[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Και εγώ μια από τα ίδια. Σήμερα γράφαμε κείμενα, έπεσε ο καιόμενος, και παρόλου που διάβασα κάτι πρόχειρες σημειώσεις το πρωί στο σχολείο έγραψα πάρα πολύ καλά. Αλλά η δικιά μας το είχε παρακάνει. Στυλ πανελληνίων ήταν, με περιορισμό λέξεων, με κριτικές του συγγραφέα, με παράλληλο...Ο,τι να ναι..
Καλά αύριο γράφω μαθηματικά, περιττό να πω πως είτε διαβάσω είτε όχι, τον ίδιο βαθμό θα γράψω. :whistle:
Ελα κ συ στο κλαμπ των αριστουχων:clapup:στα μαθηματικα γ. Εμεις οι υπολοιπο θεωρητικοι ηδη θριαμβευσαμε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Και εγώ μια από τα ίδια. Σήμερα γράφαμε κείμενα, έπεσε ο καιόμενος, και παρόλου που διάβασα κάτι πρόχειρες σημειώσεις το πρωί στο σχολείο έγραψα πάρα πολύ καλά. Αλλά η δικιά μας το είχε παρακάνει. Στυλ πανελληνίων ήταν, με περιορισμό λέξεων, με κριτικές του συγγραφέα, με παράλληλο...Ο,τι να ναι..
Καλά αύριο γράφω μαθηματικά, περιττό να πω πως είτε διαβάσω είτε όχι, τον ίδιο βαθμό θα γράψω. :whistle:





πατάτε πολλαπλή παράθεση στα μηνύματα των χρηστών που θέλετε να απαντήσετε και μετά πατάτε παράθεση.
Και εγώ μέχρι να το μάααααθω..:whistle:
Τεενξ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Ελα κ συ στο κλαμπ των αριστουχων:clapup:στα μαθηματικα γ. Εμεις οι υπολοιπο θεωρητικοι ηδη θριαμβευσαμε!!!!

Μα σκέτη αποτυχία είμαι. Στο μοναδικό διαγώνισμα που γράψαμε είχα πάρει 12 (με ιδιαίτερα στα διαλείμματα από φίλη της θετικής) και στον έλεγχο με έβαλε 11! Μα γιατί;;; Αχχχ, πάλι καλά που αύριο θα είναι η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ μου επαφή με τέτοιου είδους μαθηματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγώ γράφω 3 και μου βάζει 15. Σε όλες της θεωρητικής αυτο κάνει ο δικός μας ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εγώ γράφω 3 και μου βάζει 15. Σε όλες της θεωρητικής αυτο κάνει ο δικός μας ;p
Καλος ανθρωπος!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Εγώ γράφω 3 και μου βάζει 15. Σε όλες της θεωρητικής αυτο κάνει ο δικός μας ;p

Έλα ρε, ο φυσικός μου μου έβαλε 18 ενώ του έγραψα 4!
Απλά ο μαθηματικός μας είναι -------- . Δε θέλει να χαρίζει βαθμούς λέει, τραυλίζει κιόλας και πετάει και κάτι αρχαία ρητά μες στο μάθημα. Πόση ώρα κάνει για να ολοκληρώσει μια πρόταση. :mpinelik::mpinelik::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Έλα ρε, ο φυσικός μου μου έβαλε 18 ενώ του έγραψα 4!
Απλά ο μαθηματικός μας είναι -------- . Δε θέλει να χαρίζει βαθμούς λέει, τραυλίζει κιόλας και πετάει και κάτι αρχαία ρητά μες στο μάθημα. Πόση ώρα κάνει για να ολοκληρώσει μια πρόταση. :mpinelik::mpinelik::mpinelik:
Νομιζω οτι οι φυσικοι ειναι πιο ανετοι στους βαθμους απο τους μαθηματικους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Νομιζω οτι οι φυσικοι ειναι πιο ανετοι στους βαθμους απο τους μαθηματικους

