Γιατί οι άνθρωποι ενδιαφέρονται μόνο για τον εξωτερικό κόσμο των άλλων;

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα τα προηγούμενα μηνύματα . Αλλά συμφωνώ με όλα όσα λέτε. Και το χειρότερο είναι πως οι περισσότεροι, δεν κάνουν παρέα άσχημα άτομα και η ομορφία είναι απαραίτητη προυπόθεση. Βλέπω παιδιά απελπιστικά άσχημα (όχι πως εγώ είμαι και κούκλος αλλα να λέμε και του στραβού το δίκιο) που στα διαλλείματα κλπ είναι μόνα τους και δεν είναι το θέμα ότι δεν είναι εξωστρεφή παιδιά. Όλα τους είναι κοινωνικοί αλλά επειδή δεν είναι και τόσο όμορφα δεν τα κάνει κανείς "παρέα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βίκυ1993

Νεοφερμένος

Η lolitaaaaaaaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
αν δεν υπήρχε η ζηλοτυπια και τ0 κουτσομπολιό τότε κανεισ δεν θα επιβίωνε=)
πολύ απλά βάζεις απο το ένα και βγάζεις απο το άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Όλοι μας έχουμε κουτσομπολέψει και ζηλέψει. Άλλα "μέτρον άριστον" όπως έλεγαν και οι αρχαίοι ημών πρόγονοι... Δεν είναι κακό να κουτσομπολέψεις 1-2 φορές. Αλλά αν αυτό γίνεται συστηματικά τότε και βέβαια πειράζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Και μαλιστα εγω εχω εναν φιλο που ολο με κοροιδευει και με βριζει για οτι κανω:(Αχχ:(Τι να κανω θεε μου> Ειχα και εναν αλλο φιλο αλλα τσακωθηκαμε απο μαλακια του:redface:

been there done that. :)
προσπάθησε να κάνεις καινούργιους φίλους εκτός και αν αντέχεις το όλο δούλεμα ή οτιδήποτε και εάν είναι αυτό.
το να μένεις κάπου που πιθανότατα δεν σε θέλουν ή δεν σε αποδέχονται είναι σα να μην πιστεύεις στον εαυτό σου και να μην τον αποδέχεσαι.
προσωπικά μέχρι και πριν 4 χρόνια περίπου όλοι με κορόιδευαν επειδή διάβαζα, ήμουν ήσυχη, δεν ήμουν από τα παιδιά που μιλάγανε πολύ, δεν κάπνιζα, άκουγα άλλη μουσική, δεν είχα σχέση, δεν ήμουν όμορφη με την αντίληψη της ομορφιάς που διαθέτει η μάζα πλέον, για τα κιλά μου, για το οτιδήποτε πάνω μου !αυτό συνέβαινε ακόμα και στην παρέα μου, δηλαδή όλοι με δουλεύανε ψιλό γαζί και σαν μικρό και άβγαλτο παιδάκι στα 14 προς 15 δεν μίλαγα ποτέ, μέχρι που αποφάσισα να τους μοιάσω. σταμάτησα να διαβάζω, βγήκα πιο έξω, έζησα, είδα και έκανα 5-10 πράγματα, άρχισα το κάπνισμα, άκουγα τη μουσική τους, ντυνόμουν όπως εκείνοι και με λίγα λόγια εντάχθηκα στις παρέες τους σιγά σιγά.
ωστόσο όσο περνούσε ο καιρός καταλάβαινα πως μόνο κακό έκανα στον εαυτό μου με το να αλλάξω τόσο και με τον καιρό έκανα αλλη μία αλλαγή η οποία με σημαδεύει μέχρι και σήμερα, αλλά με τη δεύτερη αλλαγή πλέον βρήκα τον εαυτό μου και νιώθω καλά με αυτό τα τελευταία 2-3 χρόνια περίπου.έχασα όλες τις δήθεν παρέες που είχα κάνει, έκοψα το κάπνισμα, βρήκα το δικό μου στυλ μουσικής και ντυσίματος και έκανα πράγματα για τον εαυτό μου που πριν δεν τα είχα σκεφτεί καν και το κυριότερο κατάφερα να περάσω κάπου φέτος που έδωσα πανελλήνιες και όχι εκεί που ήθελα και θέλω ακόμα και το έχω μετανιώσει γιατί έχασα χρόνια που μπορούσα να κάνω κάτι για μένα, ακόμα και στην τρίτη λυκείου γιατί όταν μάθεις κάτι είναι δύσκολο να ξεμάθεις. αυτή η μικρή εφηβική αλλαγή, μου κόστισε τουλάχιστον 4 χρόνια από τη ζωή μου δεδομένου ότι για να πετύχω το όνειρό μου θα πρέπει να διαβάσω 4 χρόνια παραπάνω και να κάνω υπομονή 4 χρόνια.
κανένας δεν είναι καλύτερος από εσένα και μην αφήσεις κανέναν να σου πει τι μπορείς και τι δεν μπορείς να κάνεις. μόνο εσύ το ξέρεις αυτό !
γι' αυτό όποιος φίλος σου σε κοροιδεύει και σε βρίζει για τις επιλογές σου, απλά δεν αξίζει να είναι φίλος σου.. όπως λένε και οι αύμνηστοι FF.C. "όταν κάτι δεν μου κάνει απλώς φεύγω μακριά, δεν ανήκω σε κανέναν δεν ανήκω πουθενά.." τους φίλους τους επιλέγουμε, ενώ την οικογένεια όχι, οπότε επέλεξε τους καλύτερους για σένα όταν σου δοθεί η ευκαιρία και άσε την οικογένειά σου να είναι το στήριγμά σου σε όλη σου τη ζωή. στην τελική οι γονείς σου δεν θα σ' αφήσουν ποτέ μόνο ακόμα και αν δεν εγκρίνουν τις επιλογές σου γιατί πάντα θα σ' αγαπάνε με τον τρόπο τους.:);)

