Για εμάς τους ξενύχτηδες

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Μην με τρομαζεις... :worry::worry:

Αντε βρε που τρομάζεις :whistle:
Αν την πάρεις απ'την αρχη με καλό μάτι δεν νομίζω να έχεις θέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
να τη κ η αλλη αλητεια

Τι γίνεται; Όλα καλά; Πάλι για σας δουλεύω.:shifty: Επιτηρώ την ομαλή λειτουργία του ischool γιατί αυτές οι ώρες είναι οι πιο επικίνδυνες...:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Nαι ασε χαλια timing
Οταν συμβαινε αυτο ημουν καπως ετσι

και την πληρωναν οι αλλοι με κλαδεματα και κλωτσιες "κατα λαθος":D:P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Γαλλικα δεν παταγα καν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Αντε βρε που τρομάζεις :whistle:
Αν την πάρεις απ'την αρχη με καλό μάτι δεν νομίζω να έχεις θέμα...

Εγω?? Το 'χω αχτι να γινω φυσικος ρε γαμωτο... Αλλα φοβαμαι μην μου κανουν οι μαθητες τα ιδια που κανω εγω τωρα, οποτε το ξανασκεφτομαι... :worry::worry:

Τι γίνεται; Όλα καλά; Πάλι για σας δουλεύω.:shifty: Επιτηρώ την ομαλή λειτουργία του ischool γιατί αυτές οι ώρες είναι οι πιο επικίνδυνες...:D:D:D

Εσυ ομως ακομα δεν μου ειπες ποιος σε πυροβολει!! :mad::mad: Τι θα γινει αν μας παθεις τιποτα παιδι μου?? Ποιος θα επιτηρει το ischool τετοιες δυσκολες ωρες?? :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Εγω?? Το 'χω αχτι να γινω φυσικος ρε γαμωτο... Αλλα φοβαμαι μην μου κανουν οι μαθητες τα ιδια που κανω εγω τωρα, οποτε το ξανασκεφτομαι... :worry::worry:



Εσυ ομως ακομα δεν μου ειπες ποιος σε πυροβολει!! :mad::mad: Τι θα γινει αν μας παθεις τιποτα παιδι μου?? Ποιος θα επιτηρει το ischool τετοιες δυσκολες ωρες?? :mad::mad::mad:

Όλοι αυτοί οι εγληματίες εκεί έξω που τους χαλάω την καλοπέραση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Όλοι αυτοί οι εγληματίες εκεί έξω που τους χαλάω την καλοπέραση...
Όλοι αυτοί οι οπλοφορούντες εγκληματίες μαζεύτηκαν στην Κέα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Όλοι αυτοί οι εγληματίες εκεί έξω που τους χαλάω την καλοπέραση...

Και εχουμε τοσους πολλους για να βρισκεται καθε μερα καποιος να σε πυροβολει? Νομιζα οτι εδω στο Ελλαντα ειμαστε ησυχοι... :worry::worry::worry:
Λαθος α? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Νομιζα οτι εδω στο Ελλαντα ειμαστε ησυχοι... :worry::worry::worry:
Λαθος α? :redface:

Ήσυχοι δεν λες τίποτα. "Σχεδόν" κοιμόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Όλοι αυτοί οι οπλοφορούντες εγκληματίες μαζεύτηκαν στην Κέα; :P

Στην Αθήνα είναι η υπηρεσία μου.:worry: Εδώ είμαι για λίγες ημέρες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Εγω?? Το 'χω αχτι να γινω φυσικος ρε γαμωτο... Αλλα φοβαμαι μην μου κανουν οι μαθητες τα ιδια που κανω εγω τωρα, οποτε το ξανασκεφτομαι... :worry::worry:

Αν έχεις άχτι να γίνεις φυσικός μην ακούς κανέναν. :whistle:
Ελπίζω να κάνεις πολλούς μαθητές να αγαπήσουν τη φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Και εχουμε τοσους πολλους για να βρισκεται καθε μερα καποιος να σε πυροβολει? Νομιζα οτι εδω στο Ελλαντα ειμαστε ησυχοι... :worry::worry::worry:
Λαθος α? :redface:

Αυτά να τα πεις στους δραπέτες των φυλακων τρικάλων που μέχρι στιγμής έχουν σκοτώσει μία κοπέλα και ένα αστυνομικό και έχουμε και 1 τραυματία αστυνομικό...:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Αν έχεις άχτι να γίνεις φυσικός μην ακούς κανέναν. :whistle:
Ελπίζω να κάνεις πολλούς μαθητές να αγαπήσουν τη φυσική.

