[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
εγω αυριο δινω λογοτεχνια και μας εχει βαλει 6 κειμενα.:confused:


αλλα 4 εχουν μεινει :D


στις 9/6 τελειωνω επιτελους:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πείτε καμιά απόδειξη σος για Μαθηματικά και τι παίζει να βάλει; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Πείτε καμιά απόδειξη σος για Μαθηματικά και τι παίζει να βάλει; :eek:

δυστυχως δεν μπορουμε να ξερουμε. Ολα ειναι σος με την εννοια οτι ο,τι αποφασισει ο καθηγητης μπορει να βαλει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εντωμεταξύ είναι το μοναδικό μάθημα που δε μπορείς να πεις "Θα διαβάσω". Πώς να διαβάσεις; Τους αριθμούς; Γελοίο. :pfff:
Πάλι 2 θα γράψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Εντωμεταξύ είναι το μοναδικό μάθημα που δε μπορείς να πεις "Θα διαβάσω". Πώς να διαβάσεις; Τους αριθμούς; Γελοίο. :pfff:
Πάλι 2 θα γράψω.

αν ειναι καλος ο καθηγητης μπορει να σε βοηθησει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Πείτε καμιά απόδειξη σος για Μαθηματικά και τι παίζει να βάλει; :eek:

Λογικά θα βάλει εύκολη απόδειξη. Διάβασε κάτι μικρές που είναι με κουκίδες στο α κεφάλαιο, 1,2 ή 1.3 δε θυμάμαι, τις 3 πρώτες κουκιδίτσες..
Είμαι πολύ κατατοπιστική, το ξέρω, αλλά δεν υπάρχει βιβλίο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reokd

Νεοφερμένος

Ο reokd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
το χειροτερο ομως ξερετε ποιο θα ειναι παιδια; να διαβασεις αυτα που ''θεωρουνται sos'' και να πεσει κατι αλλο. Τζαμπα κοπος δλδ. Για αυτο θα συμφωνησω με την catgirlbarbara.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Παρασκευή 3 Ιουνίου: Κοινωνιολογία
Δευτέρα 6 Ιουνίου: Ιστορία
Τρίτη 7 Ιουνίου: Αρχαία
Τετάρτη 8 Ιουνίου: περιμένω με το μαγιό και την πετσέτα να γράψουν οι άλλοι φυσική.
Και ύστερα?
+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αύριο αρχαία.
Δευτέρα αγγλικά και βιολογία.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
εμεις τελειωνουμε 10 Ιουνιου ,εχουμε καιρο ακομα @@βαρανε στο σχολειο μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Καλά ιστορία αύριο θα πέσω ηρωικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Οποιος ξερει αν και οφ-τοπικ

Σε 3 ωρες γραφω αρχαια για ενδοσχολικες και πηρα την υλη χθες.Αλλα σημερα σηκωθηκα να κανω τα κειμενα κτλ.Λεει η υλη μερικες παραγραφους απο προτοτυπο.Αυτο σημαινει οτι θα στο δινει μεταφρασμενο αυτο?

Και οι αλλες που παραγραφοι που δεν θα ειναι απο προτοτυπο ειναι αυτα που πρεπει να μεταφρασουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γράψαμε και Μαθηματικά.
Ήμασταν όλοι οι άσχετοι σε μία αίθουσα και ρωτούσε ο ένας τον άλλον μπας και γράψει τίποτα.
Εγώ η αλήθεια είναι ότι έκανα το 2ο θέμα, που είχε να βρεις μέση τιμή, διάμεσο και εύρος. Και μου είπε ο καθηγητής καθώς έκοβε βόλτες ότι είναι σωστό, και μάλιστα μου είπε για τη διάμεσο "Σωστό είναι, απλά θέλω να μου γράψεις πώς το βρήκες" ε, το έγραψα, οπότε έχω κάποιους σίγουρους βαθμούς.

Τα άλλα θέματα τα έκανα με τη βοήθεια μιας κοπέλας, όλοι από αυτήν τα πήραμε βασικά.
Θα έγραφα και παραπάνω, αλλά είχα βαρεθεί και ξεστραβωθεί για να καταλάβω τι γράφει ένας συμμαθητής μου στο χαρτί, οπότε έφυγα.

