[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Μονο στο δικο μου σχολειο εχουμε πάααραααα πολυ υληη??Οι τυποι δεν πάνει καλααα.... Ιστορια .κοινωνιολογια σχεδον όλο το βιβλίο.Αυριο θρησκευτηκα 15 μαθήματα.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Γράψε το Πάτερ Ημών 5-6 φορές ίσα ίσα να γεμίσεις σελίδες και πήρες 20 :)

Εναλλακτικα μπορεις να γραψεις 2-3 φορες το Πιστευω που ειναι μεγαλυτερο και γεμιζει πιο ευκολα τις σελιδες:P
Θα προτεινα και το "Χριστος Ανεστη" αλλά δεν το λεμε πια οποτε μην το ρισκαρεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Φυσικη Γενικης εχουμε 20 σελιδες υλη και καναμε ολη τη χρονια συνολικα 3 μαθηματα.Ουτε το βιβλιο δεν ξερω πως ειναι.Φανταστειτε να ξερα τι πραγματευεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Άμα βρει κανένας την περίληψη στην ιστορία να μου τη στείλει σε pm. Έχω 24 κεφάλαια να μάθω :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Θέλω και εγώ ό,τι και ο από πάνω. Μπορεί να έλιωσα την κατεύθυνσης αλλά της γενικής ούτε το άνοιξα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Edomustang

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Κείμενα:
Καντάτα
13/12/43
Νέοι Σιδώνος
Για ενα παιδί που κοιμάται
Τα ρέστα
Άωρα και παράωρα.



Ποιο είναι sos??????????????????

Νέοι της Σιδώνος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Ποσο βαρετό είναι το διάβασμα για της ενδοσχολικές μετά της πανελλήνιες, προσωπικά δεν μπορώ να ανοίξω βιβλίο ειδικά για κάποια μαθήματα όπως κοινωνιολογία, μαθηματικά και ιστορία που δεν έχω ανοίξει βιβλίο όλη τη χρονιά. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ....:ropalo::crazy:
Οταν γίνω υπουργός παιδείας θα καταργήσω το ΔΙΑΒΑΣΜΑ! ολε!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
πολύ βαρετό!!
πρέπει να διαβασω βιολογία γενικής... ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΩΝ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
χαχαχ!! μαζί σου!!

δυστυχώς όμως πρέπει να κάνουμε και εκεί μια προσπάθεια... εγώ προσωπικά
από μαθήτρια του 19-20 και σημαιοφόρος... κατέληξα στις πανελλαδικές να μην έχω βγάλει ούτε 16 xD
Οπότε με τις ενδοσχολικές ίσως μπορέσω να σώσω κάτι για το απολυτήριο :P

Συμπέρασμα;... διάβασμα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Πέμπτη γράφω κοινωνιολογία... μας έχει βάλει το κεφάλαιο 3 και 10
δεν ξέρω πόσες σελίδες είναι... μιας και δεν έχω ανοίξει ποτέ στη ζωή μου το εν λόγω βιβλίο :P

Μαθηματικά γενικής πάλι.. δεν μας έχει βγάλει ΤΙΠΟΤΑ!!
είναι έλεος το άτομο!

Λογοτεχνία... παραμονή των εξετάσεων θα μας σφυρίξει ποιο κείμενο να διαβάσουμε! :D

Καλά θα περάσουμε :)

edit:... Ωχ??? τι έγινε;... έγιναν merge τα τοπικς??? xD
κάποιος καλός mod να κάνει merge και τα posts μου.. δεν το πρόσεξα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
ειμαι προβληματισμενος κατα ποσο το απολυτηριο χρησιμευει τελικα...
τεσπα, εγω θα προσπαθησω για το καλυτερο, αλλα θα περιμενω και βοηθεια απο καθηγητες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
χαχαχ!! μαζί σου!!