Έχω συναντήσει πολλούς άνετους μαθηματικούς. Πίστεψε με, έχει να κάνει με τον χαρακτήρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Νομιζω οτι οι φυσικοι ειναι πιο ανετοι στους βαθμους απο τους μαθηματικους
Είναι! Εμάς μας έλεγε όλη τη χρονιά να σημειώνουμε τα σος πάνω στο βιβλίο και για το τέλος μας έδωσε 3 ασκήσεις και θα βάλει τη μια.
Και δεν ξέρω πως, αλλά στο διαγώνισμα μου είχα βάλει 15 (:eek:) και τετράμηνο 18.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Παλικάρια, δεν ξέρω γιατί χαιρόμαστε όμως. Αυτά που περιγράφετε δεν τιμούν και πολύ τους καθηγητές σας και σίγουρα όχι εσάς απέναντι σε παιδιά που δεν έχουν αυτή τη μεταχείριση και σας διαβάζουν αυτή τη στιγμή. Keep it low.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Παλικάρια, δεν ξέρω γιατί χαιρόμαστε όμως. Αυτά που περιγράφετε δεν τιμούν και πολύ τους καθηγητές σας και σίγουρα όχι εσάς απέναντι σε παιδιά που δεν έχουν αυτή τη μεταχείριση και σας διαβάζουν αυτή τη στιγμή. Keep it low.
Άσε μας να βγάλουμε τα απωθημένα μας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
βρε κοριτσια,σε ποια σχολεια πατε και ειναι ολα τοσο καλα...γιατι εγω για να παρω καλους βαθμους,επρεπε να διαβασω στα διαγωνισματα τετραμηνου...ενω στα ενδοσχολικα δεν μας εχουν πολυβοηθησει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι ρε OK, απλά λέω. Είναι που είναι σκατά τα πράγματα ας μην ξεχνάμε τουλάχιστον το πώς θα έπρεπε να είναι. Έτσι κι αλλιώς κι αυτό που είπα για τους καθηγητές ψιλογενίκευση είναι. Στην τελική ποιος και γιατί θα πάει να το παίξει υπόδειγμα όταν τίποτα γύρω του δε δουλεύει σωστά; Ακόμα και σωστή στάση να κρατήσει δηλαδή, δυστυχώς δε θα καταφέρει και πολλά, σίγουρα λιγότερα απ' όσα φανταζόταν. Αλλά ναι, απλά λέμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
βρε κοριτσια,σε ποια σχολεια πατε και ειναι ολα τοσο καλα...γιατι εγω για να παρω καλους βαθμους,επρεπε να διαβασω στα διαγωνισματα τετραμηνου...ενω στα ενδοσχολικα δεν μας εχουν πολυβοηθησει...:(

Κι εγώ διάβαζα στα διαγωνίσματα τετραμήνου και είχαμε και αρκετά μάλιστα..Απλά κάποιοι καθηγητές μας βοήθησαν με τις βαθμολογίες και ειδικά όταν είσαι σε ένα τμήμα με την πλειονότητα των μαθητών να είναι αδιάφοροι και να κάνουν φασαρία συνεχώς, 1-2 φορές να σηκώσεις το χέρι σου, και να προσέξεις σου βάζουν καλό βαθμό.
Καλά, για βοήθεια στις ενδοσχολικές ας μη μιλήσω. Ιστορία 50-60 σελίδες πάνω-κάτω, κοινωνιολογία 45 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
βρε κοριτσια,σε ποια σχολεια πατε και ειναι ολα τοσο καλα...γιατι εγω για να παρω καλους βαθμους,επρεπε να διαβασω στα διαγωνισματα τετραμηνου...ενω στα ενδοσχολικα δεν μας εχουν πολυβοηθησει...:(
Σαφως κ επρεπε να διαβασουμε για τα διαγωνισματα τετραμηνου κ 20αρια δεν εβαζαν ,οσο για τα ενδοσχολικα απο τ ους περισσοτερους καθηγητες μηδενικη βοηθεια,ασε που μηδενισαν κ συμμαθητη γιατι σηκωθηκε να παει κ καλα τουαλεττα κ φανηκε η ακρη του σκονακιου στην τσεπη του(κ αυτο το σκονακι ηταν ασχετο με τα θεματα,ομως ουτε που το εξετασαν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
εμενα παντωσ που ειχε δωσει η ξαδερφη μου πανελληνιες στις ενδοσχολικες εδινε λευκες(στα περισοοτερα) το αποτελεσμα να περασει πολυτεχνειο και να βγαλει ενα χαλια απολυτηριο αλλα δεν την ενοιαξε και πολυ χαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
βρε κοριτσια,σε ποια σχολεια πατε και ειναι ολα τοσο καλα...γιατι εγω για να παρω καλους βαθμους,επρεπε να διαβασω στα διαγωνισματα τετραμηνου...ενω στα ενδοσχολικα δεν μας εχουν πολυβοηθησει...:(

