[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Ειλικρινά πιστεύω πως κανένας μας μετά από τις Πανελλαδικές και όλα αυτά που περάσαμε δεν μπορεί να κάτσει και να διαβάσει για τις ενδοσχολικές. Πόσο μάλλον εγώ που γράφω και αρχαία :P
Ακόμα και στο ΑΟΘ, με το ζόρι καθόμουν και διάβασμα!! Δεν γίνεται άλλο!!! Ξεκούραση χρειάζεται τώρα και αν τύχει ανοίγουμε κανένα βιβλίο καμιά μέρα.
Πάντα ονειρευόμουν να πηγαίνω στις εξετάσεις αραχτός, χωρίς να με νοιάζει τι θα γράψω :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
εγω ανοιξω δεν ανοιξω την μοναδα την εχω σιγουρη:P καποιος προθυμος δεν θα βρεθει να αντιγραψω λιγουλακι να πιασω κανα 11 :happy: ?! θα βρεθει,θα βρεθει :vroum:
Παρε το βιβλιο μαζι σου ,εκτος κι ειναι τοσο αυστηροι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Παρε το βιβλιο μαζι σου ,εκτος κι ειναι τοσο αυστηροι!!

ενταξει κανουν τα στραβα ματια...αλλα για βιβλιο δεν νομιζω...ειναι πολυ χτυπητο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω αυριο γραφω βιολογια και το μονο που ξερω ειναι τα σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσηματα :) (Ηταν το μονο κομματι που με ενδιεφερε :P ). Aν δεν το βαλει θα την... δειρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Φυσική γενικής τι λέει το βιβλίο; Κανένα σος για να δω; γράφω αύριο και μας έχουν βάλει ύλη όσα σχεδόν και στις πανελλήνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Το πρωτο κεφαλαιο ειναι ιδιο με της κατευθυνσης ανακλαση και διαθλαση σε πιο απλη μορφη! Δεν εχουμε κανει τιποτα αλλο περα απο αυτο(και ενα προτυπο του Bohr εχουμε αναφερει νομιζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Στο σχολείο μου αρχίζουμε τις ενδοσχολικές από την Παρασκευή με αγγλικά,μάλλον για να ξεκουραστούν λίγες μέρες αυτοί που έδιναν και αόθ γιατί οι υπόλοιποι καθόμαστε από την Παρασκευή μια βδομάδα, και τελειώνουμε την άλλη Τρίτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Βαριεμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Το πρωτο κεφαλαιο ειναι ιδιο με της κατευθυνσης ανακλαση και διαθλαση σε πιο απλη μορφη! Δεν εχουμε κανει τιποτα αλλο περα απο αυτο(και ενα προτυπο του Bohr εχουμε αναφερει νομιζω)

Εμείς όσα τμήματα είχαμε έναν συγκεκριμένο καθηγητή βγάλαμε όλη την ύλη των πανελληνίων (κανείς βέβαια δεν διάβασε, μόνο 2 άτομα σ' όλο το school έδωσαν φυσική γενικής), τα άλλα τμήματα κάπως λιγότερα, αλλά αυτά που μου λες γιατί μου ακούγονται σανσκριτικά και αραμαϊκά; Έχει σχέση με τα κάτοπτρα δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Η κατασταση ειναι τραγικη. Αυριο δινω βιολογια γενικης και ξερω μονο αοριστα και γενικα πραγματα απο 1ο κεφαλαιο. Help τι να προσεξω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Έγραψα λογοτεχνία σήμερα.
Κυριολεκτικά.
Η πρωτοτυπία μου έλυσε τα χέρια.
Ελπίζω να πάρω πάνω από τη βάση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Aυριο γραφω αοθ με υλη το 1ο-2ο κεφαλαιο.Ισως γραψω κανενα 15αρι.Μετα την παρασκευη γραφω ιστορια και σημερα μου ειπαν την υλη.(σελ 12-132):mad:
Καποιος να μου πει τα σοσ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
θες να έρθεις να διαβάσεις κοινωνιολογία... και να δώσεις εσύ για μένα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αυριο Θρησκευτικα!:P
Τζηζαζ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Έγραψα λογοτεχνία σήμερα.
Κυριολεκτικά.
Η πρωτοτυπία μου έλυσε τα χέρια.
Ελπίζω να πάρω πάνω από τη βάση:P

Ποιο κείμενο σας έβαλαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
θες να έρθεις να διαβάσεις κοινωνιολογία... και να δώσεις εσύ για μένα; :P

Ααα εγω γραφω Ιστορια αυριο! Δεν εχω διαβασει τιποτα και μου ειπαν πως ειναι πολλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εμεις αυριο γραφουμε ιστορια και δεν εχω καμια απολυτως ορεξη να ανοιξω βιβλιο.. ουτε καν να τα κανω αναγνωση.. μαλλον κατα τις 9 θα τα ριξω μια ματια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

momolis

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Έγραψα λογοτεχνία σήμερα.
Κυριολεκτικά.
Η πρωτοτυπία μου έλυσε τα χέρια.
Ελπίζω να πάρω πάνω από τη βάση:P
Και εμείς, και το κείμενο που μας έβαλε ήταν το τελευταίο που έκανε σχεδόν μόνη της μια μέρα πριν κλείσουμε! Και σαν μην της έφτανε αυτό έβαλε και από την εισαγωγή τη λεπτομέρεια της λεπτομέρειας!

Ποιο κείμενο σας έβαλαν;
Εμάς το ¨Όταν¨ του Κατσαρού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Εμάς το ¨Όταν¨ του Κατσαρού

Ούτε ακουστά δεν το έχω! Προφανώς δεν το έχουμε κάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Εγώ έγραψα αρχαία! Εάν πήρα 10-12 είμαι υπερευχαριστημένος!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top