Πάντως δε μας βοήθησε ο τέτοιος. Ούτε καν κάποια απόδειξη δεν έβαλε που τα παιδιά αυτά είχαν κάτσει να μάθουν - εγώ δε διάβασα τίποτα, ο,τι θυμόμουν από παλιά έκανα.

Δε ξέρω πάντως τι γράφω τη Δευτέρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ιστορία ήταν παλούκια >.<
Ειλικρινά, έβαλε ό,τι πιο δύσκολο είχε το βιβλίο και..το σχέδιο Μάρσαλ που δεν το είχαμε κάνει καθόλου, αλλά για κάποιον λόγο ήταν στην ύλη..Έγραψα ό,τι ήξερα, κάτι γενικές λεπτομέρειες. Το κορυφαίο το έγραψε η κολλητή μου: "Ήταν ένας που τον έλεγαν Μάρσαλ και είχε ένα σχέδιο και αυτό είναι το σχέδιο του Μάρσαλ".
Υπολογίζω γύρω στο 15-16, έχω χάσει σίγουρα από κάτι πολλαπλές με κάτι συνθήκες (ποτέ δεν είχαμε καλές σχέσεις εγώ με τις συνθήκες). Βαριόμουν τόσο να διαβάσω τις πηγές..
Δευτέρα γράφουμε φυσική. Έχουμε 5 ασκήσεις, θα τις λύσει κάποιος και θα τις πάρω να τις μάθω, και ό,τι σος έχω πάνω στο βιβλίο

*είχα κάνει σκονάκι για πρώτη φορά στη ζωή μου (εντάξει κ άλλη μια στα μαθηματικά), και δεν έπεσε τίποτα από αυτό. Τόση ατυχία.. Θα έκανα κ αυτό το Μάρσαλ σκονάκι, αλλά βαριόμουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλό είναι και το 15-16,εγώ έγραψα 12-13 χαχα [και μας παλούκια μας έβαλε...κάτι πηγες ακαταλαβίστικες και κάτι κομμάτια αντισός...αν και δεν ήξερα τίποτα :D :D]
Σήμερα, έγραψα Λογοτεχνία ... για 6η φορά αδιάβαστος και έπεσε το αγαπημένο μου κείμενο ,φέτος, που είναι σχετικότατο με αυτές τις μέρες [Ο ΚΑΙΟΜΕΝΟΣ του ΤΑΚΗ ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ]. Έγραψα πολύ καλά :)
Δευτέρα 6/6 -> Θρησκευτικά
Τετάρτη 8/6 -> Κοινωνιολογία
Σαββατο 11/6 -> Αγγλικά [Πανελληνίως εξεταζόμενο ειδικό μάθημα]

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Καλό είναι και το 15-16,εγώ έγραψα 12-13 χαχα [και μας παλούκια μας έβαλε...κάτι πηγες ακαταλαβίστικες και κάτι κομμάτια αντισός...αν και δεν ήξερα τίποτα :D :D]

Ιστορία πάντα έγραφα πολύ καλά, άρα είναι μια μικρή απογοήτευση..:P
Αλλά δεν πήγαινε το χέρι μου να γράψει, δε μπορούσε να σηκώσει το στυλό, ειδικά στις πηγές(που και σε εμάς ήταν κάτι περίεργες, ούτε στην κατεύθυνση).
Πλάκα θα έχει να έχω γράψει περισσότερο στα μαθηματικά (παίζει, τα έλυσα όλα εκτός απο 2 ερωτήματα και το 3ο θέμα είναι σωστό:clapup:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ιστορία πάντα έγραφα πολύ καλά, άρα είναι μια μικρή απογοήτευση..:P
Αλλά δεν πήγαινε το χέρι μου να γράψει, δε μπορούσε να σηκώσει το στυλό, ειδικά στις πηγές(που και σε εμάς ήταν κάτι περίεργες, ούτε στην κατεύθυνση).
Πλάκα θα έχει να έχω γράψει περισσότερο στα μαθηματικά (παίζει, τα έλυσα όλα εκτός απο 2 ερωτήματα και το 3ο θέμα είναι σωστό:clapup:).

