Γ' Λυκείου: Τι αλλάζει στη ζωή μου;

telis80

Νεοφερμένος

Ο telis80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Και γω το ίδιο παθαίνω...μεταλάς άνθρωπος είμαι τι να κάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν έχω συναντήσει πάντως κάποιον που μπορεί να διαβάσει με μουσική, όποιο κι αν είναι το genre. Και ακούγεται λογικό, τουλάχιστον, να μην υπάρχουν αρκετοί απ' τη στιγμή που θα ακούς μουσική που σου αρέσει. Και τα δύο θέλουν συγκέντρωση, αλλιώς δεν καταλαβαίνεις.

Εδώ games παίζεις με μουσική και χάνεις αν πηγαίνεις μαζί, τώρα να παραγωγίζεις και ταυτόχρονα κομματάκι δύσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Δεν έχω συναντήσει πάντως κάποιον που μπορεί να διαβάσει με μουσική, όποιο κι αν είναι το genre. Και ακούγεται λογικό, τουλάχιστον, να μην υπάρχουν αρκετοί απ' τη στιγμή που θα ακούς μουσική που σου αρέσει. Και τα δύο θέλουν συγκέντρωση, αλλιώς δεν καταλαβαίνεις.

Εδώ games παίζεις με μουσική και χάνεις αν πηγαίνεις μαζί, τώρα να παραγωγίζεις και ταυτόχρονα κομματάκι δύσκολο.
Εγω στις ασκησεις, την παλευα με μουσικη..Και ειδικα αν με πωρωνε η μουσικη..;)
Στο αοδε, με τιποτα ομως!.. Παρολα αυτα, ειχα γνωρισει ατομα που μπορουσαν να διαβασουν μια χαρα και τα δυο με μουσικη..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Παιδια εγω διαβαζω συνεχεια με μουσικη! Ειδικα τις ασκησεις των μαθηματικων, δεν μπορω να τις λυσω χωρις μουσικη! Μονο βιολογια διαβαζω με ησυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silflou

Νεοφερμένος

Ο silflou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Όλα αλλάζουνε.Θυμάμαι χαρακτηριστικά ο καθηγητής μου στα μαθηματικά με έλεγε αυτή την χρονιά θα είστε σαν μοναχοί.Κι όντως έτσι την πέρασα την κ***χρονιά.Τουλάχιστον πέρασα εκεί που ήθελα και αυτό έχει μεγαλύτερη σημασία απο όλα....χαλάλι στο διάβασμα που έριξα.Καλή επιτυχία παιδιά και να ξέρετε οτι αν δεν πετυχετε τους στόχους σας δεν έγινε και τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Παιδια εγω διαβαζω συνεχεια με μουσικη! Ειδικα τις ασκησεις των μαθηματικων, δεν μπορω να τις λυσω χωρις μουσικη! Μονο βιολογια διαβαζω με ησυχια!

:eek: Κακό αυτό.Σκέψου τελικά να πας για να δώσεις και να μην μπορείς να σκεφτείς όπως σκεφτόσουν ενώ άκουγες μουσική.Στο λέω επειδή έχω φίλη που έπαθε τα ίδια.Θα σε συμβούλευα να αρχίσεις να το περιορίζεις όσο μπορείς.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ουπς, δεν το ειχα σκεφτει αυτο!
Οποτε μαλλον εχω ενα προβληματακι!

Ααα και συγχαρητηρια για την επιτυχια σου (στις πανελληνιες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lady_olgie

Νεοφερμένος

Η lady_olgie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ουπς, δεν το ειχα σκεφτει αυτο!
Οποτε μαλλον εχω ενα προβληματακι!

ολα μεσα στο μυαλο σου ειναι...θα το συνηθισεις με τν καιρο!αλλα κανε τν αρχη απο τωρα καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εχεις ενα δικιο! Θα το παλεψω! Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_olgie

Νεοφερμένος

Η lady_olgie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ααα συγχρητηρια και απο μενα!κι εγω θελω να μπω νομικη αθηνων!!!καλη φοιτητικη ζωη απο δω και περα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ και εύχομαι καλή δύναμη και επιτυχίες στο τέλος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^MaRiA7^

Νεοφερμένος

Η ^MaRiA7^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδια εγω διαβαζω συνεχεια με μουσικη! Ειδικα τις ασκησεις των μαθηματικων, δεν μπορω να τις λυσω χωρις μουσικη! Μονο βιολογια διαβαζω με ησυχια!
Και εγω το ιδιο ακριβως κανω,αλλα μονο στα μαθηματικα και στην φυσικη :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel!n@

Νεοφερμένος

Η μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Και εγω το ιδιο ακριβως κανω,αλλα μονο στα μαθηματικα και στην φυσικη :whistle:

και γω φυσικη, χημεια, μαθηματικα με μουσικη.. οχι οτι με ενεμπνεε.. απλα βαριομουν :P ομως οντως η βιολογια δεν διαβαζεται με μουσικη με καμια παναγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_olgie

Νεοφερμένος

Η lady_olgie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εγω παλι δεν μπορω με μουσικη!αρχιζω να τραγουδαω αν ξερω τους στιχους ή με πιανει διαθεση για χορο.... μονο γαλλικα θυμαμαι διαβαζα με μουσικη και παλι ακουγοντας γαλλικα τραγουδια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Με μουσική λύνω ασκήσεις μαθηματικών. Και μόνο αυτές που λύνω για δεύτερη φορά για το σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
lady_olgie

Βιτσια ειναι αυτα...
Εγω παντως ακουω μουσικη, τραγουδαω, χορευω λιγακι και ταυτοχρονα λυνω ασκησακια (που λεει και μια φιλολογος στο σχολειο μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_olgie

Νεοφερμένος

Η lady_olgie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
lady_olgie

Βιτσια ειναι αυτα...
Εγω παντως ακουω μουσικη, τραγουδαω, χορευω λιγακι και ταυτοχρονα λυνω ασκησακια (που λεει και μια φιλολογος στο σχολειο μου)

αν τα καταφερνεις μπραβο σου!!αλλα τι θα κανεις στισ πανελληνιες που δεν θα ακους μουσικη;πως θα λυνεις τις ασκησεις....;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μεχρι τοτε...
Σιγα! Χαλαρα! Γιατι διαφορετικα θα τις ελυνα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επιβαλλεται,αν θες να περασεις σε καποια σχολη(καλη σχολη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Η μουσική προσωπικά με χαλαρώνει. Ή μου δίνει και όρεξη για διάβασμα!
Δε καταλαβαίνω γιατί πρέπει να αλλάξει κάτι.
Μόνο καλό διάβασμα θέλει. :spasiklas: :book: :thumbup:

Και βόλτες θα πηγαίνω και για περπάτημα και στα πάρτυ που θα κάνουμε κτλ.:yahoo:
Αν είσαι όλη μέρα σπίτι-σχολείο-φροντιστήριο-ύπνος το μυαλό... Θα βουλώσει! :crazy:
Χρειάζεται μια εκτόνωση πού και πού. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top