Γενικό - Γ' Γυμνασίου

Είναι εύκολη η 3η Γυμνασίου;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 2)
  • Ναι αρκετά εύκολη.Σχεδόν γελοία.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολύ δύσκολη.Με το ζόρι την περνάς.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Μου αρεσει παρααα πολυ η φετινη χρονια !!! Δεν την βρισκω χαβαλε (:P) αλλα εχει ενδιαφερον !!
Τα Αρχαια φετος τα λατρευω !!! Η εκθεση αν και δυσκολη εχει τελεια θεματα !!! Τα μαθηματικα ειναι φανταστικα (κυριως η παραγοντοποιηση!!!)
Η Βιολογια ειναι ονειρο !!!Και τα Θρησκευτικα ειναι ΑΙΣΧΟΣ !!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εγώ νομίζω πιο δύσκολη από τη Β' και λίγο πιο δύσκολα τα μαθήματα.Το καλό είναι ότι τα Μαθηματικά μου φαίνονται πιο εύκολα,αλλά νιώθω πιο πιεσμένος από πέρσι.Ίσως να είναι και από τα αγγλικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
καλη ταξη!η καλυτερη του γυμνασιου κατα τν γνωμη μ!αντε να περασει κ αυτοι οι μηνες π μενουν να παμε λυκειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Ενταξει ευκολη ταξη ηταν (εκτος εξαιρεσεων) και αρκετα ενδιαφερουσα εκτος απο τα αρχαια που τα απεχθανωμαι ).Τα θρησκευτικα ευκολα.Σαν 2η Ιστορια ηταν............:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
βαρετη ως και αφορητη..μηδεν ενδιαφερον!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Χμμμ...ισως η χειροτερη χρονια του γυμνασιου :( Το γεγονος οτι αλλαξαμε τμηματα εριξε αρκετα την ψυχολογια ,οχι μονο τη δικη μου πιστευω...

Οσο για τα μαθηματα : σιγουρα δυσκολοτερα απο τις προιγουμενες χρονιες αλλα εξισου ενδιαφεροντα ειδικα η Βιολογια,η Χημεια και τα Μαθηματικα...Τα κειμενα τα κανουμε με σειρα ενοτητων(ενα απο καθε ενοτητα) και ωρες ωρες νιωθω οτι κανω Ιστορια παρα λογοτεχνια και η γλωσσα(μια κρητικη διαλεκτο,την αλλη κοραηστικα) ειναι δυσκατανοητη...Η Κ.Π.Α ειναι ενδιαφερον μαθημα αλλα με βαρετο τροπο διδασκαλιας....η Φυσικη υπεροχη αλλα δεν εχουμε καλο καθηγητη οποτε δε καταλαβαινω τιποτα κατα την παραδωση του μαθηματος :( Η Γλωσσα αρκετα βαρετη(ολο δευτερευουσες προτασεις!!!Δεν αντεχω αλλο!!!) . Η <<Ελενη>> απλα φανταστικη !!!Οσο για τα Αρχαια : δυσκολα αλλα συναμα μαγικα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Eύκολη και χωρίς πολύ διάβασμα ;ρ Τα φετινά Κείμενα και μένα μου τη σπάνε -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
η χρονιά φέτος είναι και θα είναι σούπερ. η ΚΠΑ είναι σκατά. ακούω ''κοινωνία'' και φεύγω μακριά :Ρ. η γλώσσα καιτα κείμενα είναι πολύ βαρετά και δεν μου αρέσουν (κατά τη γνώμη μου της δευτέρας γυμνασίου ήταν τα καλύτερα). τα μαθηματικά είναι υπέροχα, φανταστικά, καταπληκτικά <3 <3 <3 μου αρέσει πολύ η ''Ελένη'', η φυσική, η χημεία, η βιολογία, καλούτσικη και η ιστορία (έχουμε πολύ καλό καθηγητή), και η πληροφορική έχει πλάκα :Ρ. τα θρησκευτικά είναι..ό,τι να 'ναι και τα αρχαία είναι εμμ..αρχαία :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Χμμμ...ισως η χειροτερη χρονια του γυμνασιου :( Το γεγονος οτι αλλαξαμε τμηματα εριξε αρκετα την ψυχολογια ,οχι μονο τη δικη μου πιστευω...

