Γεωπονικό Αθηνών

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Σ ευχαριστωωω παρααα πολυυ!!Λογικα απο αυριο θα παρω να ρωτησω γτ τετοια ωρα....τπτ!χα!Εχετε ακουσει ποτε ξεκιναμε μαθηματαα??

ηξερα για 1 οκτωμβρη,αλλα λογω εκλογων ισως αλλαξουν..
σε ποιο τμημα εχεις περασει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Περίοδος Εγγραφών Πρωτοετών 16/09/2009 30/09/2009

Χειμερινό Εξάμηνο Διδασκαλία Μαθημάτων 05/10/2009 15/01/2010



Έβγαλαν ακαδημαϊκό ημερολόγιο σήμερα στο estudent,οπότε βουαλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
5 αρχιζουμε??
??
?
??
???
χμμμ..παιδια εγω πηρα γραμματεια και δεν απαντουσαν και δεν ξερω ποια μερα ακριβως να παω :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
5 αρχιζουμε??
??
?
??
???
χμμμ..παιδια εγω πηρα γραμματεια και δεν απαντουσαν και δεν ξερω ποια μερα ακριβως να παω :'(


2105294525 παρε εδω σιγουρα θα απαντησουν
παντως αν σε βοηθαει εμενα το επιθετο μου αρχιζει απο ν και μου ειπαν να παω στις 24σεπτεμβριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariosgers

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδια εγω ειχα δει στο www.aua.gr κατι για 6/10 οτι αρχιζουν τα μαθηματα...και επισης ρε παιδια...45 ατομα περασαμε βιοτεχνολογια...γιατι τοση τυπικοτητα...εμενα μου ειπαν για 22/9...τωρα για 45 ατομα ο καθενας πρεπει να παει ξεχωριστα? :P:P:P

Αντε ρε παιδια να αρχισουμεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Παιδια εγω ειχα δει στο www.aua.gr κατι για 6/10 οτι αρχιζουν τα μαθηματα...και επισης ρε παιδια...45 ατομα περασαμε βιοτεχνολογια...γιατι τοση τυπικοτητα...εμενα μου ειπαν για 22/9...τωρα για 45 ατομα ο καθενας πρεπει να παει ξεχωριστα? :P:P:P

Αντε ρε παιδια να αρχισουμεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D


Μην βιαζεσαι βρε:fss::fss::fss:...θελεις δεν θελεις 5++++ χρονια θα την υποστουμε την σχολη!!!;)
:jumpy::jumpy::jumpy:
παντως αν θελετε την γνωμη μου πρεπει να τυπωσουμε μπλουζακια ολα τα παιδια του ischool για να ξεχωριζουμε στην σχολη.:up::up::up:
οι φυτικης και ζωικης θα εχουν πρασινα μπλουζακια με αγελαδιτσες πανω...πως σας φαινεται???:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Eγω που ειμαι ζωικης λεω να μεταμφιεστω ολοκληρος αγελαδα για να ξεχωριζω :D
-----------------------------------------
τι σκ@τ@???κοριο μου εχουν βαλει και δεν απαντανε οταν παιρνω τηλεφωνο?πουθενα ομως!ελεος:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
;););)

μηπως περνεις πολυ νωρις η πολυ αργα???
αντιμετωπισε την σχολη σαν δημοσια υπηρεσια για να βρεις ακρη...:D:D:D
ωραιαααααα και μου αρεσουν οι αγελαδιτσεςςςς:inlove::inlove::inlove:....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannaaua

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγώ πήγα και γράφτηκα την Τετάρτη...είμαι επισίμως μια Γουβίτσα!!!(από ΓΒ=Γεωπονική Βιοτεχνολογία) Χαχαχαχαχαχα:D
αλλά ρε παιδιά δεν είχε σχεδόν κανένα πρωτοετή!Αφού άρχισα να ανησυχώ...:P
Ο χώρος είναι φανταστικός,από μέσα είναι ακόμα καλύτερο απ'ότι φαίνεται απ'έξω!!Αφού ανυπομονώ ν'αρχίσουμεεεεεε!:jumpy:
Τα μαθήματα άκουσα ότι θ'αρχίσουν στις 5 Οκτώβρη.Βέβαια στην Ελλάδα είμαστε όλο και κάτι μπορεί να συμβεί και να καθυστερήσει κι άλλο(πχ καμμιά κατάληψη...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariosgers

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Συμφωνω χριστινα. Οι βιοτεχνολογοι να βαλουν ενα μοριο DNA παρακαλω:D
η την Doly!!!! Ναι αυτο να βαλουμε καλυτερα!!!!!!! Το προβατο την Doly!
-----------------------------------------
Γουβιτσα? χαχαχαχαχαχαχαχα καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannaaua

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
:D:D
Την Ντόλυ ναιιι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariosgers

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
μαριαννα σου εδωσαν πάσο αυθημερόν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
για να μας βλεπω ολους τους μελλοντικους γεωπονους συγκεντρωμενους στο θεμα μας...:P:P:P
Λοιπον,πως θα γνωριστουμε τα παιδια του ischool???
Νομιζω πως θα ειμαστε οι πιο τρελοι πρωτοετης του γεωπονικου εμεις...:lol::lol::lol:
:thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannaaua

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ναι περίμενα να μου το φτιάξουν αφού κατέθεσα τα χαρτιά που θέλουν.γενικά θα σου δώσουν μαζί με το πάσο κι ένα σωρό χαρτιά...εσύ πότε θα πας για εγγραφή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariosgers

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
εμενα μου ειπαν να παω την τριτη. Ξερω και μια βιοτεχνολογο που μολις τελειωσε φετος και θα ειναι εκει. Βασικα και αυριο θα περασω απο γπα για καφε:D

Χριστινα εγω προτεινω να συναντηθουμε ολοι στην λεσχη με ενα γαρυφαλλο:lol:
η μια μπλουζα που να λεει : ημουν και εγω στην συζητηση του γεωπονικου στο ischool!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ο χώρος είναι ωραίος (ειδικά για Αθήνα) και τα εργαστήρια εξοπλισμένα (ψιλοασυνήθιστο για Ελλάδα). Βασικά είναι uni με την κυριολεκτική έννοια του campus, όπως αυτή νοείται στο εξωτερικό (όλες οι σχολές με τα γραφεία, θέατρα, εργαστήρια κλπ μαζί σε ένα χώρο μαζεμένα)...

Την dolly... χαχα μού θυμίσατε έναν παλιό καθηγητή της ΓΒ που έβγαινε στις τηλεοράσεις τότε και έλεγε ότι ήταν στην ερευνητική ομάδα της dolly... και "μάλλον" δεν ήταν!?!?!?

Συνέχεια της "γουβίτσας", το Τμήμα ΕΦΠ έχει 5 κατευθύνσεις στο τελευταίο έτος και στα χρόνια μου οι φοιτητές της κάθε κατεύθυνσης χαρακτηρίζονταν ως: φυτονταβατζήδες (Φυτοπροστασίας & Περιβάλλοντος), κηπουροί (Ανθοκομίας & Αρχιτεκτονικής Τοπίου), μανάβηδες (Κηπευτικών Καλλιεργειών), αγρότες (Γεωργίας & Βελτίωσης Φυτών και επιχειρηματίες (Δενδροκομίας & Αμπελουργίας χάρη στα λεγόμενα ενός παλιού Καθηγητή)...

Την ημέρα της εγγραφής σας δίνουν και πάσο και τρίπτυχο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannaaua

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Χαίρομαι που κουβαλάτε κι εσείς τρέλα για τη σχολή!!Τα πωρωμένα εμείς:P:P
Μια χαρούλα σε βρίσκω Μάριε!!

Ναι θα τυπώσουμε μπλούζες με τα ονόματά μας στο φόρουμ και θα στεκόμαστε στην είσοδο του γπα:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariosgers

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Οντως το γπα εχει και γαμω τους χωρους...εχω παει 2-3 φορες εμπ και η μια σχολη ειναι αχανης ο χωρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Καλά και το ΓΠΑ δεν το κόβεις όλο με τα πόδια... Για όσους ξέρουν ξεκινά από την Καβάλας, διασχίζει την Ιερά Οδό και φθάνει μέχρι την Ορφέος (στο parking των μπλε Λεωφορείων) και από την Έβγα μέχρι τη Σπύρου Πάτση..

Α και κάτι που θυμήθηκα τώρα (δεν ξέρω αν αυτό απαγορεύεται στο ischool, αν ναι ας το διαγράψει τότε κάποιος mod): https://www.gewponoi.com/main/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariosgers

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
παιδια να κανονισουμε με την αρχη των μαθηματων συναντηση και καφε στον κεραμεικο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top