Γεωπονικό Αθηνών

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Σα λίγο νωρίς δεν είναι να πιστεύετε από τώρα όσα ακούτε??
Γιατί στανταρ θα ακούσετε πως δεν περνας οργανική-ανόργανη και μαθηματικά, και πάνε μέχρι το πτυχίο. Λες κι άμα τα χεις στο πτυχίο θα σου ρθει η επιφοίτηση και θα τα περάσεις χαλάρα! Το μόνο πράγμα που αλλάζει όταν φτάνεις στο πτυχίο είναι πως συνειδητοποιείς ότι θες να τελειώσεις και στρώνεσαι και διαβάζεις, μόνο αυτό. Κοινώς αν δεν τα διαβάσετε,ναι, δεν θα τα περάσετε. Αν τα διαβάσετε όμως όλα θα πάνε μια χαρά. Νομίζω ότι δεν ακούγεται τραγικό,ούτε περιμένατε κάτι διαφορετικό,σωστά?

Είναι πολύ νωρίς για να πανικοβάλεστε με ό,τι ακούτε! Θα πάτε στη σχολή και θα τα δείτε μόνοι σας,υπομονή και ψυχραιμία! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ακριβως ενας φοιτητης μου ειπε το μυθο περι οργανικης και ανοργανης και αυτος τα περασε με την πρωτη!!!αμα πια (λεω μηπως δεν το περνανε οι περισσοτεροι γτ υπαρχουν και απο τεχνολογικη και απλα δεν ξερουν χημεια?):'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Ναι ούτε εγώ τα χω περάσει, αφενός επειδή νόμιζα πως είχαν δίκιο όσοι έλεγαν πως δεν περνιούνται αυτά, αφετέρου επειδή σου λέω με κάθε ειλικρίνεια ότι δεν έκατσα ποτέ να διαβάσω σοβαρά. Εντάξει, δεν είμαι και περηφανη γι αυτό, αλλά είναι αλήθεια.
Αποψη μου πάντα,αλλά πιστεύω ότι το πρόβλημα μ αυτά τα μαθήματα είναι πως πρέπει να τα διαβάσεις πραγματικά για να τα περάσεις! Στη σχολή ψιλοσυνηθίζεις να περνάς μαθήματα και με πατσαβουροδιάβασμα (ακόμα και χωρίς αλλά ας μην επεκταθώ:P), και όταν πετυχαίνεις μάθημα που χρειάζεται πραγματικό διάβασμα σου κακοφαίνεται... Τέσπα, όπως είπα και πιο πάνω,θα τα δείτε μόνοι σας, ότι κι αν σας λένε οι άλλοι είναι απλές απόψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique

Νεοφερμένος

Η Angelique αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Rufus απο τεχνολογικη εισαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Οχι!Απο θετικη!...εσυ?:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique

Νεοφερμένος

Η Angelique αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Απο τεχνολογικη ειμαι..:)....Σημερα πηγα να δω που πεφτει η σχολη...ειναι φανταστικο το μερος γτ εχει πολυ πρασινο!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