ΥΓ:η ζωή είναι δική σου, ζήσε για τον εαυτό σου και όχι για τη γνώμη των άλλων.. ό,τι και αν λένε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Σπύρο να σου πω...
και εγώ κατά κάποιο τρόπο έχω βαρεθεί όλο αυτό το σχολίασμα!
αλλά παρασύρεσε απτην παρέα και μπορεί και συ να πεις κατι αρνητικό!
εγώ όποτε το κάνω επιπλήττω τον εαυτό μου μετά
γιατί λεω "σκέψου να λένε και για σένα έτσι ρε Ντέπη"
Όμως ας είμαστε ρεαλιστές...
όλοι και αν όχι όλοι οι περισσότεροι θέλουν ένα ωραίο πρόσωπο,γυμασμένο ωραίο σώμα,ωραίο στυλ,μοδάτα ρούχα κλπ
και σαν πρότυπο έχεις αυτό!
Αν ο άλλος δεν μοιάζει με αυτό που έχεις για πρότυπο αμέσως αρνητικές σκέψεις περνάνε απ'το μυαλό σου!
Έτσι είναι ο άνθρωπος μωρέ!
Ο ανθρώπινος νους έτσι έχει μάθει!
Αλλά δεν σήμαινει πως παραμένεις στο εξωτερικό!
Αυτοί που το κάνουν είναι αυτοί που ψάχνουν το τέλειο και το τέλειο γι'αυτούς είναι μόνο το εξωτερικό!
Αυτοί οι άνθρωποι συνήθως θέλουν να νιώθουν περήφανοι για αυτόν που έχουν στο πλαι τους
ή να αρέσει στην παρέα τους και να τον/την ζηλεύουν!

Το σχολίασμα απ'την άλλη έχει σαν απότερο σκοπό να νίωσει αυτούς που σχολιάζει ανώτερος και καλύτερα με τον εαυτό του!
Σχεδόν όλοι πέφτουμε στην παγίδα να σχολιάζουμε τους γύρω μας...
εγώ προσωπικά προσπαθώ να μην σχολιάζω αλλά όταν είσαι με την παρέα δεν μπορείς να κρατιθείς!
και αν τους αρχίσεις τα δεν πρέπει σου αρχίζουν τα "έλα τώρα" "Η Ντέπη η Μητέρα Τερέζα" κ.α
Είναι δύσκολη φάση!

