[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
σημερα θρησκευτικα εγραφα!!! καλα θριαμβευσα :) φυσικη αυριο... δε ξερω τιποτα! και δε προκειται να διαβασω και τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
αυριο κοινωνιολογια..:/:
6 κεφαλαια!!!! :eek: το πιστευετε? αν ειναι δυνατον! :stunned:

Κοινωνιολογια ειναι ωραια,εξαλλου ορισμενα πραγματα της κοινωνιολογιας ειναι καλο να τα γνωριζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
κοινωνιολογια και εγω αυριο..το θεωρω πολυ περιττη προσπαθεια να κατσω να ανοιξω εστω και μια σελιδα..οποιος θα εχει κανει σκονακι θα με βοηθησει i hope!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
αυριο κοινωνιολογια..:/:
6 κεφαλαια!!!! :eek: το πιστευετε? αν ειναι δυνατον! :stunned:

:hehe: Εμεις εχουμε 6 ερωτησεις 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
:hehe: Εμεις εχουμε 6 ερωτησεις 8)

Οι οποίες είναι;;)
Κατερίνα, είχατε και 2 κείμενα στην Λογοτεχνία. Ποια ήταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εμεις σημερα γραψαμε Φυσικη και η αληθεια ειναι πως συνολικα δεν γραψαμε καλα! Μας εβαλε δυσκολα!
Αυριο αρχαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Από πηγές : Δίκη Νυρεμβέργης & γιατί ο Βενιζέλος δε βοήθησε τους Πόντιους.

Και σε εμας στην ιστορία μπήκε η πηγή γιατί ο Βενιζέλος δε βοήθησε τους πόντιους..:hmm::hmm::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Στην Κοινωνιολογία έχω 5 κεφάλαια. Κιλ μι νάου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Παιδια εγω σημερα εγραφα κοινωνιολογια. Τα εκανα μια αναγνωση σημερα το πρωι ( για πρωτη φορα) και μετα στην ταξη εγινε της πουτανας. Ολοι ανοιχτα βιβλια, δεν ηξερε κανενας τιποτα και τα σκονακια και η ομιλια πηγε συννεφο. Εχουμε γραψει 20 ολοι. Αυριο διαλειμμα, γραφουν Μαθηματικα Γενικης

Ιστορια μας εβαλε σωστο- λαθος ( τα οποια δεν θυμαμαι) αντιστοιχιση (διαφορα απο ολη την υλη), τι ειναι ψυχρος πολεμος, New Deal, Συνθηκη των Σεβρων, πως χαρακτηριστηκε ο Α Π.Π. και γιατι και ποια οπλα χρησιμοποιηθηκαν, και απο πηγες μια για την δραση των κομιτατζηδων και τον Μακεδονικο Αγωνα και μια για το πως μεταφερονταν οι Εβραιοι στο Αουσβιτς και πως τους βασανιζαν οι ναζι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Στην Κοινωνιολογία έχω 5 κεφάλαια. Κιλ μι νάου.

6. Πάμε κόντρα;

Ε μα ήθελε να φανεί δίκαιος και νόμιμος ο κύριος. Γαμώ το ΚΚΕ του,να πούμε. :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
6. Πάμε κόντρα;

Ε μα ήθελε να φανεί δίκαιος και νόμιμος ο κύριος. Γαμώ το ΚΚΕ του,να πούμε. :kill:

Ρε φιλε ναι τι ειναι αυτο το πραγμα, ολοι οι κοινωνιολογοι να ειναι ΚΚΕ??? Μα ολοι???? Κι εμας 6 κεφαλαια μας εβαλε αυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Εμεις στην κοινωνιολογια εχουμε μονο 11 ερωτησεις.:P
Στα Αρχαια απο μεταφραση μας ειπε οτι θα βαλλει το 36 και απο μεταφρασμενο το 35 + 6 ερωτησουλες εισαγωγης.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Οι οποίες είναι;;)
Κατερίνα, είχατε και 2 κείμενα στην Λογοτεχνία. Ποια ήταν;
Τι ειναι κοινωνικοποιηση, παρεες συνομηλικων,κοινωνικος ελεγχος, χαρακτηριστικα βιομηχανικου τομεα, σχολες λειτουργισμου κτλ, και κατι για τα φυλα. Το αλλο ηταν νεοι της σιδωνος
Εμεις στην κοινωνιολογια εχουμε μονο 11 ερωτησεις.:P
Στα Αρχαια απο μεταφραση μας ειπε οτι θα βαλλει το 36 και απο μεταφρασμενο το 35 + 6 ερωτησουλες εισαγωγης.:)
Ενταξει παιδια μην προσπαθειτε αλλο εγω εχω τη μικροτερη υλη:D

Στην Κοινωνιολογία έχω 5 κεφάλαια. Κιλ μι νάου.
6. Πάμε κόντρα;

Ε μα ήθελε να φανεί δίκαιος και νόμιμος ο κύριος. Γαμώ το ΚΚΕ του,να πούμε. :kill:

Καημενα παιδακια :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ρε παιδιά η της ιστορίας μας έδωσε σοσ τίτλους από την ύλη και ξεφύλλιζα μία μία τις σελ από το βιβλίο αλλά μερικά δεν μπορώ να τα βρω. Όσοι τα βρήκατε βοηθήστε
Δόγμα Τρουμαν
Ιερή συμμαχία
ΕΑΜ
Εθνικά και Φιλελεύθερα κινήματα

πλιζ όποιος ξέρει σελίδες γιατί 4 φορές το ξεσκόνισα όλο και δεν τα βρήκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Ιερή συμμαχία σελίδα 9 στο πλαίσιο πάνω.
Εθνικά/Φιλελεύθερα κινήματα σελίδα 13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Κι εγώ κοινωνιολογία αύριο. -.-

Μετά αρχαία (δεν έχω βιβλίο:whistle:) και τέεελοοοος!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntonisR21

Νεοφερμένος

Ο AntonisR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
στα αρχαία παιδιά από εισαγωγή(σελ.10-15) τι είναι σος; γιατί γράφουμε αύριο
και δεν ξέρω τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Κι εγώ κοινωνιολογία αύριο. -.-

Μετά αρχαία (δεν έχω βιβλίο:whistle:) και τέεελοοοος!:D
δηλαδη τελειωνετε την πεμπτη ? Εμεις τελειωνουμε στις 19 :worry: καλα ποσα μαθηματα δινατε την ημερα για να τελειωσετε μεθαυριο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ξεκινήσαμε στις 7 του μήνα και δεν είχαμε κενές ημέρες εκτός από το σ/κ.
Γράψαμε 2 φορές διπλά μαθήματα και τελειώνουμε την πέμπτη με αρχαία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Τυχεροι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top