Εγώ πάντως σήμερα Λογοτεχνία έγραψα 6 σελίδες :P :P
Ρε συ μετά τις πανελλήνιες δεν έχω πιάσει βιβλίο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εγώ πάντως σήμερα Λογοτεχνία έγραψα 6 σελίδες :P :P
Ρε συ μετά τις πανελλήνιες δεν έχω πιάσει βιβλίο :whistle:
Εγώ 4 έγραψα. Ούτε κι εκεί άντεχα παραπάνω.
Ούτε κι εγώ. Εντάξει, τους ρίχνω μια ματιά πολύ επιφανειακή και από εκεί και πέρα ό,τι θυμάμαι και ό,τι ξέρω από πριν. Και το θέμα δεν είναι ότι δε διαβάζω, κάτι ξέρω, κάτι θα έχω να γράψω, πχ σήμερα ιστορία που είχαμε μια πηγή για τον διχασμό μπορούσα να γράψω σελίδες, αλλά δε μπορώ να τα γράψω. Ξεκινάω, και όταν φτάνω στο 3ο θέμα έχω εξαντληθεί και θέλω να δώσω την κόλλα μου και να φύγω. Δε μπορώ να γράψω και χιλιοστό παράλληλο στα κείμενα και εκατομμυριοστή πηγή στο λογοτεχνία. Δεν αντέχω να βλέπω τα ίδια πράγματα. Μου έρχεται να δώσω την κόλλα μου και να φύγω, αλλά σκέφτομαι ντάξει, τόσα χρόνια έγραφα καλά, δε λέει να μη γράψω τώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Παιζει να ειμαστε το μοναδικο σχολειο σε ολη την Ελλαδα που στις κολοενδοσχολεικες εξετασεις δεν μιλαει κανενας,δεν αντιγραφει κανενας και ειναι πιο υσηχα απο τις Πανελληνιες (εκει στο τελος της ωρας ανταλασσαμε κανενα σωστο-λαθος)

** καθηγητες,αν σας καψουμε κανενα αμαξι την τελευταια μερα εμεις θα φταιμε?

Οταν σε ολα τα αλλα σχολεια στην Ελλαδα ο ελενχος ειναι για γελια,το ιδιο και τα θεματα και οι υλες μονο σε εμας βρηκαν να το παιξουν σοβαροι,λες και ετσι θα στρωσει αυτη η κολοκοινωνια.Αν αυριο μεθαυριο ομως μου φαει την δουλεια ενας επειδη ειχε μεγαλυτερο βαθμο στο απολυτηριο τοτε θα τα πουμε ηλιθιοι

Και αυτο το συστημα ποσο για τον π...τσο ειναι?Σε θεμα που αφορα ολους τους μαθητες σε ολη την Ελλαδα και ειναι ανταγωνιστικη διαδικασια,ειναι δυνατον να μην ειναι σαν τις πανελλαδικες αλλα να ειναι καθαρα ανλογα το σχολειο και τους καθηγητες,τοσο υποκειμενικο δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ρε πουστη μου γαμω την τρελα μου

Παιζει να ειμαστε το μοναδικο σχολειο σε ολη την Ελλαδα που στις κολοενδοσχολεικες εξετασεις δεν μιλαει κανενας,δεν αντιγραφει κανενας και ειναι πιο υσηχα απο τις Πανελληνιες (εκει στο τελος της ωρας ανταλασσαμε κανενα σωστο-λαθος)

Μαλακισμενοι καθηγητες,αν σας καψουμε κανενα αμαξι την τελευταια μερα εμεις θα φταιμε?

Οταν σε ολα τα αλλα σχολεια στην Ελλαδα ο ελενχος ειναι για γελια,το ιδιο και τα θεματα και οι υλες μονο σε εμας βρηκαν να το παιξουν σοβαροι,λες και ετσι θα στρωσει αυτη η κολοκοινωνια.Αν αυριο μεθαυριο ομως μου φαει την δουλεια ενας επειδη ειχε μεγαλυτερο βαθμο στο απολυτηριο τοτε θα τα πουμε ηλιθιοι

Και αυτο το συστημα ποσο για τον π...τσο ειναι?Σε θεμα που αφορα ολους τους μαθητες σε ολη την Ελλαδα και ειναι ανταγωνιστικη διαδικασια,ειναι δυνατον να μην ειναι σαν τις πανελλαδικες αλλα να ειναι καθαρα ανλογα το σχολειο και τους καθηγητες,τοσο υποκειμενικο δηλαδη?



είμαστε και εμείς εδώω :clapup:
ούτε να σηκώσουμε το κεφάλι απ τις κόλλες δε μπορούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top