logikosS

Νεοφερμένος

Ο logikosS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχααχ! ναι, πεφτει πολυ πρασινο (και ΛΙΓΗ βρωμα επισης, εκει που βρισκονται καποια ζωα, που δεν μπορεις να αναπνευσεις.. :sick:) αλλωστε, τι γεωπονικο θα ηταν χωρις πρασινο...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Οχ θεε μου δεν τον κανει κανεις μπαν τον ''απο πανω'' μου που θεωρειται και λογικος.Ατομα που υπαρχουν σε αυτο το φορουμ.....Ελεορρρ
Επανερχομαι και λεω αγαπητη αγγελικη (αν δεν απατομαι) οτι αμα σαρεσει η χημεια και η βιολογια δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα γιατι στα πρωτα ετη υπαρχουν αρκετα μαθηματα χημειας και βιολογιας!Και οτι βοηθεια θες εδω ειμαστε!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ρε παιδια το επιθετο μου αρχιζει απο ν και ειμαι στο τμημα φυτικης.
παιζει τα εργαστηρια να ειμαι σε τμημα που ειναι 18:00 με 20:00???
τι ωρες ειναι τα εργαστηρια???και τι παιζει με αυτα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Κοίτα μή το δένεις ότι είναι 2 τμήματα πάντα και ότι το δεύτερο είναι 6-8.
Κάθε εργαστήριο βγάζει το δικό του πρόγραμμα και τα δικά του τμήματα. Πχ στης φυσικής μπορεί λόγω Ν- να είσαι στο δεύτερο τμήμα, αλλά στην μετεωρολογία που είναι επιλογής και είναι πιο λίγα τα παιδιά να ανήκεις στο πρώτο τμήμα.
Γενικώς δεν ξέρεις τίποτα μέχρι να βγάλει ανακοίνωση το εργαστήριο, κυρίως στο 2ο εξάμηνο που είναι πολλά τα εργαστήρια θα καταλάβεις τι λέω. Κι επιπλέον έχε υπ όψιν ότι μερικά γίνονται κάθε 2 βδομάδες κι όχι κάθε βδομάδα, ένω κάποια άλλα έχουν και παραπάνω απο 2 τμήματα γιατί δεν χωράνε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Εγω που ειμαι στης ζωικης λογικα ενα τμημα δεν θα ειναι?45 παιδια ειμαστε μονο...:'(δεν θελω 18.00-20.00 !!! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique

Νεοφερμένος

Η Angelique αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Λιγη εως πολυ βρωμα...με επιασε φτερνισμα αμεσως...δεν προκυτε να ξαναπερασω απο τα κτηνοτροφικα μερη :lol:χαχαχα!!!Φιλε rufus αναγκαστηκα θα πρεπει να μου αρεσουν τα μαθηματα αυτα γτ δεν εχω και αλλη επιλογη!!Οσο για βοηθεια ΜΑΛΛΟΝ θα την χρειαστω!!χαχαχα!!:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristin

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
γνωριζει καποιος απο τους παλιους τις ωρες των περσινων εργαστηριων του πρωτου εξαμηνου???
ειναι ευκολο να με παραπεμψει καποιος σε καποιο link με τις ωρες των εργαστηριων????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Νομιζεις πως δεν θα ξαναπερασεις.Η μποχα απλωνεται σε αποσταση 10 χιλιομετρων.Αλλα ειναι ωραια μποχΑ.''Μποχα μαθησης''
χμμ..οκ ξεφυγα.
:D
ας αρχισουμε απο τα βασικα Η2Ο---> νεροοοοοο !! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique

Νεοφερμένος

Η Angelique αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Πηγαινα θετικη στην 2α λυκειου οποτε και λιγα ξερω και γω!!!χαχαχα!!
Θα ειναι ωραια στο γεωπονικο με τον rufus για παρεα!!!χαχα!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Την πρωτη μερα αρχισε να φωναζεις Rufus Rufus . Οποτε θα πλησιασω διακριτικα να με καταλαβεις η θα κανω σηματα καπνου . μορς (οτι κατσει) .:lol: Ηλια με λενε :D
ΟιΟιΟΙ...Παιδια ξερει κανεις τπτ για εγγραφες γτ καθε φορα μου μπαινω στο aua (χεχε πως λεμε γακου . αουα ) μονο για εγγραφες δεν εχει :'(
εμεις δεν θα γραφτουμε ποτε??
-----------------------------------------
γακου = γκαου :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Η υπομονή είναι μεγάλη αρετή για το γπα αγαπητέ :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Σε ευχαριστω αγαπητη :D θα κανω υπομονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariosgers

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Γεια σας παιδια εγω περασα βιοτεχνολογια στο γεωπονικο! εχω ακουσει πολυ καλα λογια και εχω περασει 2-3 βολτες απο εκει εχω γνωρισει παιδια απο εκει...πολυ καλο πανεπιστημιο φαινεται!!!:D ελπιζω να περασουμε:no1:καλα εκει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
ΟΟΟΟΟ!!!Καλως ηρθες κι εσυυυυυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top