Οσο για τα μαθηματα : σιγουρα δυσκολοτερα απο τις προιγουμενες χρονιες αλλα εξισου ενδιαφεροντα ειδικα η Βιολογια,η Χημεια και τα Μαθηματικα...Τα κειμενα τα κανουμε με σειρα ενοτητων(ενα απο καθε ενοτητα) και ωρες ωρες νιωθω οτι κανω Ιστορια παρα λογοτεχνια και η γλωσσα(μια κρητικη διαλεκτο,την αλλη κοραηστικα) ειναι δυσκατανοητη...Η Κ.Π.Α ειναι ενδιαφερον μαθημα αλλα με βαρετο τροπο διδασκαλιας....η Φυσικη υπεροχη αλλα δεν εχουμε καλο καθηγητη οποτε δε καταλαβαινω τιποτα κατα την παραδωση του μαθηματος :( Η Γλωσσα αρκετα βαρετη(ολο δευτερευουσες προτασεις!!!Δεν αντεχω αλλο!!!) . Η <<Ελενη>> απλα φανταστικη !!!Οσο για τα Αρχαια : δυσκολα αλλα συναμα μαγικα !!!
Δυσκολη η 3η γυμνασιου;:hmm::hmm:Μαγικα τα αρχαια; Σε ποια χωρα ζεις;
Eύκολη και χωρίς πολύ διάβασμα ;ρ Τα φετινά Κείμενα και μένα μου τη σπάνε -.-
Ωραιαα ειναι τα δικα σου τα κειμενα!!:) Αλλα και της 1ης λυκειου δεν μπορω να πω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
ειναι η πιο ευκολη ταξη του γυμνασιου!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

giannis.xd

Νεοφερμένος

Ο giannis.xd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ετσι και ετσι....δεν ειναι και πολυ δυσκολη αλλα οι καθηγιτες βιαζονται να μας βαλουν γρηγορα στο κλιμα του λυκειου=/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ετσι και ετσι....δεν ειναι και πολυ δυσκολη αλλα οι καθηγιτες βιαζονται να μας βαλουν γρηγορα στο κλιμα του λυκειου=/


αντε καλα ξεμπερδέματα με το γυμνασιο, το λυκειο και τις εξετάσεις,
να μπεις σε ενα παν/μιο να μπορεσεις να τεμπελιασεις σαν ανθρωπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Ιστορία πολύ ενδιαφέρων ....
Θρησκευτικά βαρετά
Φυσική δύσκολη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Δεν μπορώ να σας καταλάβω όλους εσάς που λένε πως με μισή ώρα διάβασμα βγάζετε 19+ στο γυμνάσιο κλπ. εγώ που διαβάζω αρκετά και βγάζω 18,5 είμαι χαζή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Δεν μπορώ να σας καταλάβω όλους εσάς που λένε πως με μισή ώρα διάβασμα βγάζετε 19+ στο γυμνάσιο κλπ. εγώ που διαβάζω αρκετά και βγάζω 18,5 είμαι χαζή;

Δεν είσαι χαζή κοπέλα μου και μπράβο για τους βαθμούς σου. Μην πιστεύεις ότι ακούς, όχι μόνο εδώ μέσα, αλλά γενικότερα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν μπορώ να σας καταλάβω όλους εσάς που λένε πως με μισή ώρα διάβασμα βγάζετε 19+ στο γυμνάσιο κλπ. εγώ που διαβάζω αρκετά και βγάζω 18,5 είμαι χαζή;


