αγχος,καμια σχεση με αυτο που ειχατε συνηθισει μεχρι τωρα,δε θελω να πανικοβαλω τους υποψηφιους αλλα δεν ειναι παιχνιδι θελει σοβαροτητα για να τα καταφερεις.(και μαλλον θα αναρωτιεστε ποσο εβγαλα,18300 εβγαλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Δεν είναι το παν το άγχος...... ΠΡΕΠΕΙ να υπάρχει χρόνος έστω και για μία βόλτα την εβδομάδα.. Σίγουρα όλα πρέπει να είναι με μέτρο.. Σίγουρα είναι μια πολύ περίπλοκη κατάσταση η Γ' Λυκείου και οι πανελλήνιες.. Με το άγχος όμως δεν καταφέρνεις τίποτα... Πρέπει απλά να προσέχετε την διατροφή σας, τον ύπνο σας, ΘΥΣΙΕΣ πολλές.. Αλλά και λίγος χρόνος για εσάς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ρε παιδια πολυ αισιοδοξες απαντησεις εχω δει μεχρι τωρα,εγω τα βλεπω απο αλλη οπτικη γωνια.λοιπον για πρωτη φορα ο νεος αντιμετωπιζει μια πολυ σημαντικη κατασταση,εγω προσωπικα οταν εδινα,για πρωτη φορα προσπαθησα τοσο πολυ για κατι στη ζωη μου.μιλαμε για πολυ διαβασμα δεν υπαρχει χρονος για τιποτα αλλο,για να τα καταφερεται θα ιδρωσει ο κωλος σας,οι μαγκες στις πανελληνιες δεν περνανε!!! δεν διαβαζεις δε γραφεις οσο ευκολα θεματα και αν πεσουν.και αν πεσουν δηλαδη θα γραψουν ολοι,σημασια εχει πως γραφουν οι υπολοιποι.οι μερες σας θα ειναι γεματες,θα πρεπει να αξιοποιησετε και την καθε ωρα αλλα παντα οχι ακρωτητες,συστηματικο μεθοδικο διαβασμα,ετσι θα ειστε πιο αποτελεσματικοι!!! παντως η γενικη ιδεα ειναι,πολυ διαβασμα,κουραση,αγχος,καμια σχεση με αυτο που ειχατε συνηθισει μεχρι τωρα,δε θελω να πανικοβαλω τους υποψηφιους αλλα δεν ειναι παιχνιδι θελει σοβαροτητα για να τα καταφερεις.(και μαλλον θα αναρωτιεστε ποσο εβγαλα,18300 εβγαλα)
εγώ πάντως που έβγαλα περίπου 1200 μόρια παραπάνω από εσένα (σε πάτησα χαλαρά :P) τα έβλεπα πιο χαλαρά τα πράγματα...οκ, προφανώς το σημαντικότερο σ' αυτή τη χρονιά είναι το διάβασμα αλλά μην τρελενόμαστε κιόλας...Και βεβαίως μη φαντάζεστε πως ο "ξύστης" θα πει στη γ' λυκείου "τέρμα οι μλκίες, θα βγάλω 18κ +" και θα τα καταφέρει...Αντιθέτως, τα παιδιά που έχουν συνηθίσει να αφιερώνουν χρόνο στο διάβασμα δν θα δυσκολευτούν να προσαρμοστούν στις "νέές" συνθήκες των πανελληνίων...Όταν έχεις αυτογνωσία και νιώθεις ασφαλής, είσαι δύο φορές ασφαλής...Δν μπορείς να διαβάσεις από τη νύστα? Κοιμάσαι...Είναι 12 η ώρα και έχεις μαθητικές υποχρεώσεις? Τις εκπληρώνεις....Να εύχεσαι αυτά τα 2 να μη συμβαίνουν ταυτόχρονα γτ τότε μάλλον υπερτερεί η 2η απάντηση :whistle:

ΥΓ: και κάτι τελευταίο...για να απολαύσετε τη χρονιά πρέπει να γίνετε "φίλοι" με τα μαθήματά σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχαλης Κα

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
εγώ πάντως που έβγαλα περίπου 1200 μόρια παραπάνω από εσένα (σε πάτησα χαλαρά :P) τα έβλεπα πιο χαλαρά τα πράγματα...οκ, προφανώς το σημαντικότερο σ' αυτή τη χρονιά είναι το διάβασμα αλλά μην τρελενόμαστε κιόλας...Και βεβαίως μη φαντάζεστε πως ο "ξύστης" θα πει στη γ' λυκείου "τέρμα οι μλκίες, θα βγάλω 18κ +" και θα τα καταφέρει...Αντιθέτως, τα παιδιά που έχουν συνηθίσει να αφιερώνουν χρόνο στο διάβασμα δν θα δυσκολευτούν να προσαρμοστούν στις "νέές" συνθήκες των πανελληνίων...Όταν έχεις αυτογνωσία και νιώθεις ασφαλής, είσαι δύο φορές ασφαλής...Δν μπορείς να διαβάσεις από τη νύστα? Κοιμάσαι...Είναι 12 η ώρα και έχεις μαθητικές υποχρεώσεις? Τις εκπληρώνεις....Να εύχεσαι αυτά τα 2 να μη συμβαίνουν ταυτόχρονα γτ τότε μάλλον υπερτερεί η 2η απάντηση :whistle:

