Γιατί δεν τους αρέσουν τα μαθηματικά;

Γιαννουλάκης

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος Γιαννούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 116 μηνύματα.

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Έχω σχέση αγάπης μίσους με τα μαθηματικά γιατι παρόλο που τα αγαπώ πάντοτε θα τα σκατώσω σε μια αφαίρεση προς το τελος και θα μου βγεί το λάθος αποτέλεσμα. ΠΑΝΤΟΤΕ
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,830 μηνύματα.
Μακριά και αγαπημένοι... Μακριάααα.
 

41%

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 41% αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 250 μηνύματα.
γιατι με βαρανε..
Ποιος σε βαράει Γιάνναρε να τον εμαλώσω ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

θέλω πολυ να μαθω γιατι
Για να μάθετε να κάνετε οικονομία όταν ψωνίζεται και να μην παθαίνει εγκεφαλικό ο κακόμοιρος ο σύζυγος κάθε φορά που ανοίγει τον λογαριασμό της πιστωτικής.
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.
Βλεπω παλια μηνυματα και συγκινουμαι με ορθοτητα σκεψης npb.Mιλαμε για αγνες εποχες 2009 προ μνημονιων!Οι περισσοτεροι τοτε θα χουν τελειωσει σχολες και θα χουν προχωρησει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

πιστευω οτι τα παιδια που δεν τους αρεσουν τα μαθηματικα ισως να φταει οτι δεν εχουν παρει τις σωστες βασεις απο την αρχη.
Μετα απο τοσα χρονια ειναι το πιο σωστο μηνυμα που βρισκω.Το χω αναφερει πολλες φορες αυτο αλλα δυστυχως πολλοι δεν το καταλαβαινουν.Και μετα λενε για εξυπναδες και μπουρδες
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top