Γ' ΕΠΑΛ-Πληροφορική-Δομημένος προγραμματισμός

georgina18

Νεοφερμένος

Η jojo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
γειά σε ολους!:)
υπάρχει κάποιος πού να είναι γ'επαλ-πληροφορική?
χρειάζομαι ασκήσεις-σημειώσεις-εκπαιδευτικό λογισμικό-και γενικά πληροφορίες για δομημένο προγραμματισμό...
είναι πανελλαδικό και η καθηγήτρια μου είναι χάλια..:'(
ο,τιδήποτε μπορεί να με βοηθήσει στη φάση που είμαι!
ευχαριστώ:thanks:
(κατανόηση..πρώτο ποστ:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasis

Νεοφερμένος

Ο anastasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γιωργία έχω εγώ ένα σωρό σημειώσεις για τον δομημένο προγραμματισμό αλλα δυστυχώς είναι όλες σε εντιπη μορφή.

εχω ομως ένα πρόγραμμα που λέγεται Δημιουργός διαγραμμάτων ροής.

που ουσιαστικά κανεις τον κωδικα ηλεκτρονικά

εαν θέλεις να σου το δώσω στείλε μου προσωπικό μηνυμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tilemaxos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Εχω πολυ υλικο απο θεωρία θα κάτσω αμα ειναι να τα Scanαρω το Σαββατοκυριακο σημειώσεις και θα τις ανεβάσω ειναι πολυ καλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgina18

Νεοφερμένος

Η jojo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ευχαριστω!
θα βοηθησει κι αλλα παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johny_gr

Νεοφερμένος

Ο johny_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αν έχετε υλικό δημοσιεύστε το να το πάρουμε και εμείς... ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tilemaxos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Παιδια ειναι πολλες σελιδες και scanαρω σιγα... θα ρωτησω τον καθηγητη μηπως τις εχεις σε ηλεκτρονικη μορφη και θα τα ανεβασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Φιλε Tilemaxe αν καταφέρεις να τα ανεβάσεις θα σου είμαι ευγνώμων.Και εγώ έχω κάτι ασκήσεις για διαδικασίες-συναρτήσεις αν θελετε πείτε να τα ανεβάσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johny_gr

Νεοφερμένος

Ο johny_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μάριε μπράβο για της λύσεις στα Δίκτυα, αν μπορείς ανέβασε και για τον προγραμματισμό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Οκ φίλε ευχαριστώ θα ανεβάσω κάτι λίγα που έχω για προγραμματισμό.Δυστυχώς δεν έχ πολλά.Ας ελπίσουμε να ανεβάσει ο Τηλέμαχος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Εχω φάει όλο το internet για σημειώσεις Προγραμματισμού αλλά τίποτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgina18

Νεοφερμένος

Η jojo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εχω φάει όλο το internet για σημειώσεις Προγραμματισμού αλλά τίποτα....
δοκιμασα πολυ πριν απο σενα!
χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rian

Νεοφερμένος

Ο rian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
View attachment examples_pascal.pdf
Ελπίζω να βοήθησα έστω και λιγο... Εχω και άλλα πολλά οποιος τα θέλει ας μου στείλει ενα e-mail στο emirian_@hotmail.com.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgina18

Νεοφερμένος

Η jojo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
View attachment 26741
Ελπίζω να βοήθησα έστω και λιγο... Εχω και άλλα πολλά οποιος τα θέλει ας μου στείλει ενα e-mail στο emirian_@hotmail.com.:no1:
να 'σαι καλα βρε Rian!!!
κατι κανει κι αυτο!!
τσαοοοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rian

Νεοφερμένος

Ο rian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
View attachment pascal.rar:):)
Eίναι και αυτά, δεν μπορώ να βρω άλλα.
Εμένα με βοήθησαν πολύ κι ας είναι πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meteo_xampos

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος Καρανδεινός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλημέρα σας παιδιά. Για σημειώσεις στο δομημένο προγραμματισμό έχετε τσεκάρει το
https://users.sch.gr/alkisg/tosteki/index.php?board=65.0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Να σας πω,ειμαι μαθητης Β ΕΠΑ.Λ τομεα πληροφορικης κ απο τι βλεπω για τ δομημενο προγραμματισμο δν ειναι ειναι οτι το ευκολοτερο....!Τ γνωμη εχετε????? Απο τις ακησεις π βλεπω οτι περιεχει ειναι.....................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Οχι δεν είναι δύσκολος απλά πρόσεχε στο μάθημα.Γνώμη μου πάρε το βιβλίο από κανάν μεγάλο η ζήτα κατέβασε και ένα ebook για pascal programming και ξεκίνα να μαθαίνεις τα βασικά μόνος σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

survivorgr

Νεοφερμένος

Ο survivorgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια ξερετε π μπορω ν κατεβασω τ βιβλιο δομημενος προγραμματισμος σ pdf?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
παιδια ξερετε π μπορω ν κατεβασω τ βιβλιο δομημενος προγραμματισμος σ pdf?
Δεν υπάρχει στο pi-schools αλλά υπάρχει των δικτύων αν ενδιαφέρεσαι.
Δεν σας έχουν δώσει βιβλία ακόμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

survivorgr

Νεοφερμένος

Ο survivorgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δεν υπάρχει στο pi-schools αλλά υπάρχει των δικτύων αν ενδιαφέρεσαι.
Δεν σας έχουν δώσει βιβλία ακόμα?
οχι ειμαστε τ μονο σχολειο π δν εχουμε παρει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top