[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
διαβασα ιστορια :clapup: οχι οτι θυμαμαι κατι αλλα τελος παντων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Εμας μας εβαλλαν τη Σοροκαδα.:D
Καλα θεματα! Και να μην ειχες διαβασει,εγραφες αφου εδιναν τις απαντησεις:P
Αυριο Ιστορια! Θα σκισουμε! Μονο 19 ερωτησεις εχουμε να διαβασουμε.

Κι εσείς κανατε την σοροκάδα; Μακακία κείμενο, μπιαχ!
Ευτυχώς δεν είναι κοινό σε όλα τα τμήματα, οπότε "κάηκε" και δεν θα μας το βάλουν.


εμεις ξεκιναμε αυριο με κοξνωνιολογια και μας εχει βαλει παρα πολλα.....πονταρω μονο στα σκονακια που εκανα!

Κοινωνιολογία μάλλον πρέπει να το έχουν οι κοινωνιολόγοι αυτό με την πολύ ύλη...κι εμάς μας είχε ξεκαθαρίσει από την πρώτη ημέρη πως θέλει τα πάντα παπαγαλία! Δεν φτάνει που είναι ένα σωρό σελίδες, τις θέλει και παπαγαλία. Ούτε σος, ούτε ερωτήσεις, ούτε τίποτα!
Γκρρρρρρ:whistle:!

Καμία πάντως διάθεση για φυσική και δεν με βλέπω ούτε λευκή κόλλα να δίνω αύριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εγω γραφω αοθ,αν ειμαι τυχερος και πεσουν αυτα που εχω κανει σκονακι ,καλα θα γραψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Εγω γραφω αοθ,αν ειμαι τυχερος και πεσουν αυτα που εχω κανει σκονακι ,καλα θα γραψω.

Τι ωραίο μάθημα! Να έλθω να γράψω για σένα και να πας να γράψεις φυσική αντί εμου;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
Αύριο Μαθηματικά γενικής. Θα γελάσουμε... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
Μα τι ΜΠ@ΣΤ@ΡΔΟΙ καθηγητές που υπάρχουν. Ούτε σε αφήνουν να αντιγράψεις. Δεν πάω για 20 ρε φίλε, για ενα 15 πάω στα μαθηματικά γενικής.
Θεωρητική κατεύθυνση ειμαι. Απο μαθηματικά δεν έχω ιδέα. Ισα ίσα κατάφερα και έμαθα τα βασικά να λύσω 1ο και 2ο θέμα.
Δε μπορούν λίγο να κάνουν τα στραβά μάτια; Αυτά τα κόμπλεξ των καθηγητών πως με εκνευρίζουν ώρες ώρες!!!!!!!!!!!!!!!!
Εχεις δώσει πανελλαδικές, σου έχει βγεί η πίστη να διαβάζεις αρχαία και ιστορία. Πρέπει να διαβάσεις και μαθηματικά ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ασε ρε φιλε χθες καλα αντιγραψαμε, σημερα τιποτα, κερβερος ο επιτηρητης ουτε το σκονακι που με τοσο κοπο εγραψα μπορεσα να βγαλω :(Ασε μεγαλη στενοχωρια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
εμάς πάλι το αντίθετο! πάρτυ κάναμε! έδωσα την κόλλα μου σε μία κοπέλα να μου γράψει την μετάφραση:D