Και τέλος γιατί είπα ήδη αρκετά πιστεύω πως τα άτομα που
παραμένουν μόνο στην εξωτερική εμφάνιση δεν αξίζουν ούτε την αγάπη, ούτε την φιλία ούτε καν την σημασία σου:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Δεν ξέρω και τι ηλικίας είναι οι φίλοι σου, 14άρων βλέπω ότι είσαι εσύ άρα κι αυτοί εκεί.. Χωρίς -προφανέστατα!!!!- να σημαίνει ότι μεγαλύτεροι δεν "κολλάνε" στην επιφάνεια, νομίζω ότι είναι ένας λόγος παραπάνω. ΄
Ο εξωτερικός κόσμος, όπως λες, είναι κάτι πολύ όμορφο. Αρκεί να μην μένουμε εκεί!!!
Αφού εσύ το έχεις καταλάβει, σε λίγο καιρό ό,τι ακούς και σου φαίνεται ανωριμότητα θα ναι σαν να μην το ακούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Λοιπον καταρχην εγω ανεβασα το topic.Τωρα ολοι εχετε δικιο και ευχαριστω και παλι για τις συμβουλες σας:)Επισης οπως ειπατε μερικοι φταινε ορμονες οντως γιατι η αλλαγη εγινε προπερσυ στο γυμνασιο:redface:Αλλα δεν μπορω να εξηγησω την σχεση που εχουμε.Ολα βασιζοται στην μακροχρονη φιλια μας.Ενω πολλες φορες ΜΟΝΟ σε εμενα φερεται ετσι στην πραγματικοτητα και που του εχω ξεκαθαρισει οτι δεν αντεχω αλλο και που εχουμε σκοτωθει οσος καιρος και αν περασει ΠΑΝΤΑ μετανιωνει και εγω τον συγχωρω.Ειναι περιπλοκο αλλα δεν ξερω,αν ηταν να ειχαμε κοψει επαφες θα πρεπε να το χαμε κανει ειδη.Ειναι λιγο αργα:/:

Τωρα υπαρχει και ενα αλλο θεμα που θεσατε:redface:Για καποια παιδια που ειναι και ασχημα και δεν συμμετεχουν γενικα σε παρεες:worry:Λοιπον εγω στην ταξη μου εχω ενα παιδι που εχει απομονωθει μονο του απο ΟΛΑ.Καθετε μονος του με την ΘΕΛΗΣΗ του.ΔΕΝ μιλαει σε κανεναν.Παντα ''δεν υπαρχει'' πουθενα και απορω γιατι οταν καποιος του μιλει φιλικα ως και καθηγητης αρνειτε να προσπαθησει να ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ:hmm:Πολλοι λενε πως ειναι κατι πολυ ψυχολογικο αλλα εγω πιστευω πως αυτα τα παιδια ισως εχουν μια πολυ ασχημη εμπειρια η τους εχουν πει τιποτα οι γονεις.Ως και σινεμα που του χαμε πει να ρθει μας ειπε δεν μπορει και τον ειδαμε να πηγαινει με την μανα του :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Λοιπον καταρχην εγω ανεβασα το topic.Τωρα ολοι εχετε δικιο και ευχαριστω και παλι για τις συμβουλες σας:)Επισης οπως ειπατε μερικοι φταινε ορμονες οντως γιατι η αλλαγη εγινε προπερσυ στο γυμνασιο:redface:Αλλα δεν μπορω να εξηγησω την σχεση που εχουμε.Ολα βασιζοται στην μακροχρονη φιλια μας.Ενω πολλες φορες ΜΟΝΟ σε εμενα φερεται ετσι στην πραγματικοτητα και που του εχω ξεκαθαρισει οτι δεν αντεχω αλλο και που εχουμε σκοτωθει οσος καιρος και αν περασει ΠΑΝΤΑ μετανιωνει και εγω τον συγχωρω.Ειναι περιπλοκο αλλα δεν ξερω,αν ηταν να ειχαμε κοψει επαφες θα πρεπε να το χαμε κανει ειδη.Ειναι λιγο αργα:/:

Από εμπειρία, δεν είναι καθόλου αργά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ισως:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ολοι καποια στιγμη μπορει να σχολιασουμε καποιον για την εμφανιση του αρκει βεβαια να μη φτανουμε σε ακροτητες. Στο κατω κατω της γραφης τι μας νοιαζει τι φοραει ο αλλος και πως περπαταει ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ! Πιστευω οτι τα ατομα που σχολιαζουν το κανουν για ξεχνανε τα προβληματα τους η γιατι οι ιδιοι εχουν δικα τους κομπλεξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
οντως αλλα κατηγοροντας και καποιον μπορει και να νιωθεις ομορφα φενοντας οτι εσυ εισαι ο ανωτερος:redface:Κατι παρομοιο με αυτο που ειπες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Ολοι καποια στιγμη μπορει να σχολιασουμε καποιον για την εμφανιση του αρκει βεβαια να μη φτανουμε σε ακροτητες. Στο κατω κατω της γραφης τι μας νοιαζει τι φοραει ο αλλος και πως περπαταει ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ! Πιστευω οτι τα ατομα που σχολιαζουν το κανουν για ξεχνανε τα προβληματα τους η γιατι οι ιδιοι εχουν δικα τους κομπλεξ!

