Γεωπονικό Αθηνών

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
λεει προφιλ μη διαθεσιμο ... το δικο σου mar.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

logikosS

Νεοφερμένος

Ο logikosS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
το εχετε παρει στα σοβαρα οι νεο-γεωπονοι...... ;)
επομενο βημα: msn! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariosgers

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
παιδια ο ελαιωνας ειναι πιο κοντα στο γπα απο τον κεραμεικο. αιγαλεω μενω και εχω κανει την διαδρομη απειρες φορες...απο τον ελαιωνα σε 5-10 λεπτα εισαι γπα ενω απο κεραμεικο θες τουλαχιστον 15-20 λεπτα. Επισης για καφε ειμαι και εγω μεσα! Να προτεινω μερα? :P
επισης εχω και εγω facebook οποτε σας κανω ολους add:P
και για msn οπως λεει και ο πολυ λογικος Logikoss ειναι : marios-gers-ironmaiden@hotmail.com:no1:

το facebook μου ειναι Marios Boyongo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εγω παντως που χθες εκανα και τις 2 διαδρομες απο τον κεραμεικο με τα ποδια ειναι 10 λεπτα ενω απο τον ελαιωνα με τα ποδια ειναι ενα τεταρτο μες το νερο....βεβαια απο τον ελαιωνα περνανε συνεχεια λεωφορεια που αν τα παρεις το γπα ειναι 2 στασεις...οποτε θα ελεγα οτι συμφερει καλυτερα ο ελαιωνας....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannaaua

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ωραία οπότε να το κανονίσουμε για καφεδάκι...εγώ είμαι ελεύθερη όλα τα πρωινά οπότε για προτείνετε κι εσείς να τα βρούμε!:D

Μάριε σε κάνω αντ στο μσν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
παιδια ο ελαιωνας ειναι πιο κοντα στο γπα απο τον κεραμεικο. αιγαλεω μενω και εχω κανει την διαδρομη απειρες φορες...απο τον ελαιωνα σε 5-10 λεπτα εισαι γπα ενω απο κεραμεικο θες τουλαχιστον 15-20 λεπτα. Επισης για καφε ειμαι και εγω μεσα! Να προτεινω μερα? :P
επισης εχω και εγω facebook οποτε σας κανω ολους add:P
και για msn οπως λεει και ο πολυ λογικος Logikoss ειναι : marios-gers-ironmaiden@hotmail.com:no1:

το facebook μου ειναι Marios Boyongo

σε δεχτηκα στο fb ! ;) σε ποιο τμημα ειπαμε περασες?:jumpy:
-----------------------------------------
:Pπαιδια το msn μου οποις θελει ειναι liasef@hotmail.com καντε με add κι εκει αν ειναι
-----------------------------------------
μολις το δα¨: βιοτεχνολογια ! αντε μια χαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariosgers

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ηλια σε εκανα add:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
παιδια ο ελαιωνας ειναι πιο κοντα στο γπα απο τον κεραμεικο. αιγαλεω μενω και εχω κανει την διαδρομη απειρες φορες...απο τον ελαιωνα σε 5-10 λεπτα εισαι γπα ενω απο κεραμεικο θες τουλαχιστον 15-20 λεπτα.


Τζου. Το ΓΠΑ είναι στη μέση ανάμεσα στους 2 σταθμούς. Μη σου πω ότι είναι πιο κοντά στον Κεραμεικό. Βασικά τα γίδια είναι. Τί λύκος να σε φάει,τί αρκούδα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
εχει διαφορα , μπιλιβ μι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariosgers

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
παιδια τι λετε για τριτη πρωι καφε:P? κατα τις 11? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
ρε εγω αυριο θα γραφτω!!!! για καφε που λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariosgers

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
αυριο ηλια? τοτε να συναντηθουμε ρε! και εγω αυριο παω:no1:
μπορουμε να παμε κεραμεικο, θησειο...κοντα ειναι:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z=x+yi

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
αφου πας και συ αυριο παμε για κανα καφε μετα :no1:
σου στελνω με pm το κινητο μου αν ειναι να κανονισουμε γτ τωρα βγαινω.;)
-----------------------------------------
παλιος λογαριασμος.ο ηλιας ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique

Νεοφερμένος

Η Angelique αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εγω γραφτηκα σημεραα!!:) Ολα combleee απλα μου ειπαν να παω την Τεταρτη για το πασο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγω γραφτηκα σημεραα!!:) Ολα combleee απλα μου ειπαν να παω την Τεταρτη για το πασο...


