[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Λογοτεχνία έβαλε τα θέματα η καθηγήτρια του άλλου τμήματος και επέλεξε το μάθημα που εμείς είχαμε κάνει στο τέλος (aka τελευταία εβδομάδα μετά το Πάσχα). Το αποτέλεσμα; 20 παιδιά να αλληλοκοιτάζονται απορημένα για το αν έχουν διδαχτεί το κείμενο. Ο καθηγητής μας ούτε που νοιάστηκε. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
παιδιά, σήμερα τελείωσα τις ενδοσχολικές και αισθάνομαι το ίδιο κενό που αισθανόμουν όταν τελείωσα και τις πανελλήνιες... σκέφτομαι οκ, τελειώσαμε και τώρα τι;; ήδη έχει αρχίσει να μου λείπει το σχολειάκι μου!! όπως και να το κάνουμε ήταν η συνήθεια που έγινε λατρεία!! :$ :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι πάνε οι ενδοσχολικές. Πάει το σχολείο. Πάνε όλα.
Και εγώ το ίδιο με όταν τελείωσαν οι Πανελλήνιες αισθάνομαι, αν και είχα νεύρα από το πρωί, οπότε ίσως οφείλεται κι εκεί.
Αλλά νομίζω αύριο που δε θα ξυπνήσω από τις 7, θα μου αρέσει η όλη φάση και γενικά θα αρχίσουν και τα μπάνια κι όλα, αυτά είναι *_*
Τώρα, καλή ξεκούραση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
δε ξέρω, από τη μία θέλω να φωνάξω επιτέλους, τέλος οι εξετάσεις αλλά από την άλλη με έχει πιάσει κάτι σα μελαγχολία... αυτή τη στιγμή κλείνει ένας μεγάλος κύκλος της ζωής μας, αν όχι ο μεγαλύτερος και είναι περίεργο... πιθανότατα του χρόνου θα ξαναδώσω και έχω κανονίσει με τη φιλόλογό μου να πηγαίνω για μάθημα στο σχολείο όποτε θέλω, αλλά και πάλι δεν είναι το ίδιο...

ας σκεφτούμε όμως θετικά! είναι το τέλος για μια καινούρια αρχή!:)

καλή ξεκούραση και σε 'σένα princess!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Αντε ακομα 2 μαθηματα κ τελειωνω κ εγω. Βαριεμαι ,βαριεμαι,βαριεμαι δεν μπορω να ανοιξω βιβλιο,δεν μπορω να διαβασω αλλο,το μονο που κανω ειναι να σερνομαι στο σχολειο καθε πρωι να γραφω κ μετα να γυριζω σπιτι κ να καθομαι ατελειωτες ωρες στη μπερζερα ατενιζοντας το ... ταβανι μετα να καθομαι στον Η/Υ κ ξανα μανά τα ιδια.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
παιδια, υπαρχει κανενα βοηθητικο υλικο για την φυσικη που γραφω αυριο; Δηλ. κανενα τυπολογιο ή θεωρια; Αν μπορει καποιος ας με βοηθησει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Αχ ναι τέλος σήμερα!!!! Επιτέλους...
Άντε καλά αποτελέσματα να 'χουμε και καλή μας ξεκούρασηηηηη!!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αυριο Βιολογια

Για πειτε κανα σος,τι επεσε σε εσας κτλ

Ποιες σελιδες να μην τις αγγιξω καν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
πιθανότατα του χρόνου θα ξαναδώσω και έχω κανονίσει με τη φιλόλογό μου να πηγαίνω για μάθημα στο σχολείο όποτε θέλω

Εμ,ο διευθυντής του σχολείου σου τι γνώμη έχει που θα μπαίνει εξωσχολικός στο σχολείο και θα παρακολουθεί μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
κανένα απολύτως.. είμαι από τα παιδιά όλα αυτά τα χρόνια διατηρώ άριστες σχέσεις και με τους καθηγητές μου και με τη διευθύντρια και τον υποδιευθυντή μου (και για να προλάβω τυχόν παρεξηγήσεις δεν έγλειφα κανέναν) και επίσης είμαι από τους μαθητές που μόλις αποφοιτούν οι καθηγητές θέλουν να βλέπουν συχνά και να μαθαίνουν τα νέα τους, οπότε δεν τίθεται θέμα face control.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Τραβα παρε την ζακετα.Ειναι δυνατον να δεχεσε αυτο το πραγμα?Με ποιο δικαιωμα?

Την ζακέτα την πήρα σήμερα φυσικά...και ευτυχώς ήταν στην αίθουσα που δίνω γιατί δεν τολμούσα να την ζητήσω από τον βάρβαρο υποδειευθυντή μου...

Θεωρω οτι κανεις δεν διεγραψε την καλη σου εικονα απο τη μνημη του, για ενα σκονακι, εξαλλου ολοι ξερουν οτι οι περισσοτεροι κανουν σκονακια ή απλα αντιγραφουν ή βοηθουν αλλους να αντιγραψουν.

Κοίτα πραγματικά ο τέλειος διευθυντής μου αυτό προσπαθούσε να μου αποδείξει...ότι δεν θα αλλάξει η γνώμη τους για μένα..απλά ενώ όλοι κάνουν αλλά εμένα έπιασαν εμένα τώρα κοιτάνε κάπως(από σήμερα όπως αποδείχτηκε)ενώ οι άλλοι που το κάνουν εδώ και χρόνια μόνο και μόνο επειδή δεν τους έπιασαν έχουν άλλη γνωμη για μενα!Ακόμα και οι "χειρότεροι"μαθητές (ειδικά σε συγκεκριμέμους καθηγητές)φαντάζουν πολύ καλύτερα από μενα...αλλά εντάξει και πολύ ασχολήθηκα!