εκεί που μπορούσα διάβαζα, δηλαδή θρησκευτικά, ιστορία, κοινωνιολογία και γενικά ότι ήταν θεωρητικό, τον βαθμό τον είχα πάρει με την αξία μου σε αντίθεση με άλλα παιδιά που έκαναν σκονάκια και είχαν ανοικτά βιβλία.
Αλλά ρε, ένα θεωρητικό μυαλό πως μπορεί να γράψει καλά στα μαθηματικά και την φυσική; Γι'αυτό, σε αυτά τα δύο μαθήματα έγω προσωπικά ήθελα λίγη βοήθεια και μου την έδωσε μόνο ο φυσικός όπως και σε όλους. Αλλά στα μαθηματικά, μου έδειξε η φίλη πως να λύνω κάποιες ασκήσεις, έκατσα και έμαθα λίγη θεωρία τότε και πήγα και έγραψα 12 ενώ αυτός με έβαλε 11. Ε, γιατί δηλαδή;
Μου έχει μείνει γιατί όλοι οι άλλοι βαθμοί ήταν καλοί και βλέπεις ένα 11αρι και σου φεύγει η διάθεση!!
Ωωωωωχ, τα 'πα και ξελάφρωσα!


add: σήμερα ο βιολόγος μας έδωσε στα παιδιά τις απαντήσεις στην βιολογία και αν τα διαβάσουν, τότε όλοι θα γράψουν πάνω από 14. είναι δίκαιο; Και εμείς στα μαθηματικά δηλαδή τι θα γράψουμε; 'ντάξει, δε λέω να μας δίνουν έτοιμες τις λύσεις αλλά ας μας βοηθήσουν με άλλο τρόπο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μέχρι τώρα :

Ιστορία,Βιολογία : 12-13
Αρχαία,Αγγλικά : 17-18


χαχαχαα...πάω απλά αδιάβαστος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
πατάτε πολλαπλή παράθεση στα μηνύματα των χρηστών που θέλετε να απαντήσετε και μετά πατάτε παράθεση.
Και εγώ μέχρι να το μάααααθω..:whistle:

ευχαριστω για την απαντηση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
εκεί που μπορούσα διάβαζα, δηλαδή θρησκευτικά, ιστορία, κοινωνιολογία και γενικά ότι ήταν θεωρητικό, τον βαθμό τον είχα πάρει με την αξία μου σε αντίθεση με άλλα παιδιά που έκαναν σκονάκια και είχαν ανοικτά βιβλία.
Αλλά ρε, ένα θεωρητικό μυαλό πως μπορεί να γράψει καλά στα μαθηματικά και την φυσική; Γι'αυτό, σε αυτά τα δύο μαθήματα έγω προσωπικά ήθελα λίγη βοήθεια και μου την έδωσε μόνο ο φυσικός όπως και σε όλους. Αλλά στα μαθηματικά, μου έδειξε η φίλη πως να λύνω κάποιες ασκήσεις, έκατσα και έμαθα λίγη θεωρία τότε και πήγα και έγραψα 12 ενώ αυτός με έβαλε 11. Ε, γιατί δηλαδή;
Μου έχει μείνει γιατί όλοι οι άλλοι βαθμοί ήταν καλοί και βλέπεις ένα 11αρι και σου φεύγει η διάθεση!!
Ωωωωωχ, τα 'πα και ξελάφρωσα!


add: σήμερα ο βιολόγος μας έδωσε στα παιδιά τις απαντήσεις στην βιολογία και αν τα διαβάσουν, τότε όλοι θα γράψουν πάνω από 14. είναι δίκαιο; Και εμείς στα μαθηματικά δηλαδή τι θα γράψουμε; 'ντάξει, δε λέω να μας δίνουν έτοιμες τις λύσεις αλλά ας μας βοηθήσουν με άλλο τρόπο..
Στα ιδιωτικα σχολεια τους δινουν οχι μονο τα θεματα αλλα κ λυμενες κ τις ασκησεις για τις ενδοσχολικες. Κ σε μας οι μαθηματικοι δεν αφαιρεσαν ουτε μια σελιδα υλης, ισχυσε οτι ισχυε κ για τις πανελληνιες. Ενω στα αρχαια,λογοτεχνια οι φιλολογοι αφαιρεσαν αρκετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top