δηλαδη εγω που θα γραφτω την πεμπτη,θα παω αλλη μερα για το πασο???
παδια εγω σαββατο θα γυρισω σπιτι μου να παρω και τα υπολοιπα πραγματα μου...τι πραγματα ειναι αυτα???σε αλλες σχολες το παιρνουν επι τοπου το πασο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique

Νεοφερμένος

Η Angelique αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
δηλαδη εγω που θα γραφτω την πεμπτη,θα παω αλλη μερα για το πασο???
παδια εγω σαββατο θα γυρισω σπιτι μου να παρω και τα υπολοιπα πραγματα μου...τι πραγματα ειναι αυτα???σε αλλες σχολες το παιρνουν επι τοπου το πασο!

Και εγω ετσι πιστευα οτι θα το παρω επι τοπου αλλα απο οτι μου φανηκε στην γραμματεια του τμηματος μου ξινοντουσαν λιγο...οτι να ναι σου λεω αστα να πανε αλλη ορεξη δεν εχω να χτυπιεμαι παλι εκει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
θα τους τακτοποιησω εγς αυριο.ΤΕΛΟς ΤΟ ΞΥΣΙΜΟ ΜΕΣΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ.!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ωραίαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!Την πέμπτη θα μαλλιοτραβηχτουμε στο γεω πονικο...:'(:'(:'(
-----------------------------------------
παιδια για να γραφτεις στο φυτικης εκτος απο απολυτηριο,βεβαιωση προσβασης,6 φωτο,ακτινα θωρακα δερματολογο παθολογο και τπ πτυχιο των αγγλικων,χρειαζεται κατι αλλο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
εμενα μου δωσαν και πασο!!τριαλαλαλαλαλαλαλο!με ειδαν αγριο και φοβηθηκαν μαλλον!:D
αρχικα το διπλωμα αγγλικων δεν θα το πας στην εγγραφη , δεν χρειαζεται.πιο μετα θα καταθεσεις οτι εχεις διπλωμα.και οχι δεν χρειαζεται κατι αλλο εκτος απο αυτα που ειπες.για ολα τα τμηματα του γπα τα ιδια ειναι
περιττο να σας πω οτι ανταλλαξα κινητο με το μισο γεωπονικο (τις παραταξεις μου μεσα :P ) με ζαλισαν.
-----------------------------------------
επισης τις 6 φωτος τι τις ηθελαν αυτοι ξερουν μονο.εμενα μια χρησιμοποιησαν και μου πηραν κι αλλη μια στη βιβλιοθηκη για να βγαλω καρτα.:mad:
πλεονεκτες:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εμενα μου δωσαν και πασο!!τριαλαλαλαλαλαλαλο!με ειδαν αγριο και φοβηθηκαν μαλλον!:D
αρχικα το διπλωμα αγγλικων δεν θα το πας στην εγγραφη , δεν χρειαζεται.πιο μετα θα καταθεσεις οτι εχεις διπλωμα.και οχι δεν χρειαζεται κατι αλλο εκτος απο αυτα που ειπες.για ολα τα τμηματα του γπα τα ιδια ειναι
περιττο να σας πω οτι ανταλλαξα κινητο με το μισο γεωπονικο (τις παραταξεις μου μεσα :P ) με ζαλισαν.
-----------------------------------------
επισης τις 6 φωτος τι τις ηθελαν αυτοι ξερουν μονο.εμενα μια χρησιμοποιησαν και μου πηραν κι αλλη μια στη βιβλιοθηκη για να βγαλω καρτα.:mad:
πλεονεκτες:mad:




με πρωτοετης η και με παλιους???πως σου φανηκε???θα βρουμε ευκολα παρεες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top