ΥΓ: και κάτι τελευταίο...για να απολαύσετε τη χρονιά πρέπει να γίνετε "φίλοι" με τα μαθήματά σας
εμενα συνηθως μου συνεβεναν και τα 2,ατυχια!!!!!!!!! αν εβγαλες οντως 19500 μαγκια σου! παρολαυτα μην τους το παρουσιαζεις οκ χαλαρα θα διαβασετε θα σκισετε γιατι ο κανονας λεει θα σκιστειτε για να σκισετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
εμενα συνηθως μου συνεβεναν και τα 2,ατυχια!!!!!!!!! αν εβγαλες οντως 19500 μαγκια σου! παρολαυτα μην τους το παρουσιαζεις οκ χαλαρα θα διαβασετε θα σκισετε γιατι ο κανονας λεει θα σκιστειτε για να σκισετε.

Μην την ψάχνεις.Ο akiros είναι από τους μαθητές αυτούς που όταν τους ρώτησε η δημοσιογράφος πώς τα κατάφερε είπε : "Διάβαζα μισή ώρα και την υπόλοιπη μέρα ήμουν έξω για καφέ και δεν κουράστηκα καθόλου!Όλα είναι θέμα προγράμματος :pfff:"
Ενώ στην πραγματικότητα,σηκώνονταν από την καρέκλα μόνο για να πάνε wc!Μην την ψάχνεις λοιπόν ;)
Α!Και 18.300 είναι πολύ καλά!Εγώ 18.835 (με την 2η ).Εντάξει,δεν είναι και το 19.500 του akirou,αλλά νομίζω έστω με σκιφτό κεφάλι μπορώ να κυκλοφορήσω στην κοινωνία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ πραγματικά ανυπομονώ για αυτή τη χρονιά. Το έχω δει σαν στοίχημα με τον εαυτό μου. Θέλω να γράψω τέλεια!!!!!!!!!
Κάποιες φορές μπορεί να αγχωθώ, αλλά δεν θα το αφήσω να με πάρει και από κάτω. Άλλωστε, διαβάζεις, γράφεις, έτσι είναι τα πράγματα!!!
Όλοι οι υπόλοιποι που βγάζουν μεγάλους βαθμούς τι παραπάνω έχουν από εμένα??
Να είναι καλά η μαμάκα μου, έχω ένα αξιοπρεπέστατο μυαλό που φτάνει και περισεύει για πανελλήνιες...
Είναι θέμα προτεραιοτήτων.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Εγώ πραγματικά ανυπομονώ για αυτή τη χρονιά. Το έχω δει σαν στοίχημα με τον εαυτό μου. Θέλω να γράψω τέλεια!!!!!!!!!
Κάποιες φορές μπορεί να αγχωθώ, αλλά δεν θα το αφήσω να με πάρει και από κάτω. Άλλωστε, διαβάζεις, γράφεις, έτσι είναι τα πράγματα!!!
Όλοι οι υπόλοιποι που βγάζουν μεγάλους βαθμούς τι παραπάνω έχουν από εμένα??
Να είναι καλά η μαμάκα μου, έχω ένα αξιοπρεπέστατο μυαλό που φτάνει και περισεύει για πανελλήνιες...
Είναι θέμα προτεραιοτήτων.:D

Μπράβο που το σκέφτεσαι έτσι αν και το διαβάζεις <=> γράφεις δεν είναι αντικειμενικό.Δυστυχώς με το συγκεκριμένο σύστημα παίζονται πολλά!Παρόλα αυτά,να διαβάζεις,όχι μόνο για να γράψεις αλλά και επειδή γουστάρεις να μάθεις (γενικά μιλάω,όχι ότι εσύ δεν σκέφτεσαι έτσι) και επειδή έχεις στόχο και όνειρα και θα πάνε όλα όπως πρέπει!Βέβαια με τη στήριξη των δικών σου,θα έχεις ένα επιπλέον συν!Χαιρετίσματα στη μαμά! :D
Που θα ήθελες να περάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,974 μηνύματα.
Μην την ψάχνεις.Ο akiros είναι από τους μαθητές αυτούς που όταν τους ρώτησε η δημοσιογράφος πώς τα κατάφερε είπε : "Διάβαζα μισή ώρα και την υπόλοιπη μέρα ήμουν έξω για καφέ και δεν κουράστηκα καθόλου!Όλα είναι θέμα προγράμματος :pfff:"
Ενώ στην πραγματικότητα,σηκώνονταν από την καρέκλα μόνο για να πάνε wc!Μην την ψάχνεις λοιπόν ;)
Α!Και 18.300 είναι πολύ καλά!Εγώ 18.835 (με την 2η ).Εντάξει,δεν είναι και το 19.500 του akirou,αλλά νομίζω έστω με σκιφτό κεφάλι μπορώ να κυκλοφορήσω στην κοινωνία :D

H μαγκιά είναι μετά στο Πανεπιστήμιο, αν μπορείς να περάσεις μάθημα...διότι πολλοί μπήκαν με 19.500 μόρια, αλλά το πτυχίο το πήραν στα 30 τους ή και ποτέ! :D :clapup: :clapup: Δεν ρωτάει κανένας καθηγητής Πανεπιστημίου πόσα μόρια έβγαλες, ούτε σε αντιμετωπίζουν σαν κάτι ουάου μαθητή.