Εγώ διαβάζω ένα 20λεπτο βαριά και έβγαλα τη Β' με 16,6:P
Τρίτο τρίμηνο 17,7. Κανείς δεν είναι χαζός, ηρέμησε:P
Μην ακους τι λένε οι άλλοι, εξάλλου δεν πιστεύω πως οι βαθμοί στο γυμνάσιο έχουν ιδιαίτερη σημασία. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Δεν μπορώ να σας καταλάβω όλους εσάς που λένε πως με μισή ώρα διάβασμα βγάζετε 19+ στο γυμνάσιο κλπ. εγώ που διαβάζω αρκετά και βγάζω 18,5 είμαι χαζή;

Εγω περσυ διαβαζα 15 λεπτα και εβγαζα 18,9. Φετος με 10' διαβασμα (μονο φυσικη :P), βγαζω 17. Αν ενδιαφερομουν τοσο ωστε να διαβαζω μιση ωρα την ημερα θα εβγαζα 19, χωρις πλακα... Απλα δεν ενδιαφερομαι τοσο οσο περσυ.. Δεν ειναι λιγο μιση ωρα. Ουτε ειναι καμια φοβερη τεχνικη να βγαζεις καλους βαθμους. Διαβαζεις για τα τεστ και τα διαγωνισματα ωστε να εχεις εναν αξιοπρεπη βαθμο, σηκωνεις το χερι που και που για να κανεις ερωτησεις η να απαντησεις σε ερωτησεις, μετα το μαθημα τριβεσαι λιγο στον καθηγητη να σου τα ξαναεξηγησει γιατι δεν προσεχες λογω νευρικου γελιου, αλλα γενικα δεν δημιουργεις προβληματα και τα εχεις καλα με τους καθηγητες. Τοσο απλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Εγω περσυ διαβαζα 15 λεπτα και εβγαζα 18,9. Φετος με 10' διαβασμα (μονο φυσικη :P), βγαζω 17. Αν ενδιαφερομουν τοσο ωστε να διαβαζω μιση ωρα την ημερα θα εβγαζα 19, χωρις πλακα... Απλα δεν ενδιαφερομαι τοσο οσο περσυ.. Δεν ειναι λιγο μιση ωρα. Ουτε ειναι καμια φοβερη τεχνικη να βγαζεις καλους βαθμους. Διαβαζεις για τα τεστ και τα διαγωνισματα ωστε να εχεις εναν αξιοπρεπη βαθμο, σηκωνεις το χερι που και που για να κανεις ερωτησεις η να απαντησεις σε ερωτησεις, μετα το μαθημα τριβεσαι λιγο στον καθηγητη να σου τα ξαναεξηγησει γιατι δεν προσεχες λογω νευρικου γελιου, αλλα γενικα δεν δημιουργεις προβληματα και τα εχεις καλα με τους καθηγητες. Τοσο απλα :)

Δεν θέλει κόπο δηλαδή θέλει τρόπο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μπορώ να σας καταλάβω όλους εσάς που λένε πως με μισή ώρα διάβασμα βγάζετε 19+ στο γυμνάσιο κλπ. εγώ που διαβάζω αρκετά και βγάζω 18,5 είμαι χαζή;

Κοίταξε για να βγάλεις 18,5 πρέπει να στρώσεις αρκετά.Οι βαθμολογίες δεν δίνονται ετσι εύκολα.Δεν μπορεί καποιος να είναι του 15 και να παρει χαριστικά 18.Διαβαζει και παιρνει ο άλλος τον βαθμό που του αναλογεί.Για να βγάλει καποιος 18,5 ή 19 και πάνω τυχαινει σε πολλές περιπτώσεις να τελειωνεις 9 ή και 9.30 το βραδυ.Οπότε οταν καποιος τα λεει αυτα συνηθως τα λεει για να δειξει ότι είναι κατι,πνεύμα αντιλογίας.

Οπως και να εχει η αξία και οι επιδοσεις του καθε ατομου φαινονται σε όλο το γυμνασιο και δεν είναι ο κανονας όπως θελουν να λενε πολλοί οτι οι καθηγητές χαρίζουν άριστα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top