μου τα έλεγαν οι μεγαλύτεροι αλλά δεν τους πίστευα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εμας δεν αφηνουν να αντιγραφουμε :( τουλαχιστον στην ιστορια που γραφαμε σημερα η καθηγητρια ειναι πολυ διαλλακτικη :D αφου μας λεει 10-15 σειρουλες στην πηγη ειναι αρκετες... μη κουραζεται να διαβαζει κιολας οπως ειπε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Kαι σε μας ησυχιες!
Ειχαμε εναν καθηγητη που καποια στιγμη που ελειπε η δευτερη εκανε τα στραβα ματια (για πολυ λιγο). Οταν επεστρεψε...
Ουτε σκονακια, ουτε αντιγραφες, ουτε να μιλαμε δεν μας αφηνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Μαθηματικά Γενικής.
Ήλπιζα να μάθω τις αποδείξεις, αλλά πραγματικά... δεν παπαγαλίζεται αν δεν καταλαβαίνεις έστω τι σημαίνουν. Δεν πειράζει, ας πέσει ο μέσος όρος. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ανετη αντιγραφη σημερα.... Ο ενας μας ειπε κιολας αντιγραψτε αλλα μην φωναζεται... Η αλλη προσπαθησε να βαλει ταξη αλλα ματαια :P Παντως και χωρις αντιγραφη επιανες ανετα το 10 και να μην ειχες διαβασει στη βιολογια!
Μακαρι να ειναι ετσι ευκολα και στα αλλα μαθηματα..
Για οσους δεν εχουν δωσει βιολογια να προσεξουν πολυ το AIDS και το HIV, τροφικες αλυσιδες(να ξερουν να φτιαχνουν ειναι γελοιες), και το πρωτο κεφαλαιο με τους μυκητες, πρωτοζωα, βακτηρια γιατι παιζουν για Σ-Λ και επιλογης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εμενα ενας φιλος μου ειπε πως πηγαν και τους ειπανε ελα να ανοιξετε τα βιβλια να τα γραψετε να τελειωνουμε εχουμε και δουλειες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Εμενα ενας φιλος μου ειπε πως πηγαν και τους ειπανε ελα να ανοιξετε τα βιβλια να τα γραψετε να τελειωνουμε εχουμε και δουλειες :P
Αχ μακάρι να έλεγαν το ίδιο κ σε μας αλλά που τέτοια τύχη...Ούτε καν την ύλη δεν ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Μα τι ΜΠ@ΣΤ@ΡΔΟΙ καθηγητές που υπάρχουν. Ούτε σε αφήνουν να αντιγράψεις. Δεν πάω για 20 ρε φίλε, για ενα 15 πάω στα μαθηματικά γενικής.
Θεωρητική κατεύθυνση ειμαι. Απο μαθηματικά δεν έχω ιδέα. Ισα ίσα κατάφερα και έμαθα τα βασικά να λύσω 1ο και 2ο θέμα.
Δε μπορούν λίγο να κάνουν τα στραβά μάτια; Αυτά τα κόμπλεξ των καθηγητών πως με εκνευρίζουν ώρες ώρες!!!!!!!!!!!!!!!!
Εχεις δώσει πανελλαδικές, σου έχει βγεί η πίστη να διαβάζεις αρχαία και ιστορία. Πρέπει να διαβάσεις και μαθηματικά ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

μόνο για το ενιαίο μισθολόγιο ήξεραν να μας πρήζουν κάποιοι τέτοιοι τύποι όλη τη χρονιά...το ίδιο σε μας με την αφύσικη γενικής...πιο αυστηροί επιτηρητές από τις πανελλήνιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Πείτε κανενα σοσ για βιολογια 1ο και 2ο κεφαλαιο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Kαλα,η καθηγητρια μας ειναι πολυ τελεια!:D
Μπαινει μεσα και μας τα ειπε ΟΛΑ. Απο αντιστοιχηση,σωστο-λαθος μεχρι και τις πηγες!:P
Καλο αυτο για οσους δεν ειχαν διαβασει, αν και παλι εγραφες ανετα ενα 14.
Αυριο γραφουμε θρησκευτικα και αγγλικα 10:00-12:00
Ελπιζω να προλαβω να τα γραψω και τα δυο μεσα στο 2ωρο,αν και μας ειπαν πως θα ειναι λιγα και ευκολα.
Απο τα αγγλικα μας ειπε η καθηγητρια μας ποιο κειμενο θα βαλλει και το θεμα της εκθεσης.
Απο τα θρησκευτικα εχουμε ως υλη μονο τα πρωτα 5 μαθηματα και απο αυτα οχι ολα οσα λενε,μας εχουν δωσει ερωτησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
2 μαθηματα σε δυο ωρες;;; Εγω γραφω και τα 8 ενδοσχολικα σε 2 ωρες αν χρειαστει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
παιδια δεν εχουμε λυσαρι στη φυσικη γεν ετσι; :wacko: τι θα γράψουμε; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Θεωρια και κουτσα-στραβα να λυσουμε καμια ασκηση:P
Εμεις γραφουμε τη δευτερα φυσικη.
Με τα μαθηματικα να δω τι θα κανω που δεν ξερω τιποτα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top