Γνώμη για τις σχολές τεχνολογίας τροφίμων

chasepaul

Νεοφερμένος

Η chasepaul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Αν εχετε μια αποψη αν μπορείτε γραψτε την.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.

chasepaul

Νεοφερμένος

Η chasepaul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
4 έτος τεχνολογίας τροφίμων, ρώτα με ό,τι θέλεις
[/QUOTεχω ακουσει

4 έτος τεχνολογίας τροφίμων, ρώτα με ό,τι θέλεις
Ίσχυει οτι 3 απο τα 5 τμηματα αυτου του κλάδου δεν σου δεινουν Επαγγελματικα δικαιώματα?
 

aslanidou.

Νεοφερμένος

Η aslanidou. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ είμαι στης Καλαματας , θα σου πω για το συγκεκριμένο τμήμα ,δεν γνωρίζω για τα άλλα .Δεν υπάρχουν επαγγελματικά δικαιώματα αλλά μας είπαν ότι αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να εργαστείς κάπου , απλά πχ αν θες να ανοίξεις ένα εργαστήριο ανάλυσης τροφιμων χρειάζεται να έχεις αυτό το χαρτί για να το δώσεις σε μια δημόσια αρχή, ώστε να μπορείς νόμιμα να κατέχεις αυτο το εργαστήριο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αλλά μας είπαν ότι στο μέλλον θα έρθουν τα δικαιώματα αυτά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Διότι η αλλαγή που έγινε απο ΤΕΙ σε ΑΕΙ το 2019 τα έκανε όλα αυτά

Πχ οι πτυχιούχοι του ΤΕΙ έχουν επαγγελματικα δικαιώματα, του ΑΕΙ ακόμα δεν τα έχουν κατακτήσει τα δικαιώματα γιατί είναι πολύ γραφειοκρατίκη διαδικασία
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Είναι θεμα χρονου τα επαγγελματικα δικαιωματα.Εγω ειμαι στο Γεωπονικο της Καλαματας και πριν 2 μηνες καταχωρηθηκαν τα δικαιωματα με ολα τα ΑΕΙ των Γεωπονικων Πανεπιστημιων. Τωρα εχουν σειρα των τροφιμων και των μηχανικων.
 
Top