Γυμναστήριο ή κολυμβητήριο;

iLiaC

Νεοφερμένος

Ο iLiaC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγω πηγαινω γημναστηριο κ κολυμβηση!αν ομως μ λεγαν να διαλεξω θα διαλεγα γυμναστηριο!!!το να δροσιστεις τωρα που αρχιζουν τ κρυα δν νομιζω οτι παιζει ρολο!οχι μονο αυτο αλλα ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ γυμναζεις συγκεκριμενους μυς ή αν δεν το θελεις αυτο κανεις ασκησεις μονο για χασιμο κιλων!!!!!!!
Σου προτεινω 100% ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O_G

Νεοφερμένος

Ο O_G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Το γυμναστήριο είναι καλύτερο....ειδικά τώρα που μπαίνει χειμώνας!...Προσωπικά, η θερμαινόμενη πισίνα του κολυμβητηρίου, δεν μπορώ να πω ότι με κάλυπτε για όσα χρόνια πήγαινα...Βέβαια, είμαι και κρυογάτσουλο....:pp dk...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Κοιτα, το κολυμβητηριο εχει πιο πολυ πλακα αλλα εισαι κοπελα και εχω ακουσει πως κανει μεγαλες πλατες το κολυμπι.τωρα το γυμναστηριο ειναι πιο ωραιο κατα τη γνωμη μου αν εισαι βεβαια και αθλητικος τυπος...{η αδερφη μου ειχε πληρωσει συνδρομη για ενα χρονο και πηγαινε μια στο τοσο γτ βαριοταν...}:)
μια γνωστη μου εκανε για 2 χρονια μονο κολυμβηση και εχεουν ανοιξει πολυ οι πλατες της...το λεω γιατι ειναι πραγματικα αντιαισθητικο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
εγω πηγαινω γημναστηριο κ κολυμβηση!αν ομως μ λεγαν να διαλεξω θα διαλεγα γυμναστηριο!!!το να δροσιστεις τωρα που αρχιζουν τ κρυα δν νομιζω οτι παιζει ρολο!οχι μονο αυτο αλλα ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ γυμναζεις συγκεκριμενους μυς ή αν δεν το θελεις αυτο κανεις ασκησεις μονο για χασιμο κιλων!!!!!!!
Σου προτεινω 100% ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ!:no1:
Υπαρχει κατι που λεγεται "θερμενομενη πισινα",γιου νοου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofo

Νεοφερμένος

Ο Mitsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Κολυμβητήριο σίγουρα.
Μικρότερη καταπόνηση του σώματος και μεγαλύτερη άσκηση.
Εξάλου στο γυμναστήριο τα παιδιά κάνουν πολύ περισσότερο βάρη παρά τρέξιμο κάτι το οποίο κουράζει το σώμα και δυσκολύνει την ανάπτυξη.
Οπότε κολυμβητήριο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Το γυμναστήριο πιστεύω οτι κάνει περισσότερη δουλειά και είναι λιγότερο βαρετό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofo

Νεοφερμένος

Ο Mitsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Βαρετό το κολύμπι?
Ζώ για να κολυμπάω.
Όλο το χειμώνα περιμένω για το καλοκαίρι να πηγαίνω μπάνια και εσύ μου λες πως είναι βαρετό?
Ή να πω για τα γυμναστήρια που είναι γεμάτα στους μποντιμπιλνταράδες με τις πρωτείνες και τα χαπάκια?
Σε ένα κλειστό χώρο με τους περισσότερους άντρες και με διχτυωτές μπλούζες για να γαίνονται οι μύες!!!!
χαχαχαχαχαχα
αηδία το λέω εγώ αυτό.
Με τη κολύμβηση δεν καταπονείς τον οργανισμό και είναι και φυσικός τροπος εκγύμνασης των μυών όλου του σώματος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Το γυμναστήριο πιστεύω οτι κάνει περισσότερη δουλειά και είναι λιγότερο βαρετό!
Καμια σχεση.Στο καλυμβητηριο κανεις κατι,κολυμπας.Καθολου βαρετο.Το γυμναστηριο το κανεις οχι γιατι σου αρεσει,αλλα γιατι θες να φτιαξεις σωμα.Συνεπως μοιαζει με αγγαρεια.Το κολυμβητηριο δεν ειναι καθολου βαρετο.Στο γυμναστηριο βαρας ενεσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ή να πω για τα γυμναστήρια που είναι γεμάτα στους μποντιμπιλνταράδες με τις πρωτείνες και τα χαπάκια?
Σε ένα κλειστό χώρο με τους περισσότερους άντρες και με διχτυωτές μπλούζες για να γαίνονται οι μύες!!!!
χαχαχαχαχαχα
αηδία το λέω εγώ αυτό.
Με τη κολύμβηση δεν καταπονείς τον οργανισμό και είναι και φυσικός τροπος εκγύμνασης των μυών όλου του σώματος.....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μια χαρα ειναι τα γυμναστηρια,ειναι θεμα προτιμησεων
-----------------------------------------
Το γυμναστηριο το κανεις οχι γιατι σου αρεσει,αλλα γιατι θες να φτιαξεις σωμα.Συνεπως μοιαζει με αγγαρεια..

