[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

momolis

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ούτε ακουστά δεν το έχω! Προφανώς δεν το έχουμε κάνει...
Κοίτα σύμπτωση! Ούτε και εγώ μέχρι σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Εγώ έγραψα αρχαία! Εάν πήρα 10-12 είμαι υπερευχαριστημένος!!!!!

Τι σας έβαλαν; ;


Κοίτα σύμπτωση! Ούτε και εγώ μέχρι σήμερα!

Βλέπεις όμως συμπτώσεις; Παρεμπιπτόντως, κείμενα γενικής όλο κάτι γινόταν και χάναμε ώρες ή τις δανείζαμε σε μαθήματα κατεύθυνσης και έχουμε μόνο 6 κείμενα στις εξετάσεις! Ένα ολόκληρο σχολείο ευνοήθηκε και γλίτωσε ύλη χάρη στο τμήμα μας.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
εμείς έχουμε να κάνουμε κείμενα απ'το Γενάρη και μας έβαλαν 10 κείμενα στις εξετάσεις! -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

infamous

Νεοφερμένος

Η infamous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Τ. Λειβαδίτη, "Καντάτα"
Μ. Αναγνωστάκη, "Θεσσαλονίκη, Μέρες του 1969 μ.Χ."
Αντ. Σαμαράκη, "Το ποτάμι"
Τ. Γκρίτση-Μιλλιέξ "Μια ιστορία της αντίστασης"
Μ. Χάκκα, "Το ψαράκι της γυάλας"
ποιο απο αυτα ειναι σοσ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εμεις γραφουμε θρησκευτικα και εχουμε ενα σωρο υλη.....:/:
πρεπει μεχρι στιγμης να εχω διαβασει το 1/6 της υλης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Τ. Λειβαδίτη, "Καντάτα"
Μ. Αναγνωστάκη, "Θεσσαλονίκη, Μέρες του 1969 μ.Χ."
Αντ. Σαμαράκη, "Το ποτάμι"
Τ. Γκρίτση-Μιλλιέξ "Μια ιστορία της αντίστασης"
Μ. Χάκκα, "Το ψαράκι της γυάλας"
ποιο απο αυτα ειναι σοσ?

Καντάτα.


Να ρωτήσω κάττι άσχετο; Γιατί όλοι έχουμε εντελώς διαφορετικά κείμενα; Δεν υπάρχει μια ύλη απο το υπουργείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εγω αυτη τη στιγμη δε θυμαμαι ουτε ενα κειμενο που εχουμε κανει απο την αρχη της χρονιας...
ή μαθηματικα θα διαβαζα ή φυσικη ή απλα θα χαζευααα συνεχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infamous

Νεοφερμένος

Η infamous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
το καθε σχολειο βαζει οτι θελει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
To ''Θεσσαλονίκη 1900 και κάτι ψιλά''.

1969...αυτό το αφήσαμε στην μέση και είναι εκτός ύλης!!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:


Τ. Λειβαδίτη, "Καντάτα"
Μ. Αναγνωστάκη, "Θεσσαλονίκη, Μέρες του 1969 μ.Χ."
Αντ. Σαμαράκη, "Το ποτάμι"
Τ. Γκρίτση-Μιλλιέξ "Μια ιστορία της αντίστασης"
Μ. Χάκκα, "Το ψαράκι της γυάλας"
ποιο απο αυτα ειναι σοσ?

Τατιάνα Γκρίτση-Μιλλιέξ θα έβαζα στάνταρ! Αγαπημένη μου! Να 'ναι ελαφρύ το χώμα που την σκεπάζει.
Κοίτα, ως σος παίζει ο Λειβαδίτης, μια που μας τον κοπάνησαν στην Λογοτεχνία κατεύθυνσης παράλληλο, άλλως το ψαράκι της γυάλας, ως εύκολο.


Καντάτα.


Να ρωτήσω κάττι άσχετο; Γιατί όλοι έχουμε εντελώς διαφορετικά κείμενα; Δεν υπάρχει μια ύλη απο το υπουργείο;

Γιατί δεν υπάρχει όπως στα πανελλαδικώς εξεταζόμενα συγκεκριμένη ύλη, κάνει ό,τι θέλει κάθε καθηγητής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Τι σας έβαλαν; ;




Βλέπεις όμως συμπτώσεις; Παρεμπιπτόντως, κείμενα γενικής όλο κάτι γινόταν και χάναμε ώρες ή τις δανείζαμε σε μαθήματα κατεύθυνσης και έχουμε μόνο 6 κείμενα στις εξετάσεις! Ένα ολόκληρο σχολείο ευνοήθηκε και γλίτωσε ύλη χάρη στο τμήμα μας.:clapup:
μεγαλε αστο σας περναμε. Εμεις εχουμε μονο 3 κειμενα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infamous

Νεοφερμένος

Η infamous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
το ποταμι δεν παιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
μεγαλε αστο σας περναμε. Εμεις εχουμε μονο 3 κειμενα....

Εμάς 6 μας είπε ο καθηγητής, και βρήκαμε οτι τα κοινά κείμενα με τα άλλα τμήματα είναι 3, οπότε κι εμείς 3 διαβάσαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Στα αρχαία βάζουν ασκήσεις με γραμματική και συντακτικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
μεγαλε αστο σας περναμε. Εμεις εχουμε μονο 3 κειμενα....

:knife::wall::verymad::beating::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::kill::closed::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:



Εμάς 6 μας είπε ο καθηγητής, και βρήκαμε οτι τα κοινά κείμενα με τα άλλα τμήματα είναι 3, οπότε κι εμείς 3 διαβάσαμε

Καλό αυτό! Δεν μπορεί όλα να είναι κοινά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Στα αρχαία βάζουν ασκήσεις με γραμματική και συντακτικό?

Οχι, αν είσαι θεωρητική κατεύθυνση, είναι σαν το γνωστό.
Μετάφραση-Εισαγωγή-Ερμηνευτικές ερωτήσεις και μια λεξιλογική (Ομόριζα μέσα απο το κείμενο, παράγωγα, συνώνυμα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
Σ'εμάς από τα υπονούμενα της καθηγητριας είμαι 99,99999999999% σιγουρος οτι θα πεσει ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ..
Τί να διαβάσω τρα? σημειώσεις απόλη την χρονιά δεν έχω.. μπορεί κανεις σας να μου πει τα βασικά που θέλουν προσοχη ασ πουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εγώ βρε παιδιά δεν έχω το κουράγιο και την αντοχή να διαβάσω τώρα στις εξετάσεις της β' λυκείου[με το ζόρι στρώνομαι],φαντάσου δηλαδή και του χρόνου στις ενδοσχολικές μετά τις πανελλήνιες..χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Εμας μας εβαλλαν τη Σοροκαδα.:D
Καλα θεματα! Και να μην ειχες διαβασει,εγραφες αφου εδιναν τις απαντησεις:P
Αυριο Ιστορια! Θα σκισουμε! Μονο 19 ερωτησεις εχουμε να διαβασουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
εμεις ξεκιναμε αυριο με κοξνωνιολογια και μας εχει βαλει παρα πολλα.....πονταρω μονο στα σκονακια που εκανα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top