Btw, καλή επιτυχία στους στόχους σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εγώ πραγματικά ανυπομονώ για αυτή τη χρονιά. Το έχω δει σαν στοίχημα με τον εαυτό μου. Θέλω να γράψω τέλεια!!!!!!!!!
Κάποιες φορές μπορεί να αγχωθώ, αλλά δεν θα το αφήσω να με πάρει και από κάτω. Άλλωστε, διαβάζεις, γράφεις, έτσι είναι τα πράγματα!!!
Όλοι οι υπόλοιποι που βγάζουν μεγάλους βαθμούς τι παραπάνω έχουν από εμένα??
Να είναι καλά η μαμάκα μου, έχω ένα αξιοπρεπέστατο μυαλό που φτάνει και περισεύει για πανελλήνιες...
Είναι θέμα προτεραιοτήτων.:D
Το στοιχημα δεν ειναι με τον εαυτο σου.Εσυ,παρεα με τον εαυτο σου,βαζετε στοιχημα με ολη την υπολοιπη Ελλαδα,με το αγχος,με την κουραση,με την αδυναμια του περιβαλλοντος μερικες φορες να σας καταλαβει,με πολλους παραγοντες.Για αυτο μην τον βλεπεις σαν μια προσπαθεια να ξεπερασεις τον εαυτο σου.Να τον προσεχεις πολυ και να εχεις καλη σχεση μαζι του,ωστε οταν ερθει η ωρα να αποδωσεις.Αλλιως,υπαρχουν φορες που το μυαλο κολλαει,ή ακομη χειροτερα,το μυαλο θελει και το σωμα δεν μπορει.Οταν σου λεει επειγον κοιμησου,θα κοιμασαι,οταν σου λεει φαε,θα τρως.ΝΑ θυμασαι πως οσο κρεμας εσυ τον εαυτο σου,τοσο σε κρεμαει κι εκεινος στο τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
H μαγκιά είναι μετά στο Πανεπιστήμιο, αν μπορείς να περάσεις μάθημα...διότι πολλοί μπήκαν με 19.500 μόρια, αλλά το πτυχίο το πήραν στα 30 τους ή και ποτέ! :D :clapup: :clapup: Δεν ρωτάει κανένας καθηγητής Πανεπιστημίου πόσα μόρια έβγαλες, ούτε σε αντιμετωπίζουν σαν κάτι ουάου μαθητή.

Ναι βέβαια εγώ δεν το καταλαβαίνω αυτό..Θέλω να πω,αφού έστω και με τις πανελλήνιες,απέδειξε ότι ξέρει να διαβάζει και έχει κάποιο πρόγραμμα.Γιατί να μην το έχει και στο πανεπιστήμιο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ναι βέβαια εγώ δεν το καταλαβαίνω αυτό..Θέλω να πω,αφού έστω και με τις πανελλήνιες,απέδειξε ότι ξέρει να διαβάζει και έχει κάποιο πρόγραμμα.Γιατί να μην το έχει και στο πανεπιστήμιο :hmm:
κανεις λαθος.Το εχω ζησει στη σχολη αυτο,και το βλεπω και στο ετος μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
κανεις λαθος.Το εχω ζησει στη σχολη αυτο,και το βλεπω και στο ετος μου.

Όπως γνωρίζεις δεν έχω μπει ακόμα στη σχολή γι'αυτό και η ερώτηση η οποία συγγνώμη κιόλας αλλά δεν απαντήθηκε με το παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
εμενα συνηθως μου συνεβεναν και τα 2,ατυχια!!!!!!!!! αν εβγαλες οντως 19500 μαγκια σου! παρολαυτα μην τους το παρουσιαζεις οκ χαλαρα θα διαβασετε θα σκισετε γιατι ο κανονας λεει θα σκιστειτε για να σκισετε.

ρε φίλε τι πάει να πει θα σκιστείτε? θα διαβάσετε πολύ καλά ώστε να μην έχετε κενά και θα βγάλετε πάνω από 19κ...αυτό είναι δύσκολο δν είναι όμως και σκίσιμο...και να θυμάσαι πως εδώ μέσα δν απευθύνεσαι σε μαθητές που ανοίγουν το βιβλίο μόνο για να παίξουν κρεμάλα...

ΥΓ: Κωνσταντίνα, δν θα μπω στον κόπο καν να σου απαντήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top