Μπα ρε φιλε.Το κανεις και για τα 2.Το ενα φερνει το αλλο αν δε σου αρεσει και το κανεις σαν αγγαρια τοτε δε φτιαχνεις ποτε σωμα.Ετσι απλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Δείτε το και από την άλλη! Βαριέμαι να κολυμπάω! Μόνο και μόνο που όταν είσαι γυμναστήριο μπορείς να ακούς ταυτόχρονα και μουσική το θεωρώ καλύτερο! Γυμνάζεσαι ευχάριστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Δεν πιστευω να υπαρχει normal ανθρωπος που να του αρεσει να πιανει ενα βαρακι και να κανει επαναληψεις(και ολα τα σχετικα).Ολοι το κανουν σαν αγγαρεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
εγω κανω και τα 2!και κολυμπι παω 3 ωρες καθε μερα και πριν για 1 ωρα γυμναστηριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Δεν πιστευω να υπαρχει normal ανθρωπος που να του αρεσει να πιανει ενα βαρακι και να κανει επαναληψεις(και ολα τα σχετικα).Ολοι το κανουν σαν αγγαρεια.

χμμ μαλλον δεν ειμαι normal τοτε :P

btw ξερω πααααρααα πολλους που το κανουν γιατι τους αρεσει.
Εσυ το βρισκεις αγγαρεια.Οκ γουστο σου:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
εγω κανω και τα 2!και κολυμπι παω 3 ωρες καθε μερα και πριν για 1 ωρα γυμναστηριο


Και τα συνδυάζεις αυτά,παρόλο που είσαι Γ Λυκείου;:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
χμμ μαλλον δεν ειμαι normal τοτε :P

btw ξερω πααααρααα πολλους που το κανουν γιατι τους αρεσει.
Εσυ το βρισκεις αγγαρεια.Οκ γουστο σου:no1:
ΟΥΤΕ εσενα σου αρεσει να κανεις καμψεις,κοιλιακους κλπ.Ειμαι σιγουρος.Το κανεις για το αποτελεσμα που θα εχει.Σωμα κλπ.Χωρις παρεξηγηση.Απλως το βρισκω βαρετο να ασχολεισαι με τα οργανα γυμναστικης.Καλυτερα να κανεις την ιδια δουλεια κανοντας κατι πιο ενδιαφερον--->κολυμπι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
ΟΥΤΕ εσενα σου αρεσει να κανεις καμψεις,κοιλιακους κλπ.Ειμαι σιγουρος.Το κανεις για το αποτελεσμα που θα εχει.Σωμα κλπ.

Κοιτα αν δεν αρεζε σε κανεναν τοτε δεν θα υπηρχε καμμια διαφορα απο ανθρωπο σε ανθρωπο και κανεις δεν θα ειχε σωμα.Η διαφορα ειναι οτι καποιοι το κανουν με ορεξη και καποιοι αλλοι οχι,οποτε και το παραταν ή δε το κανουν σωστα για μεγαλο διαστημα,ΔΕ βλεπουν αποτελεσματα και παλι το παραταν.Στο κατω κατω σε καθε ανθρωπο αρεσουν διαφορετικα πραγματα,δεν ειναι δυνατον ολοι να την βρισκουν με αυτη τη διαδικασια του γυμναστηριου.

Οσο για μενα,ξερω πολυ καλα τι μ'αρεσει και τι οχι,εσυ δεν μπορεις να ξερεις:Pοποτε πως μιλας με τοση σιγουρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Απλως ειμαι σιγουρος οτι ολοι προτιμουν να εχουν τα κερδη που τους αποφερει το γυμναστηριο κανοντας αλλες δραστηριοτητες περισσοτερο ενδιαφερουσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Απλως ειμαι σιγουρος οτι ολοι προτιμουν να εχουν τα κερδη που τους αποφερει το γυμναστηριο κανοντας αλλες δραστηριοτητες περισσοτερο ενδιαφερουσες.

Αυτο ακριβως...ειναι θεμα επιλογων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iLiaC

Νεοφερμένος

Ο iLiaC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
συμφωνω μ τν χρηστο!κ γω γυμναστηριο πηγαινω γ τ αποτελεσμα κ λογικο ειναι!αλλα παν απ ολα μ αρεσει κ τ κανω!αλλιως θ χα φυγει απ τν πρωτη μερα!!!!

(ΥΓ.αλλα αποτελεσματα εχει τ γυμναστηριο κ αλλα η κολυμβηση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
συμφωνω μ τν χρηστο!κ γω γυμναστηριο πηγαινω γ τ αποτελεσμα κ λογικο ειναι!αλλα παν απ ολα μ αρεσει κ τ κανω!αλλιως θ χα φυγει απ τν πρωτη μερα!!!!

(ΥΓ.αλλα αποτελεσματα εχει τ γυμναστηριο κ αλλα η κολυμβηση)
δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top