Γιορτή Αποφοίτησης

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Έχει μπουγέλο την Πέμπτη, τι γιορτές και μαλακίες μου λέτε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εμείς έχουμε σήμερα τη γιορτή :P
Θα μας πάνε έξω, θα μας δώσουν και κάτι αναμνηστικά.
Ντάξει, καλά θα είναι πιστεύω, θα θυμηθούμε τα παλιά.
Που εξω θα σας πανε? Τελειωσατε κιολας τις ενδοσχολικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Σήμερα είχαμε τη γιορτή αποφοίτησης στο σχολείο μου. Ο διευθυντής μας έβγαλε ένα μικρό λόγο και μας μοίρασε αναμνηστικά. Είχε άφθονα φαγητά και γλυκά και στο τέλος μας είπανε να πάρουμε ότι θέλουμε και μαζί μας. Είχαμε καλό DJ και χορέψαμε μαζί με τους καθηγητές. Είχαμε αγκαλιές και φιλιά, FFE κλπ. Σίγουρα όμως αυτή η μικρή γιορτή σηματοδοτεί το ΤΕΛΟΣ ΜΙΑΣ ΕΠΟΧΗΣ. Από αύριο, καθένας μας θα τραβήξει το δικό του δρόμο. Όπως μας αποχαιρέτησε (τραγουδιστά) και ο υποδιευθυντής μας: "και καλή τύχη όπου και αν πάς".

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ρε Δία, εσύ κι οι αναμνήσεις σου απόψε (βλ. topic ενδοσχολικές) μου δημιουργείτε μελαγχολία κι ας έχω τελειώσει το σχολείο εδώ και ένα χρόνο. Τι σ' έπιασε βραδιάτικα;
...θα μας πάρουν τα ζουμιά εδώ πέρα στο τέλος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εμείς δεν κάνουμε τίποτα και είμαστε κοοοουυυυυλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top