Την ζακέτα την πήρα σήμερα φυσικά...και ευτυχώς ήταν στην αίθουσα που δίνω γιατί δεν τολμούσα να την ζητήσω από τον βάρβαρο υποδειευθυντή μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Χθες γράφαμε ιστορία γενικής και με έπιασε η εισηγήτρια του άλλου τμήματος(εγώ την είχα σε άλλα μαθήματα)με σκονάκια...όχι απλά με έκανε ρεζίλι και ήθελα να ανοίξει η Γη να με καταπιεί αλλά τσίριζε και φώναζε"δεν το περίμενα αυτό από σένα...κτλ"και με κοιτούσε λες και ήμουν ο χειρότερος κακοποιός του κόσμου ενώ μου φώναζε να φύγω!Και δεν είναι ότι καρφώθηκα ίσα ίσα το αντίθετο...με κατάλαβε εντελώς τυχαία...ήθελε να με βοηθήσει να μεταφέρω τα πραγματά μου ώστε να πάω στο μπροστινό θρανίο για να μην με χτυπάει ο ανεμιστήρας,και αρπάζει την ζακέτα μου και γίνονται τα ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!(τη ζακέτα μου την κράτησαν!!!)Δεν με πειράζει (τόσο) ότι θα έχω ενα 0 στο απολυτήριο απλά το ρεζιλίκι και το βλέμμα της εκείνο ακόμα δεν τα έχω ξεπεράσει(συν τις τσιρίδες της μάνας μου και τα "με εχεις κάνει ρεζίλι τώρα!)...(ούτε με πειράζει ΑΣ ΠΟΥΜΕ που σε άλλο μάθημα είχαν πιάσει άλλες 2 κοπέλες-εξίσου καλές μαθήτριες με μένα- με σκονάκια αλλά απλά τους αφαίρεσαν ΜΟΝΟ 2,5 μονάδες από το γραπτό!ΑΠΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ τον διευθυντή και την καθηγήτρια της ιστορίας μου που έκαναν ό,τι δεν έγινε κάτι και με "παρηγόρησαν" και δεν αντέδρασαν όπως η καθηγήτρια που με έπιασε...:redface:

άτιμη ζακέτα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Άντε, αύριο τελευταίο μάθημα θρησκευτικά (προσπαθώ να διαβάσω τώρα, αλλά δεν τα πολυκαταφέρνω) και μετά summer starts. Αν και, βέβαια, περιμένουμε και τα αποτελέσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Την ζακέτα την πήρα σήμερα φυσικά...και ευτυχώς ήταν στην αίθουσα που δίνω γιατί δεν τολμούσα να την ζητήσω από τον βάρβαρο υποδειευθυντή μου...



Κοίτα πραγματικά ο τέλειος διευθυντής μου αυτό προσπαθούσε να μου αποδείξει...ότι δεν θα αλλάξει η γνώμη τους για μένα..απλά ενώ όλοι κάνουν αλλά εμένα έπιασαν εμένα τώρα κοιτάνε κάπως(από σήμερα όπως αποδείχτηκε)ενώ οι άλλοι που το κάνουν εδώ και χρόνια μόνο και μόνο επειδή δεν τους έπιασαν έχουν άλλη γνωμη για μενα!Ακόμα και οι "χειρότεροι"μαθητές (ειδικά σε συγκεκριμέμους καθηγητές)φαντάζουν πολύ καλύτερα από μενα...αλλά εντάξει και πολύ ασχολήθηκα!

Την ζακέτα την πήρα σήμερα φυσικά...και ευτυχώς ήταν στην αίθουσα που δίνω γιατί δεν τολμούσα να την ζητήσω από τον βάρβαρο υποδειευθυντή μου...
Βασικα το ενδεχομενο να τους γραψεις ολους (καθηγητες και διευθηντες) εκει που δεν λεγετε το εχεις σκεφτει???

Γιατι τοση σκοτουρα τι γνωμη θα εχουν οι καθηγητες σου για σενα?Εμενα ουτε που με ενδιαφερει,ετσι και αλλιως δεν προκειτε να τους ξαναδω.Και ουτε με ενδιαφερει ποια γνωμη εχουν για εμενα.Πολυ λιγοι ειναι αυτοι που τους πηγαινω.Αλλα οχι να στεναχωριεμε ακομα και για αυτους που με αρεζαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Κάποιο καλό παιδάκι έχει τη διάθεση να μου σκανάρει από την εισαγωγή των αρχαίων τις δημογορίες και τις σελίδες 14 και 11?:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σήμερα έδωσα Φυσική. Τα πήγα πολύ καλύτερα απ'ό,τι υπολόγιζα :redface:

Κάποιο καλό παιδάκι έχει τη διάθεση να μου σκανάρει από την εισαγωγή των αρχαίων τις δημογορίες και τις σελίδες 14 και 11?:p
Γιατί δεν τις ζητάς από κάποιον φίλο σου? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Σιγά μην καθόμουν τώρα να πάρω τηλέφωνα για να μου πούνε τις εισαγωγές :P

Σήμερα, ΤΕΛΕΙΩΣΑ! Είμαι απόφοιτος!!! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 13 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ

ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΩ ΒΙΒΛΙΟ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΛΛΟ ΠΙΑ

ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ

ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΣΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 13 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ

ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΩ ΒΙΒΛΙΟ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΛΛΟ ΠΙΑ

ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ

ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΣΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Άλλος ένας αιώνιος φοιτητής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Αυριο δινω το τελευταιο ενδοσχολικο μαθημα κ τελειωνω την 12ετη μου πορεια στα σχολεια. Κλεινει ενας κυκλος κ ελπιζω να ανοιξει ενας αλλος για τον οποιο παλεψα πολυ τα τελευταια χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top