δυστυχώς όμως πρέπει να κάνουμε και εκεί μια προσπάθεια... εγώ προσωπικά
από μαθήτρια του 19-20 και σημαιοφόρος... κατέληξα στις πανελλαδικές να μην έχω βγάλει ούτε 16 xD
Οπότε με τις ενδοσχολικές ίσως μπορέσω να σώσω κάτι για το απολυτήριο :P

Συμπέρασμα;... διάβασμα :(

Και εγω ρε γμτο του 19-20 είμαι και σημαιοφόρος αλλά ΒΑΡΙΕΜΑΙ! Ο συγκεκριμένος όμως καθηγητής (κοινωνιολογίας) βρωμάει τσιγάρο, φτύνει και έχει κίτρινα δάχτυλα και δεν έχω πάει ποτέ στο μάθημα του παω 5 λεπτά πριν χτυπήσει για έξω για να μου σβήσει την απουσία!:D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Και εγω ρε γμτο του 19-20 είμαι και σημαιοφόρος αλλά ΒΑΡΙΕΜΑΙ! Ο συγκεκριμένος όμως καθηγητής (κοινωνιολογίας) βρωμάει τσιγάρο, φτύνει και έχει κίτρινα δάχτυλα και δεν έχω πάει ποτέ στο μάθημα του παω 5 λεπτά πριν χτυπήσει για έξω για να μου σβήσει την απουσία!:D:redface:
και εγώ ΒΑΡΙΕΜΑΙ :P κυρίως για τα Μαθηματικά γενικής εγώ...
αλλά μπορούμε να κάνουμε διαφορετικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Aύριο θα γράψω. Είμαι πεπεισμένος. Θα δημιουργήσω. Κι ας μην έχω ιδέα τι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Εμάς στα κείμενα μας έβαλαν και εισαγωγή και 10 κείμενα, χωρίς να μας έχουν πει σος!
Μαθηματικά γενικής έχουμε το 1ο και το 2ο κεφάλαιο.
Κοινωνιολογία 20 σελίδες, ιστορία μας έχει δώσει σος κομμάτια και στη βιολογία θέματα...
Αύριο δε γράφω, δίνουν φυσική γενικής οι υπόλοιποι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Αύριο δίνω αγγλικά:D
Μετά δε ξέρω πότε και τι δίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Σήμερα γράψαμε Κοινωνιολογία και έπεσαν ως ερωτήσεις ανάπτυξης από το 3ο κεφάλαιο τα είδη του κοινωνικού ελέγχου και από το 6ο κεφάλαιο τα είδη της ανεργίας (για όποιον ενδιαφέρεται)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
βαριέμαι τόοοοοοοοοοοοοοοσοοοοοοοοοο να ανοίξω αυτό το γαμωβιβλίο φυσική γενικής για να μην γράψω αύριο μονάδα................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εμείς γράψαμε κοινωνιολογία! Στις ερωτήσεις ανάπτυξης είχαμε:
1. Είναι λογικό ο Διευθυντής του εργοστασίου έχει μεγαλύτερο μισθό από τον υπάλληλο σούπερ μάρκετ. Όμως είναι παράλογο τα παιδιά του πρώτου να έχουν περισσότερες ευκαιρίες από τα παιδιά του δεύτερου. Να σχολιάσετε.
2. Πώς έχει συμβάλλει το σχολείο στην κοινωνικοποίησή σας;
3. Ποια μέτρα πρέπει να παρθούν για την εξάλειψη της κοινωνικής ανισότητας;
Αυτά. Εναλλακτικά θέματα, δε μπορείτε να πείτε!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
βαριέμαι τόοοοοοοοοοοοοοοσοοοοοοοοοο να ανοίξω αυτό το γαμωβιβλίο φυσική γενικής για να μην γράψω αύριο μονάδα................

εγω ανοιξω δεν ανοιξω την μοναδα την εχω σιγουρη:P καποιος προθυμος δεν θα βρεθει να αντιγραψω λιγουλακι να πιασω κανα 11 :happy: ?! θα βρεθει,θα βρεθει :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top