Μια μεγάλη αλήθεια που πρέπει να την εντάξουμε στις αλήθειες της ζωής.

Φίλε Σπύρο, δεν πιστεύω ότι τα παιδάκια των 14ρων χρονών έχουν κακές προθέσεις. Εκτός και αν τα πράγματα περί ηθικής και κοινωνικής παιδείας ενός εφήβου έχουν αλλάξει τρομερά από το 1999-2002 που ήμουν γυμνάσιο. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μετα συγχωρησεως αλλα εχεις μεινει λιγο πισω:redface:Εδω μιλαμε για δουλεμα πρωτου βαθμου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Μετα συγχωρησεως αλλα εχεις μεινει λιγο πισω:redface:Εδω μιλαμε για δουλεμα πρωτου βαθμου:redface:

Μήπως έχουν κάποιο πρόβλημα άλλης αιτίας; Δεν θεωρώ λογικό έναν άνθρωπο που βρίζει και δουλεύει κάποιον στα καλά καθούμενα. Έχεις δώσει κάποια αφορμή; :hmm:Γιατί διαφορετικά, είναι σοβαρά τα πράγματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Στο συγκεκριμενο παιδι δεν εχω δωσει καμια αφορμη:(Αστα σου λεω:mad:Και σημερα τα ιδια εκανε σου λεω αρχιζω και καταλαβαινω πως ουσιαστικα ειναι στο αιμα του.Ετσι φερετε γενικα.Ισως πρεπει να το ανεκτω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Eγώ στο πρώτο post κατάλαβα ότι γενικά είναι αυτό το στυλάκι τους. Το ιδανικότερο θα ήταν να βάλουν τον εαυτό τους στη θέση εκείνων των ατόμων που κοροϊδεύουν και να αναλογιστούν οι ίδιοι πως θα ένιωθαν. Τέτοιες κατηγοριοποιήσεις γίνονται για να ανεβάσουν το ηθικό τους, κυρίως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Στο συγκεκριμενο παιδι δεν εχω δωσει καμια αφορμη:(Αστα σου λεω:mad:Και σημερα τα ιδια εκανε σου λεω αρχιζω και καταλαβαινω πως ουσιαστικα ειναι στο αιμα του.Ετσι φερετε γενικα.Ισως πρεπει να το ανεκτω:hmm:

Γιατί να το ανεκτείς; Στις φιλίες δεν μένουμε από οίκτο. Οι φιλίες μας κρατάνε γιατί μας γεμίζουν, να δίνουν ένα χρώμα στην ζωή μας, να μας εκφράζουν, να περνάμε ωραία, να εξελισσόμαστε σαν κοινωνικοποιημένα όντα. Αν δεν μας γεμίζουν, αλλά αντίθετα μας προσβάλουν, μας μειώνουν,...απλά την κάνουμε. Να τους αγνοήσεις τελείως σαν απάντηση σε αυτούς. Φίλε ξέκοψε μαζί τους και κάνε νέες φιλίες. Δεν χάθηκε και ο κόσμος. Εμείς να περνάμε καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γιατί να το ανεκτείς; Φίλε ξέκοψε μαζί τους και κάνε νέες φιλίες. Δεν χάθηκε και ο κόσμος. Εμείς να περνάμε καλά...
+1
Τους φίλους μας τους διαλέγουμε, τους συγγενείς όχι. :)
Τι να τον κάνεις το ''φίλο'' αν δεν περνάς καλά μαζί του; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
1.Αυτο το προβλημα το εχω μονο με εναν φιλο μου.2.΄Μπορει και να εχεις δικιο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
αν θες τη γνωμη μου δεν φταιει αυτος, αλλα εσυ που δεν του κοβεις τον αερα. αν καποιος σε κανει να νοιωθεις ασχημα του το λες και αν δεν σταματησει δινεις μια μουτζα και προχορας. σ οποιον αρεσουμε για τους αλλους δεν θα μπορεσουμε. και δεν καταλαβαινω αφου νιωθεις ετσι πως τον αποκαλεις ακομα φιλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top