[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ρε εμάς η Φιλόλογος μας έχει βάλει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΛΙΓΑ πράγματα. Στην ύλη υπάρχουν μόνο 2 πρωτότυπα κείμενα και 2 μεταφρασμένα κείμενα. (όχι ότι είχαμε κάνει και πολλά, αλλά γουατέβερ)
Μερικοί καθηγητές τελικά όντως μας λυπούνται.:D
Εμείς έχουμε 4 αρχαία αλλά δεν έχουμε κάνει τίποτα.Ούτε σύνταξη ούτε τίποτα.:redface:

Τελειώνω Τρίτη 7/6. :P




Είναι και αυτό μία λύση πάντως.
Εγώ τελειώνω τη δευτέρα με βιολογία και αγγλικά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εμείς στα Κείμενα έχουμε 2 κείμενα μόνο, έχω και τις σημειώσεις αλλά ακόμα δεν τα έχω διαβάσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμείς έχουμε 4 αρχαία αλλά δεν έχουμε κάνει τίποτα.Ούτε σύνταξη ούτε τίποτα.:redface:

Ρε στη Γ.Π δε κάνουμε σύνταξη. Μόνο μετάφραση και ερμηνευτικές ερωτήσεις. Και βάζουν και μια λεξιλογική άσκηση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ρε στη Γ.Π δε κάνουμε σύνταξη. Μόνο μετάφραση και ερμηνευτικές ερωτήσεις. Και βάζουν και μια λεξιλογική άσκηση.:P
Ειμαστε ολοι μες την ενημερωση!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Πάλι καλά γιατί τη στιγμή που βγήκα έξω απ'τα Αρχαία στις Παν. τα έκανα delete αυτομάτως όλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Πάλι καλά γιατί τη στιγμή που βγήκα έξω απ'τα Αρχαία στις Παν. τα έκανα delete αυτομάτως όλα :P
Και εγώ, ή τουλάχιστον προσπαθώ. Την εισαγωγή πάντως την έχω ήδη ξεχάσει, μη σου πω και πριν μπω στην αίθουσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εμείς γράψαμε σήμερα Φυσική Γ.Π :)
18 έγραψα...(για 5η φορά αδιάβαστος) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Θουκυδίδηηης over σήμερα :clapup:So long :yahoo:

Πάει κι αυτό. 5 έμειναν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Καλά ιστορία σήμερα το παρακάναμε όλοι. Γύρω στο 18-19 έγραψα, όμως ήμουν γεμάτη στα σκονάκια. Τώρα πάμε για την Κοινωνιολογία (ετοίμασα ήδη τα σκονάκια :P) !! τελειώνουμε, τελειώνουμε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
εμείς χθες γράφαμε κοιν/γία και ο επιτηρητής είχε μία κόλλα με τις απαντήσεις και μας τις έλεγε!! :clapup:

Θουκυδίδηηης over σήμερα :clapup:So long :yahoo:

Πάει κι αυτό. 5 έμειναν!

τι έπεσε από θούκυ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
36 ερμηνευτική από μετάφραση + 37 1ο μισό πρωτότυπο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
ωραία! υποθέτω και σε μας κάτι από αυτές θα βάλουν γιατί μας τις έχουν πει σος! το μόνο κακό ότι δεν έχω τη μετάφραση του 36! :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

ifigenia18

Νεοφερμένος

Η ifigenia18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ποτε τελειωνετε????εμεις 10 Ιουνιου με φυσικη......αυριο γραφουμε κοινωνιολογια!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
ποτε τελειωνετε????εμεις 10 Ιουνιου με φυσικη......αυριο γραφουμε κοινωνιολογια!!!!!!:)
Εγώ τελειώνω το Σάββατο 11/6 επίσημα που δίνω Αγγλικά για Πανελλήνιες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ifigenia18

Νεοφερμένος

Η ifigenia18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
κι εγω δηλωσα αγγλικα....αλλα δν θα παω να δωσω!!!!εχω να κανω αγγλικα απο πρωτη λυκειου που πηρα το proficiency!!!!!:)κ οπως καταλαβαινεις πρεπει να τα φρεσκαρω πριν παω να δωσω....δυστυχως δν προλαβαινω...αλλωστε πιστευω οτι τα πηγα καλα στις εξετασεις και οτι θα περασω εκει που θελω!!!ευχομαι τουλαχιστον:D εσυ θελεις αγγλικη φιλολογια ή δημοσιογραφια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
ποτε τελειωνετε????εμεις 10 Ιουνιου με φυσικη......αυριο γραφουμε κοινωνιολογια!!!!!!:)

εμείς επισήμως τελειώνουμε 6 Ιουνίου, αλλά εγώ δίνω και ΑΟΘ οπότε τελειώνω 7 Ιουνίου.
Ααα, και το Σάββατο 11 έχω και τα αγγλικά, το ξέχασα τελείως. Νομίζω Θεσ/νικη θα πρέπει να πάω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
από ενδοσχολικά στις 8 του μήνα με μαθηματικά!
από πανελλήνιες στις 11 με αγγλικά

Εγώ τελειώνω το Σάββατο επίσημα που δίνω Αγγλικά για Πανελλήνιες :D

έχετε μάθει απ' το σχολείο σας που ακριβώς δίνετε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
ποτε τελειωνετε????εμεις 10 Ιουνιου με φυσικη......αυριο γραφουμε κοινωνιολογια!!!!!!:)
10 Ιουνίου κι εμείς με αρχαία γενικής.. Αύριο γράφουμε ιστορία, μετά φυσική, κοινωνιολογία και τέλος αρχαία.
Τη Δευτέρα θα βγούμε και όλη η τρίτη έξω, θα μας μοιράσουν και κάτι λευκώματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
κι εγω δηλωσα αγγλικα....αλλα δν θα παω να δωσω!!!!εχω να κανω αγγλικα απο πρωτη λυκειου που πηρα το proficiency!!!!!:)κ οπως καταλαβαινεις πρεπει να τα φρεσκαρω πριν παω να δωσω....δυστυχως δν προλαβαινω...αλλωστε πιστευω οτι τα πηγα καλα στις εξετασεις και οτι θα περασω εκει που θελω!!!ευχομαι τουλαχιστον:D εσυ θελεις αγγλικη φιλολογια ή δημοσιογραφια??
Αγγλική, με λίγη τύχη :)

έχετε μάθει απ' το σχολείο σας που ακριβώς δίνετε; :hmm:
στο 2ο Λύκειο αν δεν κάνω λάθος :hmm:Θα βάλω τη μαμά να πάρει να το επιβεβαιώσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top