Mακαρι.. Οπως με εκανε κι εμενα η φυσικος μου.. :inlove::inlove::inlove:

Αυτά να τα πεις στους δραπέτες των φυλακων τρικάλων που μέχρι στιγμής έχουν σκοτώσει μία κοπέλα και ένα αστυνομικό και έχουμε και 1 τραυματία αστυνομικό...:(:(:(

:stunned:
Εσυ φοιτητης δεν εισαι? Απο τωρα παιρνεις μερος σε τετοια? Εκπαιδευση δεν κανεις?
Οχι οτι τα ξερω αυτα, απλα εχω μπερδευτει... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αυτά να τα πεις στους δραπέτες των φυλακων τρικάλων που μέχρι στιγμής έχουν σκοτώσει μία κοπέλα και ένα αστυνομικό και έχουμε και 1 τραυματία αστυνομικό...:(:(:(
Και να προσθεσω οτι η γυναικα του αστυνομικου που σκοτωθηκε γεννησε πριν λιγες ημερες το τριτο τους παιδι.
Πραγματικα τραγικο.


σας εφτιαξα την διαθεση εεε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Mακαρι.. Οπως με εκανε κι εμενα η φυσικος μου.. :inlove::inlove::inlove:



:stunned:
Εσυ φοιτητης δεν εισαι? Απο τωρα παιρνεις μερος σε τετοια? Εκπαιδευση δεν κανεις?
Οχι οτι τα ξερω αυτα, απλα εχω μπερδευτει... :(

Εγώ δε συμμετέχω στην επιχείρηση αλλά δεν ξέρεις που μπορεί να τους συναντήσεις. Αυτοί μία είναι εκεί μία αλλού. Εδώ και 1 χρόνο είμαι έξω από τη σχολή και κάνω πρακτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Και να προσθεσω οτι η γυναικα του αστυνομικου που σκοτωθηκε γεννησε πριν λιγες ημερες το τριτο τους παιδι.
Πραγματικα τραγικο.


σας εφτιαξα την διαθεση εεε ?

Ουυυ, μας την εκανες τι να σου πω... Βραδιατικα η καταθλιψη μου ελειπε :cry_x:

Εγώ δε συμμετέχω στην επιχείρηση αλλά δεν ξέρεις που μπορεί να τους συναντήσεις. Αυτοί μία είναι εκεί μία αλλού. Εδώ και 1 χρόνο είμαι έξω από τη σχολή και κάνω πρακτική.

Δυσκολη δουλεια ο αστυνομικος παντως, δεν θα μπορουσα να το κανω... Καθε μερα πας και δεν ξερεις αν θα γυρισεις σπιτι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
ΠΡΕΠΕΙ να κοιμηθείς. ΠΡΕΠΕΙ να κοιμηθείς. ΠΡΕΠΕΙ...
έχει τίποτα να φάμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
ΠΡΕΠΕΙ να κοιμηθείς. ΠΡΕΠΕΙ να κοιμηθείς. ΠΡΕΠΕΙ...
έχει τίποτα να φάμε;
αυτη την ωρα η συζητηση παντα γυριζει στο φαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
κυρίως στα γλυκά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
ΠΡΕΠΕΙ να κοιμηθείς. ΠΡΕΠΕΙ να κοιμηθείς. ΠΡΕΠΕΙ...
έχει τίποτα να φάμε;

Οχι εγω δεν ΠΡΕΠΕΙ να κοιμηθω γιατι ΒΑΡΙΕΜΑΙ... Και πειναω υπερβολικα αλλα δεν μπορω να παω στην κουζινα γαμωτο... Πρεπει να εξοπλισω το δωματιο μου, τελος...

κυρίως στα γλυκά :redface:

Επιτηδες το κανεις α? Εχω να φαω απο το μεσημερι... :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Αμάν, ρε Peace, με το avatar σου! Πάω να φτιάξω τοστ. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top